PDA

View Full Version : Моля ви, погледнете тази тема! Спешно е!



liz14
11-14-2012, 12:57
Здравейте, миналия месец ми дойде. Искам днес да се изкъпя, но съм в цикъл и то сега е доста обилен, защото ми е 2-ри ден. Притеснявам се какво да направя ако потече докато се къпя. Знам, че в този период хигиената трябва да е на високо ниво, а аз точно сега не я спазвам, защото ме е страх да се изкъпя, понеже се опасявам да не потече! Моля ви, споделете как се къпете и дали ви е потичало под душа и ако да какво правите в такъв момент. Ще съм ви много благодарна ако ми помогнете :)

DennisCobain
11-14-2012, 13:13
Измиваш го с водичка.. Какъв е проблема? :lol:

liz14
11-14-2012, 13:32
Имам фобия от кръв :Х

DennisCobain
11-14-2012, 13:50
Ми тогава си стой вмирисана и немита.

liz14
11-14-2012, 14:12
Ти момиче ли си въобще, защото гледаш доста пренебрежително на проблемите на останалите?

ALetterFromTheSky
11-14-2012, 14:27
Това въобще не е проблем и си е права да ти го казва-влизай и се къпи. Фобия имала-лигавщини. Ходи миришеща на мърша тогава... то не е река кръв, че да ти се отприщи фобията ...

DennisCobain
11-14-2012, 14:37
Ти момиче ли си въобще, защото гледаш доста пренебрежително на проблемите на останалите?

Така като ми гледаш аватара на какво ти приличам? :lol:

Твоето не е проблем а лигавщина! Да не мислиш, че постоянно ще тече кръв докато се къпеш? И изобщо как може да не се миеш .. Това е кръв, мирише дори и ти да не го усещаш! Ще капне по няколко капки 1-2 пъти и това е. Няма да припаднеш от страх или кръвозагуба. Като си сменяш превръзката/тампона не ги ли гледаш? Кръв не виждаш ли на тях? Или сигурно молиш някой друг да ти ги смени, защото имаш фобия?

gugenceto2
11-14-2012, 15:08
Ами като влезеш да се къпеш няма да тръгне да тече кървава река по дяволите!

lubovvv
11-15-2012, 07:56
Какво заглавие си вкарала, човек да си помисли, че е на живот и смърт

shmatarok
11-15-2012, 10:34
Къпи си се спокойно, дори и да потече, едва ли ще разбереш, количеството е малко и се размесва от водата преди да си се усетила.

Bonbonchencetyy
11-15-2012, 16:33
Като видях заглавието и помислих,че става дума за рак,а то било цикъл :D
Аз се къпя по 2 пъти на седмица,затова когато и да съм в цикъл,той обикновено продължава 6-7 дена,така че няма отърване от къпане(по принцип много държа на хигиената).Във вас няма ли вана?Аз например като съм в цикъл се къпя във вана,една гинеколожка ми беше дала такива инструкции и се придържам към тях.Иначе не мисля,че под душа ще ти е проблем да се изкъпеш.Смисъл ще капнат 2-3 капки и толкова,няма да тече река от кръв я.А това с фобията от кръв-наистина е лигавщина...

jghgh
11-15-2012, 17:31
Аз се къпя по 2 пъти на седмица,
(по принцип много държа на хигиената)
Аз например като съм в цикъл се къпя във вана
(по принцип много държа на хигиената)
yeah sure...

или си се объркала и си написала вместо "ден" "седмица", което сигурно е по-вероятното, де...

Иначе.. Втф, голям проблем. Дори да изтече нещо, отмиваш го, сапунисваш, излизаш от банята и си слагаш веднага нова превръзка/тампон. Не е кой знае какво, че да те е гнус или страх.

heartshapedbox
11-15-2012, 17:37
О, боже, какви проблеми имали хората..и по една седмица не се къпеш, така ли? :Д

inatchiika
11-15-2012, 19:35
не се притеснявай и да потече ще е малко,няма да изтечеш.......не може да не се къпеш

haritov
11-16-2012, 09:06
кръвта има навика да цапа много и придава илюзията че е много
напълни 100мл вода и ги излей в мивката и виж какво е количеството

иначе кръвта е топло нещо което значи живот то не е страшно

rubby179
11-16-2012, 12:11
Като видях заглавието и помислих,че става дума за рак,а то било цикъл :D
Аз се къпя по 2 пъти на седмица,затова когато и да съм в цикъл,той обикновено продължава 6-7 дена,така че няма отърване от къпане(по принцип много държа на хигиената).Във вас няма ли вана?Аз например като съм в цикъл се къпя във вана,една гинеколожка ми беше дала такива инструкции и се придържам към тях.Иначе не мисля,че под душа ще ти е проблем да се изкъпеш.Смисъл ще капнат 2-3 капки и толкова,няма да тече река от кръв я.А това с фобията от кръв-наистина е лигавщина...

Не мога да повярвям, че гинеколог ви е дал съвет да се къпете във вана по време на цикъл. Това е абсурдно!

DennisCobain
11-16-2012, 12:32
Току виж водата във ваната се оцвети в червено и момичето припадне.. :lol:

sweetycherry33
11-16-2012, 12:59
Просто се изкъпи.Даже няма и да я видиш кръвта

scrooper
11-16-2012, 13:25
Просто не гледай там. Ох лелеееей...

phoeniX_boy_BG
11-18-2012, 19:23
Не рискувай. Не се къпи!!! Стои мръсна кат' скункс!

vesinceto
12-08-2012, 22:13
Какво заглавие си вкарала, човек да си помисли, че е на живот и смърт
много вярно

magneticfields
12-09-2012, 19:53
Хаххах!Не!Егати поколението! Къпи се- нищо няма да ти стане, няма да ти изтече кръвта. Кат потече,просто го измиваш с вода и толкоз. Пък ако не можеш да се престрашиш-си стой мръсна. Твой си проблем.
P.S. Гледай екшъни- набързо ще ти излекуват фобиата от кръвта.

babatigosho
12-10-2012, 13:17
или слагай повечко кетчуп на макароните ..

PullMeCloser
12-10-2012, 14:39
yeah sure...

или си се объркала и си написала вместо "ден" "седмица", което сигурно е по-вероятното, де...

Иначе.. Втф, голям проблем. Дори да изтече нещо, отмиваш го, сапунисваш, излизаш от банята и си слагаш веднага нова превръзка/тампон. Не е кой знае какво, че да те е гнус или страх.

Хаха, абсолютно :Д

Авторке, когато ти дойде за първи път, как се изкъпа?

StolenBliss
12-10-2012, 14:58
Имам фобия от кръв :Х

Нека тогава ти кажа, че всъщност по време на цикъла кръвта е доооооста малко. Да, червено е, но кръвта е наистина ай не знам с точност ама 4-5%, просто е малко. Другото са токсини най различни които тялото ти изхвърля, за да се пречисти. Така че, пробвай да се абстрахираш. Плюс това по принцип в банята спира да тече. Просто от водата спира и почва пак веднага след като излезеш от водата.

Ivaaaaa
12-10-2012, 15:02
Ти луда ли сии, как няма да се къпеш. Егати хората, аз от много къпане алергия получих, а тя не искала да се изкъпе още повече че е в ЦИКЪЛ. Нямам думи. То си е за теб как ще ходиш така да смърдиш на даскало не знам. Пък и какви инфекции може да получиш, ужас!!!

bloodyF
12-10-2012, 18:01
Не мога да повярвям, че гинеколог ви е дал съвет да се къпете във вана по време на цикъл. Това е абсурдно!

Да.
И опасността от инфекция е в пъти по-голяма..

авторке, отиваш да пишкаш преди да влезеш, бършеш се с мокра кърпичка и се къпеш
фобия имала... Боже мили..

naksdy
12-10-2012, 22:16
Обясни ми с тая "фобия" как ще си сменяш превръзките? Или ще караш с една седем дена примерно...

rubby179
12-11-2012, 08:13
Мисля, че авторката малко пресилва нещата. Не мога да повярвам, че съвременно момиче може да разсъждава по този начин. Редовното къпане /имам предвид два пъти на ден/ е начин на живот за повечето хора, като изключим по-възрастните по обясними причини, а по време на цикъл, когато хигиената трябва да е на още по-високо ниво момичето се страхува да се къпе...

~The Smile~
12-16-2012, 17:24
Аууу,неее.. бе,когато си в цикъл винаги сутрин и вечер трябва да се миеш! Имала фобия от кръв...леле малее...като си сменяш превръзките кво правиш?! Припадаш ли?! Тогава си стой мръсна.. Твоя си работа.

druzilla
12-16-2012, 17:36
Лелеле фобия от кръв имала :lol: Значи докато си под душа няма да ти потече,може да ти капнат няколко капки,но не е нищо страшно! :D Стегни се,все пак още дълго време ще ти се налага да гледаш кръв...