PDA

View Full Version : Рождения му ден наближава....



vanq21
11-12-2012, 17:11
Много харесвам едно момче от нашия клас на 17 сме по-точно той ще навърши ,ние си говорим от време на време ,и не ъсм сигорна че знае за чуствата ми към него които всеки ден стават все по-силни....след няколко дни има рожден ден и ми си иска да направя с него нещо по-различно от честит рожден ден и усмивка например .. чудех се дали да му честитя и да го прегрърна леко ,да го хвана за ръката и да му честитя илри целувка по бузката кой вариант е по-добър според вас :) ? Ако го целуна по бузата ще бъде ли прекалено .... незнам кое да избера помогнете малко :)

passion.
11-12-2012, 17:47
Просто се довери на интуицията ти в момента.
Но това с прегръдката ми се струва най-разумния избор.

rusoto_baby_f
11-12-2012, 21:29
И да го мислиш и да не го мислиш, като дойде момента ще реагираш както ти идва от вътре

Azoria
11-12-2012, 21:45
Ммм.. не знам, само на мен ли ми се струва странно момчето да мине с кутията бонбони през класа, тя да стане и най-демонстративно да направи каквото и да било пред целия клас? :?
А пък веднъж честити ли му после няма да ходи да го прегръща с думите "Честит рожден ден"...

TheBobqk
11-13-2012, 02:21
Той показва ли някакви симпатии към теб? Както казаха горе е хубаво да се довериш на интуицията си, но по мое мнение би било сладко да го прегърнеш след като му честитиш и тогава да го целунеш по бузата. Късмет.