PDA

View Full Version : 4 момчета ?!?



Nedostupna90
11-13-2012, 01:55
Здравейте имам проблем,преди 1 година се разделих с момче ,което обичах много ,имахме страхотна връзка,но обстоятелствата се промениха,заминахме да живеем далече един от друг и решихме да се разделим.След време той продължи ,аз както повечето момичета,имах надежда,че всичко ще се оправи,но така и не се случи.Страдах доста време 6-7 месеца не поглеждах момче.После дойде лятото и нещата се промениха забавлявах се постоянно,останах за 3 месеца на морето при една приятелка и си прекарах прекрасно лято.Сега съм пак в София и чеснто казано,нямах кой знае какво желание да започвам каквато и да била връзка.Има едно момче запознахме се в края на лятото от Бургас студент е в София,той си дойде тук,започнахме да излизаме,той е от типа момчета "много съм красив,никоя не ми отказва,не искам нищо сериозно",но 1во бяхме приятели и си говорехме с часове,оставах всяка вечер при него и беше прекрасно ,разбрах,че не е такъв ,че е доста самотен, че всъщност никога не е имал сериозна връзка,всичко е било просто секс.Той ми показваше,че иска да е с мен,че държи доста на мен,аз не съм от типа момичета които бързо,бъзро се влюбват в красивото момче ,но пък ми беше интересен ,нещата бяха добре,до момента в който се оказа,че има и друго момиче.Момиче което е искал преди време ,но нещата не са се получили бил е влюбен и т.н,сега тя го иска и той е раздвоен.Аз нямам намерение да си тровя нервите с излишни драми не съм на 16 ,че да се напрягам излишно.Следващото момче е по-малък от мен ,много сладък ,с прекрасна усмивка,супер миличък ,разбран нещата вървяха добре излизахме,забавлявахме се,но пък той си има приятелка,към която казва,че не изпитва нищо,но не искал да я остави и да я нарани ,много ми е сладък и миличък.Третият пък е перфектен ,красив,умен, с доста добро финансово положение,разбран ,мил познавам го от скоро,излизаме почти всеки ден,говорим си ,но пък и той си има приятелка,която той казва,че не му е приятелка а просто момиче което го харесва и са се разбрали да не е нищо сериозно "връзката им",той наскоро се разделил с дългогодишната си приятелка и не бил готов за нова връзка,но пък ми намеква доста добре,че ме харесва,че съм му интересна,търси ме постоянно,доста е възпитан,просто е страхотен.Четвъртият е момче по-голямо от мен с 5 години със страхотна усмивка,постоянно се забавлявам с него,не спирам да се смея ,много е мил ,но пък е и леко дръпнат,не ми харесва ,че не учи и че казва,че в България няма смисъл от това.А всъщност е доста умен интересен ми е ,дърпа ми се ,после ми показва,че ме иска,после ми казва,че сме просто приятели,но пък ме прегръща,целува,едната вечер нещата се разгорещиха и той ме спря,каза ми че не му била това целта,че не искал да избързва,което ме стресна.Защото е на 26 доста хубав и т.н ,аз му казах,че го искам,че не мисля,че ще ме използва или каквото и да било ,но той отказа.Първите няколко пъти в които излизахме,той разбра,че излизам и с 2то момче и изведнъж изчезна около седмица не ме потърси,но аз съм нахална и исках да разбера дали това е причината,той ми се извини за държанието си,че се е отдръпнал ,но ме помоли да не го питам защо е постъпил така.Аз не се спрях де,но така и не разбрах,малко го излъгах когато ме попита какво имам с това момче,казах му че е приятел ,че е имало нещо ,но всичко е свършило.Та много много съм объркана ,не съм такава да излизам с толкова момчета наведнъж аз дори не исках,но така се случи,постоянно някой от 4та се цупи защо не съм излязла с него,но не мога да избера,не знам въобще как да постъпя ,да се отдръпна от всички ли не знам.. :(

TheBobqk
11-13-2012, 03:43
Имаше една приказка "От два стола-на земята". Ти сама трябва да направиш своя избор, само те съветвам да не се хващаш с бургазлията, защото ти сама каза, че не ти се занимава с драми, които наистина са излишни. Аз на твое място ще се отдръпна от всички и ще видя кой ще ме потърси, но те всичките без 26 годишния, до колкото разбрах, си имат приятелки и не мисля, че е редно да се месиш в техните отношения, ако нещата станат сериозни. Прецени си сама кое е по-добре за теб и дали си заслужава въобще да избираш някого.

Wednesday666
11-13-2012, 06:38
Хванала си 4 различни момчета. Труден избор, не е като да си описала лошите качества на мъжете, но това не е толкова важно в случая.

Аз бих ти казала следното - с този на 26 ще ти е най-трудно. Струва ми се от този тип мъже, които не само се правят на недостъпни, но и наистина не е толкова отворен и като го гледам е бая предпазлив.

Но наистина, гледай да не стане от всичките столове (в твоя случай) та накрая на земята. Помисли към кого имаш най-силни симпатии. Според мен със всеки от тези 4-мата имаш шанс, вече зависи ти как ще подходиш.

Amore-Mio*
11-13-2012, 06:45
Глупава си, наистина.

Автоматично изключваме момчетата с приятелките - празни приказки са тия техни оправдания. Един човек, ако няма нищо към даден човек - няма да седи с него, само защото ще нарани отсрещния. Все пак, колкото и да са важни чувствата на другите, важни са и собствените.

Другите също ми се струват някакви извънземни.
Решението си е твое.

Azoria
11-13-2012, 11:09
Но наистина, гледай да не стане от всичките столове (в твоя случай) та накрая на земята. Помисли към кого имаш най-силни симпатии. Според мен със всеки от тези 4-мата имаш шанс, вече зависи ти как ще подходиш.

+

Сама вземи решение и се пробвай с някой.

GossipGirl89
11-13-2012, 11:47
Аз също бих те посъветвала да не се занимаваш с обвързаните - нека си говорят каквото искат. Факта, че продължават да се обвързани доказва абсолютно обратното на това, което казват :)

Останаха този от Бургас и 26 годишния. Първият доколкото виждам сама си го отписала, защото не ти се занимава с драми (и по-добре - бая главоболия ще си спестиш). А от поста ти ми се струва, че 26 годишния най-те привлича, защото се дърпа и ти е интересен.

Като цяло ти ги познаваш най-добре и сама трябва да си прецениш с кой какво би могло да излезе. Но много внимавай, защото в такива ситуации вeроятността от 2 (в твоя случай от 4) стола накрая да останеш на земята е огромна.

Nedostupna90
11-13-2012, 13:12
Ох да,знам че те си имат приятелки ,в никакъв случай не искам да им развалям отношенията ,каквото и да говорят,приятно ми е да излизам с тях,но нищо повече не се е случвало и няма и да се случи.Но остават бургазлията и 24 годишния моя грешка,че съм написала,че е на 26,само с тях е било нещо повече от само излизане,с бургазлията никога не съм правила досега по хубав секс,с толкова страст и желание,просто само когато сме един до друг и има напрежение ,искаме се ,но аз не съм тази която ще му се занимава с бивши и предишни и да го карам едва ли не да ги забравя.Въпреки,че е страшен сладур и с него е от най-много време ,просто ще нараня себе си ,а пък и малко така да го кажа,го изиграх за да видя има ли аджеба нещо към това момиче или не,разбрах тя къде ще е една вечер накарах го да отидем там, и естествено нашия глупак се усра ,само я гледаше ,говориха си и аз направо си тръгнах и му казах да не ме занимава,но той ме търси и т.н.24 годишния ухх той е страхотен,постоянно ме отблъсква,после е толкова мил и нежен,дразним се ,ядосва ме ,но пък си личи,че ме иска,но той си има твърде много принципи ,много е възпитан и сдържан,в повечето време когато сме заедно ходим в тях,защото с тези забрани по заведенията ,а и колата му е на ремонт, и просто когато ме докосне и всичко искам го,много ,най-вече мисля за него,но преди така и мислех за бургазлията постоянно пък после ми мина.... не знам ,не знам,в единия ден 4та се бутат с кой да изляза,на следващия никой не се обажда :D ;xx

NqkfaNikakva21
11-13-2012, 14:30
В последното си мнение си пролича кого искаш... хващай 24 годишния и бъди щастлива :)

aGressiwe
11-13-2012, 15:01
Лягаш си с всички и който прави по хубав секс бъди с него,така и така всички са ти симпатични ,виж кой е най-добър в секса и джасай ! :D

TrollWare
11-13-2012, 16:20
Конгратз ю ар а слът.

Nedostupna90
11-13-2012, 19:08
Ах ми да този 24 годишния може би най-много симпатии имам към него,ама май той към мен не или не знам,просто казва ми,хайде да излезем,излизаме с неговите приятели постоянно,те са и мой приятели,ама той като е с тях и никакво внимание чат пат да ме целуне ама нито говори с мен,нито нищо и като му кажа,че искам да сме двамата и той казва е защо виж колко е забавно и сме сами много рядко и то само вечер към 3-4 сутринта когато съм уморена,но все пак стоя да му обърна внимание.Снощи излязохме цяла вечер седя при него,защото искам той с приятелите си бяхме в тях играха си на игри някакви ,филми гледаха и в 1 ми казва ,аз съм уморен ще си лягам тоест "тръгвай си" ,пф :@

FuckedUp
11-14-2012, 02:44
Nedostupna90. :lol:

http://farm8.staticflickr.com/7047/6861665259_55b341be24_z.jpg