PDA

View Full Version : Харесвам едно момиче...



AirCrafter
11-12-2012, 19:50
Има едно момиче от училище, с което си писах преди време, писахме си около 2 седмици. Тя се държа любезно с мен, в училище ми се усмихваше и т.н. След 2 седмици писане, аз я питах какво ще прави събота и неделя, тя ми отговори, че била на уроци, в събота и аз и казах, че ако иска да се видим, но тя ми отказа, каза че има вече уговорка. Въпреки това аз продължих чата в същата вечер, но тя започна да се държи грубо и ми отговаряше с по едно дума и от тогава не съм и писал, а тя никога не ми пишеше първа. От няколко дена пак започна да ми се усмихва в училище и да ме поздравява. Въпросът ми е как да постъпя, пак ли да я поканя да излезнем, въобще да осъществя ли контакт пак с нея?

Едит: Забравих да спомена, че съм приятел с нейната най-добра приятелка. И също моля да не ми пишете коментари от сорта на ''То само по файсбук не става".

Psyko Nuts
11-12-2012, 19:51
На колко години сте?

AirCrafter
11-12-2012, 19:51
На колко години сте?

И двамата на 17. :)

♠Joker♠
11-12-2012, 19:56
Много глупаво си постъпил, когато след като ти е казала, че е заета тогава, си продължил да нахалстваш.

AirCrafter
11-12-2012, 20:01
Много глупаво си постъпил, когато след като ти е казала, че е заета тогава, си продължил да нахалстваш.

Не съм продължил да нахалствам, не съм я питал кога може и т.н., просто довършвах чата, щото би било тъпо, като тя ми каже не и аз да спра да и пиша.

CrazyLittleThing
11-12-2012, 21:09
Добре де, а в училище не си ли говорите ? Като ти се усмихва 'що не отидеш при нея и да пробваш да я заговориш ?

rusoto_baby_f
11-12-2012, 21:11
не мисля, че трябва отново да и пишеш.Ако тя проявява интерес ще ти пише

AirCrafter
11-12-2012, 21:36
Добре де, а в училище не си ли говорите ? Като ти се усмихва 'що не отидеш при нея и да пробваш да я заговориш ?

Не си говорим много. Иначе ми беше предложила да излезнем през някое междучасие.

Azoria
11-12-2012, 21:42
Не си говорим много. Иначе ми беше предложила да излезнем през някое междучасие.

И ти..?

AirCrafter
11-12-2012, 22:13
И ти..?

Аз и казах добре, но 1 път бяхме на кафе с нея и нейните приятелки и до там.

Azoria
11-12-2012, 22:16
Аз и казах добре, но 1 път бяхме на кафе с нея и нейните приятелки и до там.


С чингел ли да ти вадя думите... Защо до там? Как мина? Някой не пое ли инициатива пак да се видите? Защо?

То решението е твоите ръце, какво чакаш?

AirCrafter
11-12-2012, 22:33
С чингел ли да ти вадя думите... Защо до там? Как мина? Някой не пое ли инициатива пак да се видите? Защо?

То решението е твоите ръце, какво чакаш?

Аз я поканих, след това и тя, отказа (няколко дена след кафето я поканих). Глупаво стана, че тя нещо мълчеше повреме на кафето и си говорех с нейната най-добра приятелка повече, просто с нея вървеше разговора, а и както казах съм си приятел с нея. И когато харесвам момиче, някак си се притеснявам и се стеснявам, и не ми върви разговора толкова свободно.

AirCrafter
11-13-2012, 08:34
up

paradosou
11-13-2012, 10:50
Е не ви се получават разговорите, няколко пъти ти отказва излизане, като цяло е неинициативна... какво още ти трябва, за да си пренасочиш интереса?
Мен тая липса на двустранност отдавна би ме накарала да се оттегля.

AirCrafter
11-13-2012, 16:56
Е не ви се получават разговорите, няколко пъти ти отказва излизане, като цяло е неинициативна... какво още ти трябва, за да си пренасочиш интереса?
Мен тая липса на двустранност отдавна би ме накарала да се оттегля.

Само веднъж ми е отказала да се видим. Значи според теб да спра да се занимавам с нея?

Psyko Nuts
11-13-2012, 18:30
Ако искаш пробвай, но не се надявай на успех.

EverywhereWithYou
11-13-2012, 18:40
Според мен тогава има няколко варианта:
1) първия път, когато си й предложил, се е занимавала с друг и те еотрязала. Не се е получило явно с него и се е пренасочила
2) един от двама ви се е променил и сега тя има някакъв интерес
Не й пиши според мен, дори ако не е от инициативните момичета (тип "той ако иска, ще ми пише"), ще й стане в един момент интересно (предпоалагам) и ще ти пише. Но според мен не залагай големи надежди, просто за да не си разочарован отново.
Иначе по принцип отначало как си се държал с нея, може би си й станал досаден/лесен/предвидим и съответно безинтересен. А сега, когато си се отдръпнал и си продължаваш твоя живот, проявява интерес.
Колкото до тогава, когато сте били на кафе, може би се е притеснявала (както и ти) и затова не ви се е получил разговора. Предразположи я (ти си момчето все пак, колкото и да е изтъркано) и следи езика на тялото й! То си личи дали не говори, защото не й пука или защото се притеснява. Успех и пиши какво се случва :)

notlike
11-13-2012, 19:16
Опарих се лятото от една подобна и съветът ми е въобще да не се занимаваш с такива...

AirCrafter
11-13-2012, 19:29
Според мен тогава има няколко варианта:
1) първия път, когато си й предложил, се е занимавала с друг и те еотрязала. Не се е получило явно с него и се е пренасочила
2) един от двама ви се е променил и сега тя има някакъв интерес
Не й пиши според мен, дори ако не е от инициативните момичета (тип "той ако иска, ще ми пише"), ще й стане в един момент интересно (предпоалагам) и ще ти пише. Но според мен не залагай големи надежди, просто за да не си разочарован отново.
Иначе по принцип отначало как си се държал с нея, може би си й станал досаден/лесен/предвидим и съответно безинтересен. А сега, когато си се отдръпнал и си продължаваш твоя живот, проявява интерес.
Колкото до тогава, когато сте били на кафе, може би се е притеснявала (както и ти) и затова не ви се е получил разговора. Предразположи я (ти си момчето все пак, колкото и да е изтъркано) и следи езика на тялото й! То си личи дали не говори, защото не й пука или защото се притеснява. Успех и пиши какво се случва :)

Добре де, но как да я предразполагам, след като тя едва ли би ми писала, но не знам... Може ли да ми кажеш, някой неща за езика на тялото? Мерси. :)

DennisCobain
11-13-2012, 19:37
Може да се е вселил демон в нея.. :(