PDA

View Full Version : Подаръче от нета... :Р



CryToDie
11-12-2012, 15:49
Здравейте! Търся някакъв подарък (може би папирусче) за жена-шофьор, която току що си е взела книжката. Като бях на море бях видяла един папирус с надпис: Жената зад волана е като звезда в небето: всички я виждат, но тя-никого. Та въпросът ми е: ако някой е попадал на нещо подобно на това, може ли да ми даде линк? :)

CryToDie
11-12-2012, 15:51
А ако някой е попадал на такова в някое магазинче, да ми прати по куриер? МНОГО МИ ТРЯБВАА! Благодаря предварително :)

FuCKkK13
11-12-2012, 16:01
еее от милиони магазинчета за сувенири толкова ли не можеш да намериш ? иначе можеш онлайн да си поръчаш...има сайтове в които има различни неща върху които могат да ти сложат текст... примерно блузи и т.н. поръчай си и готово

CryToDie
11-12-2012, 16:12
В моето градче търсих из всички магазинчета, но няма... Онлайн също търсих, но не намерих нищо :( Не искам такива тениски и разни, малко папирусче само за базик :P

FuCKkK13
11-12-2012, 16:45
В моето градче търсих из всички магазинчета, но няма... Онлайн също търсих, но не намерих нищо :( Не искам такива тениски и разни, малко папирусче само за базик :P

казах че има различни и дадох тениските за пример,за да се сетиш какво имам предвид

CryToDie
11-12-2012, 17:13
Ами какви други? Знам че чаши изработват най-различни и ключодържатели и нз си кви работи още... аз искам нещо евтино, както казах само за базик

CryToDie
11-15-2012, 15:34
Ключ :)