PDA

View Full Version : БОЯ ЗА КОСА



xImG0naLiveMyLifex
11-14-2012, 08:57
Здравейте искам да ви питам за боя за коса която като се боядисам да изглежда
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mdg84zI34d1rk1o2go1_500.jpg т.е. като на Jade Thirlwall или на Ariana Grande
http://24.media.tumblr.com/tumblr_mdgyk9Iouf1r0ef37o1_250.jpg иначе моята коса е чисто черна
http://prikachi.com/images/668/5491668a.png и http://prikachi.com/images/669/5491669a.jpg така че можете ли да ми препоръчате някакви ?

malka_sladkka
11-14-2012, 12:16
Много се съмнявам, че ще ти се получи тоя цвят без обезцветяване или някакъв римувър. По-добре отиди на фризьор и се посъветвай с него, ама с тая черна коса трудно ще постигнеш такъв червен цвят. От колко време се боядисваш в черно? С боя или с къна?

rubby179
11-14-2012, 12:31
Съгласна съм,че трябва да се потърсят съветите на професионалист.

Hayashi
11-14-2012, 13:32
Боядисвана ли ти е косата? Може да пробваш с патладжанено, но дори и да хване ще е по-тъмно от първата снимка. ЗА цвета на Ариана трябва обезцветяване. Но косата ти е страхотна, съветвам те да не си го причиняваш.

xImG0naLiveMyLifex
11-14-2012, 16:42
не всъщност косата ми си е такава по принцип никога не съм я боядисвала

malka_sladkka
11-14-2012, 16:59
не всъщност косата ми си е такава по принцип никога не съм я боядисвала

Значи имаш шанс, дори минимален и все пак не те съветвам да си съсипваш косата ;)

DennisCobain
11-14-2012, 17:23
Пробвай, експериментирай.. забавно е. :D Отиди в някой голям магазин и разгледай рафтовете с бои. Има куп нюанси, вземи си такъв който да е с 1-2 нюанса по-светъл от този които искаш да получиш, защото косата ти е наистина тъмна.
Аз се боядисвам от 4-5 години.. говоря за боядисване 2-3 пъти в месеца, сменяне на искрящи (червено, оранжево, жълто, лилаво) с тъмни цветове (черно, черно-синьо, тъмно кафяво) и обратното от черно към искрящо. Ползвала съм обезцветители няколко пъти подред в един и същи ден, след това веднага боя и т.н. и на косата ми и няма нищо така, че давай смело :D

xImG0naLiveMyLifex
11-14-2012, 17:35
благодаря ти, че ме надъха супер много :Д

malka_sladkka
11-14-2012, 17:56
Пробвай, експериментирай.. забавно е. :D Отиди в някой голям магазин и разгледай рафтовете с бои. Има куп нюанси, вземи си такъв който да е с 1-2 нюанса по-светъл от този които искаш да получиш, защото косата ти е наистина тъмна.
Аз се боядисвам от 4-5 години.. говоря за боядисване 2-3 пъти в месеца, сменяне на искрящи (червено, оранжево, жълто, лилаво) с тъмни цветове (черно, черно-синьо, тъмно кафяво) и обратното от черно към искрящо. Ползвала съм обезцветители няколко пъти подред в един и същи ден, след това веднага боя и т.н. и на косата ми и няма нищо така, че давай смело :D

Тва е пълен ужас, чак не вярвам, че това някой може да си го причини :? Това е голям стрес за косата и това, че твоята е оцеляла не значи, че и нейната ще.

DennisCobain
11-15-2012, 05:58
Тва е пълен ужас, чак не вярвам, че това някой може да си го причини :? Това е голям стрес за косата и това, че твоята е оцеляла не значи, че и нейната ще.

Няма лошо да пробва. Съвременните бои правят точно обратното на съсипването-подхранват косъма малко или много. Не са като тези с които бабите и майките ни са се боядисвали на времето. :lol:

malka_sladkka
11-15-2012, 08:51
Няма лошо да пробва. Съвременните бои правят точно обратното на съсипването-подхранват косъма малко или много. Не са като тези с които бабите и майките ни са се боядисвали на времето. :lol:

Toва изобщо не е така. Може само боядисването да не я изтощи много, ама обезцветяването, което ти правиш по няколко пъти в 1 ден, ставаш от черна - руса от раз. Сега сигурно ще кажеш, че и косата ти е супер дълга, здрава и лъскава :lol: като на момичетата от темата, които си правят постоянно маски и почти не си третират косите ;)

rubby179
11-15-2012, 09:38
Дори и със съвременните бои, не се препоръчва боядисване повече от веднъж месечно. Все пак новите продукти са доста по-трайни от тези от преди няколко години.

NqkfaNikakva21
11-15-2012, 10:20
Не, че нещо, ама не мисля, че ще ти отива :)

Hayashi
11-15-2012, 11:06
Ако се боядисваш постоянно има голяма вероятност и да се натровиш. Много от боите се натрупват в тялото и косъма.

xImG0naLiveMyLifex
11-15-2012, 20:32
Не, че нещо, ама не мисля, че ще ти отива :)

нда може и така да е не знам супер се колебая

NqkfaNikakva21
11-16-2012, 08:36
Щом има колебание .. не трябва да се прави :)

DennisCobain
11-16-2012, 09:33
Toва изобщо не е така. Може само боядисването да не я изтощи много, ама обезцветяването, което ти правиш по няколко пъти в 1 ден, ставаш от черна - руса от раз. Сега сигурно ще кажеш, че и косата ти е супер дълга, здрава и лъскава :lol: като на момичетата от темата, които си правят постоянно маски и почти не си третират косите ;)

Не е дълга, мразя дълги коси, но е здрава. Вижда се на аватара ми. :lol:

Нямам представа за кои момичета ми говориш. Нито съм им виждала косите нито ме интенесуват. Рядко влизам в този раздел, защото ми е много лигав и кифленски.. :D

malka_sladkka
11-16-2012, 12:31
Не е дълга, мразя дълги коси, но е здрава. Вижда се на аватара ми. :lol:

Нямам представа за кои момичета ми говориш. Нито съм им виждала косите нито ме интенесуват. Рядко влизам в този раздел, защото ми е много лигав и кифленски.. :D

Еми то за тва като ти е 5 косъма :lol: Говоря за момичетата във форума. Не мисля, че раздела има нещо лигаво и кифленско, ама твой си избор. Ако това на снимката си ти си безнадежден случай, освен ако не си на 12-13 :lol:

FuCKkK13
11-16-2012, 12:52
Не е дълга, мразя дълги коси, но е здрава. Вижда се на аватара ми. :lol:

Нямам представа за кои момичета ми говориш. Нито съм им виждала косите нито ме интенесуват. Рядко влизам в този раздел, защото ми е много лигав и кифленски.. :D

от време на време ме кефят мненията ти,но тук определено не си права... 1во косата ти не може да е боядисвана и здрава... 2 една коса се изтощава само от слънцето или вятъра.. освен на мъжете,които се подстригват на 3 седмици и косата им е по 2-3 см. друга напълно здрава коса НЯМА.... но определено разликата от 85%-90% здрава коса и 25% се вижда.. и може и да оплешивееш от толкова третиране

dream1707
11-16-2012, 12:54
О, най-добре иди на фризьор ..

marin4itu
11-16-2012, 20:02
Авторке, аз мисля, че много по-добре ще ти стои тъмно червено, т.е. само отенък. И все пак ако искаш промяна направи го!

DennisCobain
11-16-2012, 21:27
Еми то за тва като ти е 5 косъма :lol: Говоря за момичетата във форума. Не мисля, че раздела има нещо лигаво и кифленско, ама твой си избор. Ако това на снимката си ти си безнадежден случай, освен ако не си на 12-13 :lol:

На 18 съм. И не виждам кое ми е безнадеждното.