PDA

View Full Version : Кога приемате, че е една връзка не се води "кратка"?



Ewok
11-14-2012, 16:12
Така, отново имам разни тъпи либовни въпроси :д

Не знам дали сте разбрали от заглавието на темата, така че ще опитам да разясня - след колко време г/д риемате, че една връзка е сериозна или поне не е еднодневка?

Смятате ли, че два месеца са повече време?


//А да, напишете си и годините.

haritov
11-14-2012, 16:22
повече от 2 години

NqkfaNikakva21
11-14-2012, 16:37
Не мисля, че точно времето е голям измерител. Когато една връзка си струва и не е еднодневка.. то си се усеща.

starburst
11-14-2012, 16:37
когато не празнуват 3 седмици от когато са тръгнали

In*The*Face
11-14-2012, 16:49
Никога не съм го определяла според времето. Нещото което ми подсказва е малко след истинското опознаване на човека до мен. То може да стане след 2 седмици или след 2 месеца, но когато видиш и плюсовете и минусите в нечии характер и харесаш и двете или поне си склонен да ги приемеш такива каквито са, без да искаш да ги промениш - тогава започва истинската връзка. Доколко сериозна ще е тя зависи от намеренията и от отдадеността и на двамата партньори. По-добре не го мисли, а се отдай на това, което имаш, пък то само ще си покаже.

Canis_Dirus
11-14-2012, 16:51
After you've done ANAL! :D

xPafx
11-14-2012, 17:15
Не мисля, че точно времето е голям измерител. Когато една връзка си струва и не е еднодневка.. то си се усеща.

Съгласна съм.

ShtrudeL
11-14-2012, 17:23
след колко време г/д риемате, че една връзка е сериозна или поне не е еднодневка?

Още с/преди започването й. Т.е. 'навлизам' в нея с мисълта, че ще е сериозна и никога не съм мислила за времето.

DarkTemplar
11-14-2012, 17:33
After you've done ANAL! :D
and that's a FACT!

Любов, любов - печен картоф, разрежеш го - вътре суров. ;)

Сигурен бях, че баничката ще се включи в темата.

Ewok
11-14-2012, 17:37
Може и ти да се включиш ^

Canis_Dirus
11-14-2012, 17:47
Времето е относително понятие от там и продължителността на връзката. За един 16 годишен 9 месеца е много време, ама за един 40 годишен под 3 години връзка си е кратка.

Ewok
11-14-2012, 18:08
Точно заради това питам за лично мнение, придружено с годините на пишещия.
Защото преди малко поппаднах на едно изказване, от което се разбира, че 2 месеца не са малко време за една връзка. На мен ми се видя доста странно, понеже моите представи са други. И така, пуснах темичка, за да видя масата какво мисли.

Canis_Dirus
11-14-2012, 18:10
Какво значение има, какво мисли масата?
Или колко е дълга връзката?

PainMonopoly
11-14-2012, 18:18
При мен примерно отначало връзката е фокусирана върху момента, докато след това започва да се простира и в бъдещето. Започваш да си представяш близките месеци и години с гаджето си и каквито и сметки да си правиш, той/тя влиза в тях. Тогава мисля че връзката може да се класифицира като дълга.

Ама точното време, зависи от много неща - възрастта, характера на замесените, външните обстоятелства... всеки си знае за себе си и щом тая е написала че 2 месеца са много време, значи са много време.

Ewok
11-14-2012, 18:18
Правя си изводи за човешкото съзнание.
Не знам, просто искам да знам.

А втория ти въпрос не го разбирам.

shadow4e
11-14-2012, 18:21
Точно заради това питам за лично мнение, придружено с годините на пишещия.
Защото преди малко поппаднах на едно изказване, от което се разбира, че 2 месеца не са малко време за една връзка. На мен ми се видя доста странно, понеже моите представи са други. И така, пуснах темичка, за да видя масата какво мисли.
Не мога да кажа точно число. Много зависи и колко точно са ви чести контактите. Едно е да живееш с някого, друго е да е на 500 км и да се виждате веднъж-два пъти в месеца.

Canis_Dirus
11-14-2012, 18:25
Ето например ние с шадоуче имаме дълга платонична връзка :cool:

shadow4e
11-14-2012, 19:23
Как платонична? Не сме ли астрални двойници, които се срещат по време на астралния полет и се съвкупляват? :O

Canis_Dirus
11-14-2012, 19:26
Моето Астрално Его е девствено още откакто изгря когато Луната беше във втори дом на Юпитер под асцедент на Водолей

shadow4e
11-14-2012, 19:47
Моето Астрално Его е девствено още откакто изгря когато Луната беше във втори дом на Юпитер под асцедент на Водолей
Съжалявам, но съм убедена, че няма да откриеш по-добра от мен в астралните полети, стой си девствен тогава! Аман!

Canis_Dirus
11-14-2012, 19:49
Така ли ще направиш?
Как моше да си толкова жестока?

shadow4e
11-14-2012, 19:52
Не мисля, че съм получавала по-голяма обида..

Canis_Dirus
11-14-2012, 19:54
Е не всеки има толкова силна воля, че да откаже на астралното ти алтер-его.

shadow4e
11-14-2012, 20:06
Разчитах на форума да си повдигам самочувствието, всичко свърши.

Canis_Dirus
11-14-2012, 20:09
http://www.youtube.com/watch?v=zoH6TgrxPEA

shadow4e
11-14-2012, 20:20
http://www.youtube.com/watch?v=nLte9H0Sxrs

Това е моето алтер-его, когато си легна в леглото и се пренеса в страната на сънищата.

Canis_Dirus
11-14-2012, 20:22
Искам с теб да правим чики чики на стрално ниво
http://www.youtube.com/watch?v=L5tLyXi7vlg

shadow4e
11-14-2012, 20:29
Звънни ми по мобифона, обещавам да съм със зеленото екипче от клипа

http://www.youtube.com/watch?v=OyCAN85hYDo&feature=related

БожиятАгнец
11-14-2012, 20:33
Мда, зависи от възрастовата категория, що се отнася до някаква по-общо мнение.

Примерно чета днес чатът на някви хора на около 17-18.
Момче: Ти падаш ли си по краткотрайни неща?
Момиче: О, не водила съм мн връзки за по 1 месец, но няма смисъл. Сега с мъжа ми сме вече 3 месеца заедно и съм щастлива.

Т.е. за тез хора разликата между 1 и 3 месеца има някаква заветна граничност. 8-)

Пък пред някой на 50 като кажеш "връзка от 5 години" си звучи несериозно.

При мен за младите хорица над 2-3 години. И с увеличаването на възрастта, паралелно вървят и цифрите нагоре. 8-)

Но за съвместно жителство винаги се получават бонус точки.

Откровение: Много ми е тъжно за кифлите, които мислят, че като са от 2-3-5 месеца с някого едва ли не са си хванали съпруг (вече и са си уредени) и са ужасно по-зрели от колектива си. 8-)

Canis_Dirus
11-14-2012, 20:33
Никсън ни беше идол когато бяхме деца. Градски ми е!
Много те уважавам за тази песен :D

shadow4e
11-14-2012, 21:02
Но пък е моята зодия. Умри от яд.
хахахахха реших да ти проверя името в един малоумен сайт, знаеш колко вярвам в зодии и числа, виж какво излезна. Казват, че лъжеш и няма при теб платонична любов!!

Нумерологично число на името АНГЕЛ: 1
Достатъчно е да погледнем формата на числото 1, за да разберем, че любовта и сексът трябва да бъдат консумирани. В противен случай за тези хора любовта не е съвършена. (Не бива да забравяте, че в това отношение няма разлика между мъже и жени.) Консумирането на секса и любовта изисква до известна степен проникване в личното пространство на другия, защото не би имало сливане, ако единицата е сама. Това о означава, че логиката, разумът и обществените норми диктува сексуалността на единицата. Емоционалните съображения във връзката са отпратени на втори план.
Това засяга не само въпроса за проникването, който за тях е централен фактор. Любовта им е чувствена и е трудно да намерим индивид с това число, който да изпитва само платонична любов. На млади години тя се изразява чрез любопитство и опит да се консумира сексуалността, но след като малко се поуспокоят, в сексуалността им настъпва упадък, фактът, че за хората с числото 1 любовта и сексуалността са свързани с физическото сливане, ги удря като бумеранг в по- късни години, защото "ако не е консумирана, значи не е любов"!

Canis_Dirus
11-14-2012, 21:07
Ако ги смяташ с фамилията ми числото ми е 9. Направи ни една проверка за съвместимост. Започвам да подозирам, че звездите не желаят да имам контакт с теб!

shadow4e
11-14-2012, 21:15
Чакай да взема лист и химикал.. Върни се на темата с връзките, наспами темата на момичето!

fear4o
11-14-2012, 21:26
Времето е относително. Всичко си е до усещането. Колкото и да се отрича любовта от пръв поглед винаги има един момент когато още в началото на връзката единия е доста привързан към другия.
Разбира се всичко зависи и от отделния човек. Има хора, които по-бързо се привързват и при тях не се изисква много време, за да се говори за по-сериозни чувства. Има и такива, които дори след 1 година не могат да кажат, че са особено привързани.
Все пак ако трябва да говорим с цифри. За 17-18-19 години трябват поне 5-6 месеца.

fear4o
11-14-2012, 21:26
Шадоуче къде се губиш бе душко? И имаш готин аватар.

shadow4e
11-15-2012, 08:59
Сашо, ти пък понеже висиш във форума. Този аватар ми е от периода, когато пишех, преди повече от година. ;D

CH3OH
11-15-2012, 09:20
Още с/преди започването й. Т.е. 'навлизам' в нея с мисълта, че ще е сериозна и никога не съм мислила за времето.

Кайнда.
Макар че след като минеш определена възраст (ако искаш кажи на емоционално съзряване), спираш да се занимаваш с еднодневки и търсиш нещо сериозно. Тогава връзки от 1-2-3-6-12 месеца ти се струват абсурдни и безсмислени. Както преди казаха, възрастта има много голямо значение - 10 годишен мисли 1 месец за много, 15 годишен мисли 3 месеца за много, 25 годишен мисли 3 години за нормално, 40 годишен мисли 10 години за нормално и т.н. Повечето хора (трябва да) гледат в дългосрочен план на нещата - ако има нещо, което се дразни на другия, трябва или да постигнете компромис да се спре дразненето, или изобщо да не се занимават, защото рано или късно това ще се окаже ключов фактор за скандали и нерви.

psychopath
11-15-2012, 12:12
Прекалено относително е.
Като премине първоначалната еуофрия, образно казано...

bilqnavod
11-15-2012, 12:26
под 6 месеца - 23 години съм

LovEsIckk
11-15-2012, 14:50
по това колко пъти е пръднал любимия ми пред мен
вие луди ли сте, какви сте

ShtrudeL
11-15-2012, 17:07
Като премине първоначалната еуофрия, образно казано...

това.

НО изниква и друг 'проблем'..
Ами ако не искам да премине? Ако искам да съм и също толкова влюбена И обичаща?


Иначе за мен не е сериозно следното:
- момче и момиче, казващи си, че се обичат, още преди да 'тръгнат'. (Не е като да не ми се е случвало, но бях на 16 и не е като да не съм обичала наистина около 3 годинки.. 4тата не я броя много..)
- двойка, в която си казват също, че се обичат, а са заедно от месец-два. Сигурно, ако някой ми каже, че ме обича за месец-два-три-.. няма да го взема на сериозно..

tori
11-15-2012, 18:54
Ми както казаха нагоре - усеща се. Мойта връзка е на година и четири месеца и си ми е сериозна, поне според мен. И то не заради времето, а това, че винаги сме заедно, каквито и батаци да стават и така нататък, и така нататък. На 16 съм.

RedArmy
11-15-2012, 18:56
Още с/преди започването й. Т.е. 'навлизам' в нея с мисълта, че ще е сериозна и никога не съм мислила за времето.
това
и не знам защо само 2ма-3ма човека го казаха

Ewok
11-15-2012, 19:04
това
и не знам защо само 2ма-3ма човека го казаха

Защото приемат за връзка целувчици и прегръдчици и т.н. шит без да се познават достатъчно, за да се чувстват достатъчно близки. Аз преди време бях пуснала тема и за това кога започват връзка - преди или след опознаването.

RedArmy
11-15-2012, 19:08
тъпо е да се целуват некви дето дори не се познават достатъчно.. тва говори че просто се харесват на външен вид, поне за мен де

psychopath
11-15-2012, 19:25
На мен ми е екстра да се целувам с някви, които не познавам ... или свирки - чок

RedArmy
11-15-2012, 19:41
а ИМА ЛИ БЕ? :D

psychopath
11-15-2012, 23:06
wait for it...

ГЮЗЕЛ ! :D
оохааа има има добре има да :Д

Миналата седмица щях да се прибера с абсолютно непознато момиче, което на 5тата минута ми даде да я пипам и т.н хахаха

kalpazanka
11-16-2012, 05:16
Още с/преди започването й. Т.е. 'навлизам' в нея с мисълта, че ще е сериозна и никога не съм мислила за времето.
Е те това е.