PDA

View Full Version : Риск печели , риск губи.



amaz1nG
11-14-2012, 17:08
Тей...
Преди няколко месеца щях да се бия с 1 момче 1-2 години по голямо от мен. Отидох , обаче той беше с още души. По-високи от мен... Разбрах се с думи и изчезнах .. Отново преди няколко месеца едно момиче показваше знаци , че ме харесва . Не отвърнах с подобаващи действия на нейните... < За което съжелявам..

Сега съм решен да се пробвам още един път , колкото за играта.. Но проблема е че тези гореспоменати "души" я зарибяват. И от тука мисля , че ще се сетите к'во става... Ако тръгна и аз, сблъсъкът ще е почти неизбежен ( сигурно , нз) .

Вие как бихте постъпили?


Пс. Темата я пускат в "училище и приятели" , 'щото е по подходяща.

Aspire
11-14-2012, 19:40
Не мога да разбера защо искаш да се ,,пробваш" с момиче към което явно нямаш чувства, иначе нямаше да говориш така. Ако бях на твое място нямаше да се занимавам нито с момичето, нито да се бия с по - големи от мен! Какъвто и да е проблема имай малко уважение към по - големите няма значение дали с 1-2 10 години.

thegreenzombie
11-14-2012, 19:47
страх те е, да не те набият ли?

amaz1nG
11-14-2012, 19:47
Не мога да разбера защо искаш да се ,,пробваш" с момиче към което явно нямаш чувства, иначе нямаше да говориш така. Ако бях на твое място нямаше да се занимавам нито с момичето, нито да се бия с по - големи от мен! Какъвто и да е проблема имай малко уважение към по - големите няма значение дали с 1-2 10 години.

Не , аз чувства имам , но просто знам че съм изпуснал шанса си и се чудя дали да се пробвам отново... Уважение? Никво уважение към тях. Уважението се печели. А това което съм видял от тях противоречи на всички мои възгледи..


@green - Нямам страх. Страх ме е от това което ще стане после , не толкова боят.