PDA

View Full Version : Как да разбера дали изпитва нещо към мен?Защо ми се дърпа?



JoKeRa_93
11-11-2012, 21:26
Здравейте!Искам съвет от по опитните :pp!На 19 години съм!До момента съм нямал особен късмет с жените...до сега с колкото момичета съм имал връзка винаги са излизали к**ви...при което се отчаях и си казах,че явно свестни момичета няма!
Доста време не бях се занимавал с момиче "на сериозно" докато наскоро не си харесах едно момиче от моят град,което е супер добричко..потърсих вниманието и..започнах да си пиша с нея...два пъти излизахме вече...говорихме си,смяхме се заедно,всичко е О.К!Но като че ли ми се дърпа..докато аз не кажа първи да излезе с мен,тя няма да каже..ако аз не и напиша първи целувка,тя няма да ми напише..илии когато и казвам,че и се радвам ,тя ми казва просто "добре" и това е...никакви признаци,че и тя ме харесва или поне аз не ги забелязвам!
Та искам да ви попитам дали според вас за нея сме просто в приятелски отношения и няма никакви намерения спрямо мен..а може ли и тя да си мисли същото като мен и за това да е така отдръпната?
Как бих могъл да разбера,че и тя има намерение към мен...искам да разбера час по скоро дали би имало нещо между нас или да спра докато е време защото усещам вече как хлътвам до ушите...
Моля за съветиии!!

marilyn
11-11-2012, 21:32
Да ти се прави на недостъпна?

valdesbg
11-11-2012, 21:33
Изобщо как ти връзва някоя на теб?

Инак очеизвадно е как девойката няма мераци към теб. Поредния досадник около нея си, държи те, щото засега и е кеф вниманието, което и обръщаш. После ще и писне и ще почне да те върти, и ще излезе поредната кyрва.

Проблема е в теб. Мислиш шаблонно, предсказуемо и си предубеден. Нямаш стил и самочувствие. Зависим си от хорското одобрение.

Let the hating begin.

Blab
11-11-2012, 21:41
Проблема е в теб. Мислиш шаблонно, предсказуемо и си предубеден. Нямаш стил и самочувствие. Зависим си от хорското одобрение.
а ти не:Д

valdesbg
11-11-2012, 21:47
Тц..и аз съм същия... добре че си ти, да ни светиш денем и нощем.

Blab
11-11-2012, 22:06
винаги)

djipsito
11-11-2012, 22:07
Тя на колко е ?
Хубавите работи стават бавно нали знаеш ? Говори с нея и т.н, ако искаш я разпитай за предишни връзки или какво мисли като цяло за сериозното обвързване.. Може да преживява някоя раздяла и да не й е много до момчета, може да прави нещата от куртоазия, може да са много работи.

Или може би си свикнал веднага да ти отвръщат на интереса, да са по... лесни (силно казано) и сега като виждаш, че не се засилват към теб след като си им обърнал внимание, се чудиш кво става и дали-или.

Потруди се да разбереш тя какво мисли.
И стига с тва кой пише първи, кой праща целувка първи и кой нам си кво първи.. дебилно е! Ако ти пука наистина няма да ти пречи всичко тва.

FuckedUp
11-11-2012, 22:51
Проблема е в теб. Мислиш шаблонно, предсказуемо и си предубеден. Нямаш стил и самочувствие. Зависим си от хорското одобрение.


Много ме кефиш, честно. :lol:
"Нямаш стил." :lol:
Евала.

no hate

Amore-Mio*
11-12-2012, 06:11
От нас не очаквай реалната причина да ти кажем - само тя си я знае .

Иначе вариантите са:
1. Да не си й интересен.
2. Приема те за приятел.
3. Прави се на недостъпна.

bitchwolf
11-12-2012, 07:02
Според мен, ако не си й симпатичен, нито щеше да приема да излизате, нито щеше да връща "целувките". Кое точно приемаш за дърпане и правене на недостъпна-това че не поема инициативата? Айде бе, всички знаете, че са малко момичетата инициаторки. И как пък никой не предположи, че може би е по-свенлива. Ужас.

JoKeRa_93
11-12-2012, 10:12
Eeeee мерси хора ...много сте готинии...аз си помислих,че никой няма да ми обърне внимание!

Ivaaaaa
11-12-2012, 10:13
Ми аз съм от този тип момичета и никога не правя първата крачка. Това в никакъв случай не означава, че се правя на недостъпна или надута както са ме наричали също. Защо тя трябва да поема инициативата както казаха преди мен? Това, че тя не ти праща първа целувка, не означава че не те харесва. Всяко момиче обича да бъде ухажвано, но това не означава че като не действа първа значи е някваа високо в небесата. Може би е по-романтична ддз аз съдя по себе си.

JoKeRa_93
11-12-2012, 10:14
Тя на колко е ?
Хубавите работи стават бавно нали знаеш ? Говори с нея и т.н, ако искаш я разпитай за предишни връзки или какво мисли като цяло за сериозното обвързване.. Може да преживява някоя раздяла и да не й е много до момчета, може да прави нещата от куртоазия, може да са много работи.

Или може би си свикнал веднага да ти отвръщат на интереса, да са по... лесни (силно казано) и сега като виждаш, че не се засилват към теб след като си им обърнал внимание, се чудиш кво става и дали-или.

Потруди се да разбереш тя какво мисли.
И стига с тва кой пише първи, кой праща целувка първи и кой нам си кво първи.. дебилно е! Ако ти пука наистина няма да ти пречи всичко тва.

Ами да ...тя до преди 2 месеца си имаше приятел..много беше влюбена в него,а той изобщо не я отразява вече!

JoKeRa_93
11-12-2012, 10:16
Ми аз съм от този тип момичета и никога не правя първата крачка. Това в никакъв случай не означава, че се правя на недостъпна или надута както са ме наричали също. Защо тя трябва да поема инициативата както казаха преди мен? Това, че тя не ти праща първа целувка, не означава че не те харесва. Всяко момиче обича да бъде ухажвано, но това не означава че като не действа първа значи е някваа високо в небесата. Може би е по-романтична ддз аз съдя по себе си.

Да права си...не искам да кажа,че трябва да поема инициативата..но просто да ми показва някакси,че има интерес към мен...или аз ли нещо не мисля правило...незнам просто

Ivaaaaa
11-12-2012, 10:20
Да права си...не искам да кажа,че трябва да поема инициативата..но просто да ми показва някакси,че има интерес към мен...или аз ли нещо не мисля правило...незнам просто

мисля, че ако нямаше интерес, нямаше да се занимава с теб сещаш се

pozitiwen
11-12-2012, 11:08
Може пък и да е по-срамежливо момичето...предразположи я ,прави й комплименти ...също така виж дали е различно държанието й към другите момчета ..ако към теб се държи по по-различен начин спрямо другите й приятели момчета.Също така ,докосвате ли се ;д (смисал т;ва призвуча зле) ама когато сте излизали, примерно да се опита да ти оправи нещо на дрехата или пък да те побутва (като закачка) ..сещаш се.. ако едно момиче не харесва някого едва ли ще има желание да го пипа..

JoKeRa_93
11-12-2012, 11:35
Може пък и да е по-срамежливо момичето...предразположи я ,прави й комплименти ...също така виж дали е различно държанието й към другите момчета ..ако към теб се държи по по-различен начин спрямо другите й приятели момчета.Също така ,докосвате ли се ;д (смисал т;ва призвуча зле) ама когато сте излизали, примерно да се опита да ти оправи нещо на дрехата или пък да те побутва (като закачка) ..сещаш се.. ако едно момиче не харесва някого едва ли ще има желание да го пипа..

Eми честно казано да...закачаме сее...тя по рядко,аз по честоо и такаааа

TheNormalGuy
11-12-2012, 15:07
Може пък и да е по-срамежливо момичето...предразположи я ,прави й комплименти ...също така виж дали е различно държанието й към другите момчета ..ако към теб се държи по по-различен начин спрямо другите й приятели момчета.Също така ,докосвате ли се ;д (смисал т;ва призвуча зле) ама когато сте излизали, примерно да се опита да ти оправи нещо на дрехата или пък да те побутва (като закачка) ..сещаш се.. ако едно момиче не харесва някого едва ли ще има желание да го пипа..
Не трябва да се правят много комплименти, както пишеше в една книга: "Комплиментът губи силата си с всеки следващ" така че, гледай по-рядко да и правиш комплименти, един път на една-две срещи, и не и прави комплименти за очевидни неща, ами примерно имаш готина дрешка, отива ти и подобни.

rusoto_baby_f
11-12-2012, 21:36
Свикнал си на лесни момичета, който тичат по теб..И сега с едно сериозно момиче започна да изплезваш езика.

JoKeRa_93
11-13-2012, 12:10
Свикнал си на лесни момичета, който тичат по теб..И сега с едно сериозно момиче започна да изплезваш езика.

Честно казано...и това го има ..признавам сиии..за това и искам съвет...как да постъпя