PDA

View Full Version : Чай за пушене?



brahmaputra
11-14-2012, 22:30
Здравейте... имам един въпрос, който ме дерзае от доста време. Тази година бях в САЩ и там пробвах нещо наречено чай за пушене... Поинтересувах се и разбрах, че преди се е продавало и тук, но само в Слънчев Бряг в магазин Нирвана. Нямам прясна информация за този магазин, знам че има и магазин в София (който също не знам дали работи) Много искам пак да купя, продуктът се казва "Bonsai Tea" (а този който опитах в САЩ се казваше Dr. Feelgood). Ако някой има свежа информация от къде мога да се сдобия с този продукт, ще съм му благодарен.

ludata_doide
12-13-2012, 20:41
незнам точно за такъв чай :D

KewwoBG
01-14-2014, 18:48
Казва се Бонзай но има няколко вида едните напушват другите не. Не съм пушел но и аз се интересувам. Някой ако е запознат на ЛС

veilside88
01-15-2014, 06:03
Технологията много напредна ..

CoockieMonster
01-15-2014, 10:15
Чай за пушене се прави от обик. чай и химия. Различната химия придава на чая различно напушване. Има го по всички крайща на България, не само в Слънчев бярг. До сега не съм чувала да се продава чай? Кой ти го каза това? По вид много прилича на тревата, но на вкус, демек когато се пуши има дъх на химия, което кара много хора да повръщат.

Didko_Beats
01-15-2014, 15:58
Чувал съм много простотии ,ама за пръв път чувам чай за пушене :lol:. Един мой приятел пуши чубрица..аз не пуша ,ама ми каза че е като люта цигара ...демек* с чили 8-)

ПП:демек -ена хубава 'българкса' дума която значи 'все едно' 8-)