PDA

View Full Version : не знам как да говоря с момчета



LoAfanatiker
11-13-2012, 14:52
Обикновено не се занимавам много с гаджета и такива работи, но има едно момче, с което вече 3 пъти се забих, но винагина пияно. Иначе не го познавам особено добре а утре вечерта сме се разбрали да се срещнем и аз си нямам понятие за какво да си говорим и как да се държа. Мога да си се държа нормално с момчета но те всичките са ми приятели, а него го харесвам доста. Моля ви! Вижда се че съм отчаяна след като питам по интернет :Д наистина се чудя какво да направя и колкото сте по-подробни толкова по-добре :Д

pozitiwen
11-13-2012, 15:06
Единственият съвет ,който мога да ти дам е да се отпуснеш.В никакъв случай не прави грешката докато говорите да си мислиш в главата "малее ..какво ще отговоря сега,какво ще му кажа,той как ще го приеме" ..така все едно водиш два разговора ..един с теб и един с него.Просто слушай какво ти говори внимателно .Следи за какво говори ..така докато слушаш може да чуеш някоя позната за теб тема и от там да продължиш.Но пак повтарям ..отпусни се и не мисли за това ,което ще кажеш след това.

rusoto_baby_f
11-13-2012, 17:21
Бъди себе си.Повярвай ми когато започнете разговора въобще няма да му мислиш толкова, всичко си идва от вътре

DesireToFire
11-13-2012, 17:45
Бъди себе си :Д Само недей да се лигавиш или да клюкариш и прочие. Като цяло избягвай досадните типично момичешки маниери.

♠Joker♠
11-13-2012, 19:39
Момчетата не хапем.;)

FuckMeImWhore
11-13-2012, 20:53
Дръж се както и с всички останали, просто му покажи, че имаш интерес към него.

valdesbg
11-13-2012, 21:06
Напийте се и се забийте пак. То друго..май не можете да направите заедно.

Nakadah
11-14-2012, 05:21
Ние сме тези зли създания които хапеме за щяло и за нещяло...