PDA

View Full Version : Как се влюбват мъжете и жените :Д



Mary_Jane_69
11-14-2012, 13:03
Четоххх четоххх четоххх наскоро нещо от рода на:
"Жената се влюбва мъжа, когато той е до нея, а мъжът в жената - когато нея я няма." нещо такова беше :Д
вие кво мислите :D донякъде има логика

EinGutesKind
11-14-2012, 13:04
Мисля, че не трябва да има влюбвания, сексове и подобни мръсотии :(

ilovedeath
11-14-2012, 13:13
В кофата не се допускат подобни теми.

Mary_Jane_69
11-14-2012, 13:15
ех да бе, та нали е кофа . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
bitch, please

DennisCobain
11-14-2012, 13:27
Не си достойна за кофата. :D

ilovedeath
11-14-2012, 13:37
Не си достойна за кофата. :D

!!!!

ilovedeath
11-14-2012, 13:38
ех да бе, та нали е кофа . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . .
bitch, please

Не ставаш. Чезни.

Mary_Jane_69
11-14-2012, 13:43
духай

xPafx
11-14-2012, 13:46
духай

много ли ти е голяма работата, ма?
ква си ти да казваш кой да духа и кой не?
ако й е кеф ше духа? проблем?
деба и тъпите гниди да еба.

vankovvv
11-14-2012, 13:49
Бах вече и като се нареждате не сте забавни

ilovedeath
11-14-2012, 13:51
духай

Пхахаха. :lol: Не се прави на забавна, недей че не си.

Mary_Jane_69
11-14-2012, 13:53
много ли ти е голяма работата, ма?
ква си ти да казваш кой да духа и кой не?
ако й е кеф ше духа? проблем?
деба и тъпите гниди да еба.

:Д:Д:Д боже кво се палиш хахахахахах гнида е тази стояща срещу теб, когато застанеш пред огледалото. явно не си толкова разумно момиче, и да ти кажа - личи.
понеже нали пак повтарям е тъй прословутата ~Кофа~ е явно че можеш да си постнеш тема в която и сам да си пишеш , правилно, нали ?
тогава кво толкова се заяждате мястото ми не било тук, и веднага почвате да ме джафкате ае я по - полека с езиците, че вашите верно знаят само да плюят, но не и да лижат :D

Mary_Jane_69
11-14-2012, 13:53
Пхахаха. :lol: Не се прави на забавна, недей че не си.

:Д щом намираш нещо, което съм написала без грам чувство за хумор за забавно, значи е :Д
и ако ми кажеш че и сърказъм се опитваш да ми пробуташ, на мястото на уж съществуващ мой - не ти се получи :D

xPafx
11-14-2012, 14:00
:Д:Д:Д боже кво се палиш хахахахахах гнида е тази стояща срещу теб, когато застанеш пред огледалото. явно не си толкова разумно момиче, и да ти кажа - личи.
понеже нали пак повтарям е тъй прословутата ~Кофа~ е явно че можеш да си постнеш тема в която и сам да си пишеш , правилно, нали ?
тогава кво толкова се заяждате мястото ми не било тук, и веднага почвате да ме джафкате ае я по - полека с езиците, че вашите верно знаят само да плюят, но не и да лижат :D
Така, виж сега , мило мое момиче, това с огледалото е едно ГОЛЯМО клише. Щом имаш такова неописуемо желание да ползваш така наречените "затапки", поне си направи труда да научиш някои нови, защото казвам ти - някога, някъде, някой ще ти се изсмее в лицето и ще те унижи до няма и къде.
И да, това е кофата, не случайно форума има различни раздели с точно определени теми, където се публикуват теми, отговарящи за тях. Твоята тема видимо не е за тук. Ти, скъпа моя, вместо да се ... излагаш като кифладжийка, и да нападаш хората, които ти казват кое как е, замълчи или кажи "да, сбърках" , а не нападай като глупаво козле.
***
Едва издържах да съм толкова мила.. :lol:

ilovedeath
11-14-2012, 14:01
Ще ти кажа само, че не си за тоя форум. Бъди сигурна няма да сме единствените дето ще ти го кажат. Или изчезвай или търпи обидите.

Mary_Jane_69
11-14-2012, 14:04
Забавно ми е, що пък да изчезвам .... всеки има право на избор :Д
а кажи ми кога успя да разбереш смисъла и съдържанието на някоя книга, прочитайки само заглавието й ?

xPafx
11-14-2012, 14:07
Забавно ми е, що пък да изчезвам .... всеки има право на избор :Д
а кажи ми кога успя да разбереш смисъла и съдържанието на някоя книга, прочитайки само заглавието й ?


Eдна книга има и резюме, нали така? То ни дава представа за съдържанието й. Предавани го по един по-съкратен начин, нали?
Това правят и твоите коментари с теб, показват твоето "съдържание".
Язък, че си на 17..

DennisCobain
11-14-2012, 14:07
Оф разкарай се бе, кофата не е за такива кифли като теб :D Айде махай се и си гледай "принцесата" в твоето огледало и позамажи тук там пъпките. :lol:

ilovedeath
11-14-2012, 14:09
Забавно ми е, що пък да изчезвам .... всеки има право на избор :Д
а кажи ми кога успя да разбереш смисъла и съдържанието на някоя книга, прочитайки само заглавието й ?

Това, че разделът се нарича Кофата не означава, че можеш да постваш всяка простотия която ти дойде на акъла.. ако изобщо имаш такъв. Ние тук сме едно голямо щастливо семейство, място за теб няма.

ilovedeath
11-14-2012, 14:10
Оф разкарай се бе, кофата не е за такива кифли като теб :D Айде махай се и си гледай "принцесата" в твоето огледало и позамажи тук там пъпките. :lol:

Кефиш ме като си груба. :lol:

DennisCobain
11-14-2012, 14:11
Ние тук сме едно голямо щастливо семейство, място за теб няма.
THIS! <3 :D

Mary_Jane_69
11-14-2012, 14:14
оф оф мн сте умни заклеам се :Д
първо за мацката , обясняваща ми за резюмето - за книгата можеш да си абсолютно сигурна за съдържанието й от резюмето, а за човека, не мога да кажа така.
едни коментари във форум не биха ти дали дори част представа за самото "резюме"... за да разбереш самата книга трябва да я прочетеш цялата и време да обмислиш, не може току-така 2-3 реда накратко да ти разкрият истинската същност. глупава си и метафорите ти не струват.

а другото ъм същество, което известно време се чудих веднъж към кой от двата пола принадлежи, замисли се вместо да критикуваш мен, обърни внимание на себе си. мисля, че наистина трябва. Жичке.

/и аз слушам метъл, за да не кажете нещо пак :Д:Д:Д

Mary_Jane_69
11-14-2012, 14:14
Това, че разделът се нарича Кофата не означава, че можеш да постваш всяка простотия която ти дойде на акъла.. ако изобщо имаш такъв. Ние тук сме едно голямо щастливо семейство, място за теб няма.

по - скоро хора без истински приятели извън кабела.

ilovedeath
11-14-2012, 14:15
А и по между другото.. пише се сАрказам. :wink:

ilovedeath
11-14-2012, 14:17
по - скоро хора без истински приятели извън кабела.

Нима? Аргументирай се.

Mary_Jane_69
11-14-2012, 14:17
тва че го пиша така тук не означава че дефакто съм неграмотна ................................................. ф хахаха :D смешни сте вече начи..

nqmaznacheniee
11-14-2012, 14:17
момичето изобщо не е искало да ви се заяжда вие я изядохте, баси простите сте, ама вие си го знаете де

DennisCobain
11-14-2012, 14:18
И аз съм все още неосъзнато относно половата ми идентичност, но по написаното от теб проличава, че си и хомофоб? А тъй. Слушаш метъл? И на кое казваш метъл? На токио хотел, линкин парк и гей дирекшън ли? :lol:

Mary_Jane_69
11-14-2012, 14:23
Нима? Аргументирай се.

Фактът, че си създаваш приятелства в интернет е повече от достатъчен. Щом приемаш маса хора за едно "голямо семейство", обичащо, уважаващо членовете в него е доста красноречив аргумент, че нещо навън ти липсва.
Не зная колко членове от прословутото семейство си срещала на живо и взаимноотношенията ви са били същите както тук, във форума, но мисля че човек има много по - важни неща в живота си, като например преследването на целите си, вместо висенето във форум и създаването на много нови интересни "приятелства".
Преди да ме нападнеш, че в момента аз правя същата дейност, да така е, защото се опитвам да обясня нещо логично, но явно недотолкова лесно обяснимо за вас. В свободното си време попринцип не блея в тоя форум, създавайки си тъй наречените приятелства, нали ти казах, човек съм, който знае какво иска. Съжелявам на петичка съм малко неподредени са ми обясненията, но самият факт, че ти не осъзнаваш за какво живеещ, те прави глупава.
Защото ако знаеше, не би си губила времето.

Mary_Jane_69
11-14-2012, 14:23
И аз съм все още неосъзнато относно половата ми идентичност, но по написаното от теб проличава, че си и хомофоб? А тъй. Слушаш метъл? И на кое казваш метъл? На токио хотел, линкин парк и гей дирекшън ли? :lol:

Dimmu Borgir, Kalmah, Gorgoroth, Chrome Division.... more ???????

xPafx
11-14-2012, 14:24
И аз съм все още неосъзнато относно половата ми идентичност, но по написаното от теб проличава, че си и хомофоб? А тъй. Слушаш метъл? И на кое казваш метъл? На токио хотел, линкин парк и гей дирекшън ли? :lol:
Моля те , млъкни.
Няма хора, които да бъркам дирекшъните с метъл. Нито пък хотела или парка.

DennisCobain
11-14-2012, 14:24
Ама ние не сме приятели, ние се тролваме, обиждаме и изяждаме взаимно. :lol:

DennisCobain
11-14-2012, 14:25
Моля те , млъкни.
Няма хора, които да бъркам дирекшъните с метъл. Нито пък хотела или парка.

о, напротив - има. :D

Mary_Jane_69
11-14-2012, 14:28
Ама ние не сме приятели, ние се тролваме, обиждаме и изяждаме взаимно. :lol:

и колко часа на ден/седмица прекарваш тук и на кое мястов списъка ти за важни дейности за денят поставяш влизането във форума...? ........смешно и глупаво е и не можете да се погледнете отстрани .

ilovedeath
11-14-2012, 14:37
Фактът, че си създаваш приятелства в интернет е повече от достатъчен. Щом приемаш маса хора за едно "голямо семейство", обичащо, уважаващо членовете в него е доста красноречив аргумент, че нещо навън ти липсва.
Не зная колко членове от прословутото семейство си срещала на живо и взаимноотношенията ви са били същите както тук, във форума, но мисля че човек има много по - важни неща в живота си, като например преследването на целите си, вместо висенето във форум и създаването на много нови интересни "приятелства".
Преди да ме нападнеш, че в момента аз правя същата дейност, да така е, защото се опитвам да обясня нещо логично, но явно недотолкова лесно обяснимо за вас. В свободното си време попринцип не блея в тоя форум, създавайки си тъй наречените приятелства, нали ти казах, човек съм, който знае какво иска. Съжелявам на петичка съм малко неподредени са ми обясненията, но самият факт, че ти не осъзнаваш за какво живеещ, те прави глупава.
Защото ако знаеше, не би си губила времето.

Не познавам никого от този форум, а голямо щастливо семейство го казах просто така.. А дали осъзнавам или не за какво живея, ти не можеш да кажеш.

Mary_Jane_69
11-14-2012, 14:39
Не познавам никого от този форум, а голямо щастливо семейство го казах просто така.. А дали осъзнавам или не за какво живея, ти не можеш да кажеш.

......но от "резюмето ти" (да цитирам твоя съфорумничка) не личи .

DennisCobain
11-14-2012, 14:40
и колко часа на ден/седмица прекарваш тук и на кое мястов списъка ти за важни дейности за денят поставяш влизането във форума...? ........смешно и глупаво е и не можете да се погледнете отстрани .

влизам веднъж-два пъти седмично, за да се разтоварвам и разсмивам с прости путки като теб :lol:

Mary_Jane_69
11-14-2012, 14:41
и btw щом си казала самата фраза за семейството, просто така, дори без да желаеш да признаеш за себе си, явно ти ги приемаш за важна част от живота си хахахахаха не, изобщо не сте забавни! :D

ilovedeath
11-14-2012, 15:05
Явно не разбираш какво имам предвид под “Голямо щастливо семейство“.

NqkfaNikakva21
11-14-2012, 16:40
А и по между другото.. пише се сАрказам. :wink:


То и сарказам не се пише, ама ..

sashko705
11-14-2012, 16:49
сАрказЪм.. Човек да не пусне тема в тоя форум без да бъде оплют.. Еби му майката..

RagioL
11-14-2012, 17:20
:lol: Женската част на форума много агресивна се извъди нещо.

DieselBlood
11-14-2012, 17:23
Мисля, че не трябва да има влюбвания, сексове и подобни мръсотии :(
Погини трагично в контейнер!

ilovedeath
11-14-2012, 18:51
То и сарказам не се пише, ама ..

Приемам поправката.

thegreenzombie
11-14-2012, 19:29
винаги изпускам драмите :/

Mary_Jane_69
11-15-2012, 13:46
:Д:Д карай нова ще заформим хахах .

FuCKkK13
11-15-2012, 14:31
винаги изпускам драмите :/

+

FuCKkK13
11-15-2012, 14:37
:lol: Женската част на форума много агресивна се извъди нещо.

не знам ама вече имам чувството че момичетата са по гадни и злобни и от момчетата ... обиждат,речника им е особено цивилизован,държат се като идиоти.. абе вече все едно никой не е добър и има нужда да натрие носа на поне 1 човек за деня,че иначе ще е все едно са му изяли десерта



п.с. не че и аз не съм се ядосвала,не съм обиждала и т.н. ама някой да пита нещо и аз да почна да го обиждам :?

LovEsIckk
11-15-2012, 14:40
Мисля, че не трябва да има влюбвания, сексове и подобни мръсотии :(

Точно така!
необвързани и асексуални до живот!
Наско - президент!

:D

yakuza_
11-15-2012, 15:59
как да знам коя страна да подкрепя, като не съм видял снимки ?!

tori
11-15-2012, 18:18
:lol: Женската част на форума много агресивна се извъди нещо.
Не бе, не е така.

DennisCobain
11-16-2012, 09:07
Аз съм на страната на Наско. :lol:

Oldschool
11-16-2012, 09:19
тая спирохета пак замърсява интелектуални ефир...