PDA

View Full Version : Безплатна консултация с психолог, гр. София



NqkfaNikakva21
11-13-2012, 20:12
От известно време навлязох в ... да кажем тежка депресия и не вървя на добре, та може би това е шансът ми.

Има ли такова нещо? Къде да търся? Прорових се в нета, обаче не намерих.
Когато си преместя личния лекар тук и ако ми издаде направление безплатно ли ще ми е?

besso
11-14-2012, 07:22
Събери малко пари и отивай на психолог, той ще ти помогне. По форумите трудно ще стане а и ще намериш прекалено много различни мнения от некомпетентни хора, които само ще те объркат. Депресията е резултат от неправилно мислене и вярвания, които терапията ще ти помогне да коригираш. Проучи кой е най-добрия психолог в твоя град и действай, живота е твърде кратък да го пилееш в депресии и да отлагаш. :)
Успех!

NqkfaNikakva21
11-14-2012, 11:41
О, въобще няма да търся помощ по форуми. :)
Мерси.

jghgh
11-14-2012, 15:23
Безплатна консултация на частно, такова нещо не съм чувала.
За направление още по-малко, но тук съвсем не съм запозната.

Пробвай училищния?

jghgh
11-14-2012, 15:24
И бтв тема във форума може да ти помогне, пък :> Или откровен разговор с някой близък.

NqkfaNikakva21
11-14-2012, 16:30
Първи курс съм .. не знам да има в университетите психолози ;о
Иначе .. не помагат : )
Но не съм и от хората, които биха говорили за това .. особено с най-близките си.

NikE
11-14-2012, 16:41
Пробвай с бг-мама. Там имаше раздел, в който отговаряше психолог. Ако не друго поне може да те насочи по-конкретно нанякъде.

DennisCobain
11-14-2012, 17:14
За психолозите направления няма, само за психиатрите. Но не отивай при такъв. Няма да ти обърне внимание.. -.- Събери малко пари и отиди при добър психолог. Друг начин няма.