PDA

View Full Version : Електронни цигари



itkof
11-14-2012, 13:58
Здравейте, поради слуховете, който чувам (че цигарите отново ще поскъпват) и ,че ще трябва да излизам да пуша навън през зимата, реших да си купя електронна цигара, готов съм да дам до 100 лв., но искам да си заслужава.Ако някой има опит с електронните цигари, ще съм благодарен да ме насочи към нещо добро. Благодаря предварително.

lastnightiwasdreaminG
12-09-2012, 20:47
До колкото знам, тези ''цигари'' са по вредни от една нормална цигара. Скоро слушах че съдържали опасни за здравето канцерогенни вещества. По-добре пуши по 4 5 цигари на ден, но не си купувай от тези ташаци ;)

Ukhtar
12-10-2012, 05:53
Няколко месеца бях на такава, докато не се развали и заради титаничния си мързел се събрах отново с белото виктори 8-)

Опасни за здравето канцерогенни вещества има колкото си пожелаеш в нормалните цигари. Инак в рамките на няколко дена минах от около 2 кутии(с пиене поне кутия отгоре) на ден до изцяло на електронна. Веднъж като се пристрастиш всъщност е яко щото спират да ти се пушат нормални цигари, дроба ти се изчиства (много лицеприятни храчки) и не осмърдяваш помещението, в което пушиш. По-евтино излиза, ама при следващия си изблик на желание за щадене на организма просто ще ги спра изцяло.