PDA

View Full Version : Моят училищен живот



Smile1998
11-13-2012, 18:16
Трябва ми есе на тема Моят училищен живот.Нямам идея какво да пиша,а утре трябва да го предам.Моля помогнете.Благодаря предварително!!

.Wonder
11-13-2012, 18:26
Опиши един обикновен делничен ден. Ще се опитам да направя кратък план за теб. Силно се надявам да ти е от полза.
1. В колко часа се събуждаш, какво закусваш, какво правиш докато стане време за училище?
2. Какви предмети имаш в училище, кои са ти любимите, какво правиш в междучасията?
3. До колко часа си на училище, с какъв превоз се прибираш, какво правиш щом се прибереш от училище?
4. Ходиш ли на извънкласни дейности, какво обичаш да правиш в свободното си време, какво правиш вечер?

Общо взето това е, ръководи се по тези въпроси и просто проследи деня си от начало до край. Дано ти помогнах.

Djuli96
11-14-2012, 12:50
Трябва ми едно есе по География на тема: Бургаското езеро е с тежко болно състояние или Водата е по-ценна от златото ..
Ще съм много благодарна за помоща ви

Smile1998
11-14-2012, 14:18
Много благодаря Womder,но го видях прекалено късно.Все пак благодаря,че си ми отговорила :)

.Wonder
11-15-2012, 12:14
Много благодаря Womder,но го видях прекалено късно.Все пак благодаря,че си ми отговорила :)
Не се тревожи, sweety. Надявам се да си се справила с възложената ти задача.