PDA

View Full Version : На горещия стол е MaLyKoLiU!



DennisCobain
11-15-2012, 11:50
Изяжте го! :lol:

nqmaznacheniee
11-15-2012, 20:43
то вярно, че предпочитаме на стола да са момичета, ама дай по-сериозно..

fear4o
11-15-2012, 21:51
Нещо усещам здрав хейт, което ми подсказва, че съм изпуснал някаква сериозна драма в миналото. Кой би бил така добър да ме светне

MaLyKoLiU
11-16-2012, 10:17
Драма? Не се сещам за такава... Просто има няколко форумни мишока, които търсят кой да хейтват и понеже аз съм им по-лесна мишена, хейтват мен, но трудно им се получава, понеже не ми пука какво мислят няколко клавиатурни бабаита... :)

Oldschool
11-16-2012, 10:24
Мислиш ли, че си интересен човек?

MaLyKoLiU
11-16-2012, 10:25
Не.

Oldschool
11-16-2012, 10:31
С подобни кратки отговори няма и да бъдеш...

но си на горещия стол - разкажи защо започна да пишеш в този форум. Какво ти хареса, какво не ти хареса в него първоначално?

MaLyKoLiU
11-16-2012, 10:41
Започнах преди много години 8-)
Една скучна вечер спамихме няколко чавета във форума на дата.бг (тогава мачока все още беше мод там) и решихме да се пренесем да спамим във форума на тийна. Тогава още не съществуваше кофата и започнахме да спамим в раздел секс като гости без да се регваме... Спамихме няколко поредни дни, запознах се с 3 момичета, започнахме да си пишем в mIRC и спряхме спама във форума... Малко след това беше създадена кофата за да си изливаме простотията там, а по-късно бяха махнати и гост акаунтите... С едното момиче все още си пишем доста често в скайп... :)

DeviL_AsS
11-16-2012, 10:54
Еее,бе Коле,ти вече си бил на стола!

MaLyKoLiU
11-16-2012, 11:03
Е сега... Подробности :p

PainMonopoly
11-16-2012, 11:10
Бътхъртваш ли когато те ебават заради цялостното ти лигаво поведение във форума? Защо? Отговори честно.

Защо постовете ти имат депресирано-негативна атмосфера? Нарочно ли поддържаш такъв имидж във форума или си така и в реалния живот? Ако да, защо? Ако не, защо не зи намерил мотивация да потърсиш позитивна промяна в живота си?

DennisCobain
11-16-2012, 11:41
Каква музика слушаш?
С коя ръка пишеш?
Някога опитвал ли си да ядеш хартия? :lol:
Някога открадвал ли си нещо?
Вярваш ли в господ?
Какво мислиш за Щрудел?
По колко часа спиш?
Сутрин ставаш ли лесно?
Какво закусваш най-често?
Вегетарианец ли си?
Какво мислиш за вегетарианците?
Какво мислиш за гейовете?
Някога имал ли си връзка с мъж?
А с жена?
Би ли пробвал какво е да правиш секс с мъж?
Мислиш ли, че президента е гей?
Според теб президента бърше ли се или си мие дупето след като ака?
Според теб Азис пасивен ли е?
Защо Азис се снима как прави секс с поп в църква?
Защо 13 годишните ислят за секс?
Какво ти е хобито?
Пушиш ли?
Пиеш ли?
Обичаш ли да ядеш?
Обичаш ли да се тъпчеш със сладки неща :3 ?

ilovedeath
11-16-2012, 14:25
Какво мислиш за Харитов? А за fear4o? А за чичо Митко? А за Канис Дирус? А за Фънки пай? А за мен? :lol:

EinGutesKind
11-16-2012, 14:30
Прави ли секс вече :S

MaLyKoLiU
11-16-2012, 16:08
Бътхъртваш ли когато те ебават заради цялостното ти лигаво поведение във форума? Защо? Отговори честно.

Защо постовете ти имат депресирано-негативна атмосфера? Нарочно ли поддържаш такъв имидж във форума или си така и в реалния живот? Ако да, защо? Ако не, защо не зи намерил мотивация да потърсиш позитивна промяна в живота си?
Не бътхъртвам, не ме интересува какво мислят за мене разни непознати личности от форум...

По принцип съм доста позитивна личност и съм винаги усмихнат, много трудно някой може да ме изнерви... а понякога и аз си се учудвам защо пиша подобни неща във форума, доста често се самоиронизирам без да търся някакво съчувствие или нещо подобно... :)

MaLyKoLiU
11-16-2012, 16:30
Каква музика слушаш? Слушам всякаква музика, зависи от настроението ми и какво ми се слуша... мога да слушам и чалга, мога да слушам и народни песни, мога да слушам и Iron Maiden, и Metallica...
С коя ръка пишеш? С дясната, пробвал съм да пиша с лявата, но безуспешно...
Някога опитвал ли си да ядеш хартия? :lol: Дъвкал съм хартия, но не съм я гълтал... :lol:
Някога открадвал ли си нещо? Случи се веднъж в училище, после ми беше много тъпо и гузно...
Вярваш ли в господ? Не!
Какво мислиш за Щрудел? Добро момиче, вярващо в любовта и в зодиите... даже често казвам, че съм мъжки щрудел :lol: само където аз не вярвам толкова в зодиите като нея... :)
По колко часа спиш? По принцип около 7, днес спах 12, но това рядко се случва... понякога спя и по 3-4 понеже карам предимно втори смени и свиквам да си лягам късно(рано сутрин) и когато ме набутат някоя първа смяна и не мога да заспя до 2-3 часа и ставам в 5 :) Скоро се очаква да започна да давам по 2 първи смени през 4 дена, тоест ще свикна да си лягам по с време... за последния месец и половина имах само 1 първа смяна... разбира се спах 3 часа... 8-)
Сутрин ставаш ли лесно? Не винаги... но когато знам, че съм на работа и трябва да стана, се изтрелвам веднага от леглото... ако знам, че почивам, въобще не обръщам внимание, че телефона звъни и продължавам да спя...
Какво закусваш най-често? На работа закусвам предимно милинки със шоколадова паста 8-) без нещо сладко не минавам...
Вегетарианец ли си? Не, но леля ми е...
Какво мислиш за вегетарианците? Хора много, претенции много... :)
Какво мислиш за гейовете? Отвратителни са ми, нека да си се пляскат, но да не го показват публично и да налитат по улиците...
Някога имал ли си връзка с мъж? Не и не бих имал.
А с жена? В детската градина брои ли се? :lol:
Би ли пробвал какво е да правиш секс с мъж? НЕ!
Мислиш ли, че президента е гей? Не е гей, има си съпруга и деца... :)
Според теб президента бърше ли се или си мие дупето след като ака? Не знам, трябва да питаш него.
Според теб Азис пасивен ли е? Предполагам се сменят...
Защо Азис се снима как прави секс с поп в църква? Не съм го гледал този клип... не искам и да го гледам...
Защо 13 годишните ислят за секс? Защото хормоните започват да им влияят и понеже е нещо непознато за тях им е любопитно...
Какво ти е хобито? Мисля, че нямам някакво специално хоби... не мога без да слушам музика, ако това може да се нарече хоби :)
Пушиш ли? Не, пробвал съм, не ми хареса...
Пиеш ли? Не, но последно време като излизам с колеги ме карат да пийвам по малко... 8-) но само уиски или вино, друго не...
Обичаш ли да ядеш? Е кой не обича да яде?
Обичаш ли да се тъпчеш със сладки неща :3 ? Да се тъпча не, но обичам постоянно да има нещо сладко около мен...

MaLyKoLiU
11-16-2012, 16:32
Какво мислиш за Харитов? А за fear4o? А за чичо Митко? А за Канис Дирус? А за Фънки пай? А за мен? :lol:
Харитов е патриот и не знам защо влиза още в този форум... 8-)
С другите не съм контактувал особено за да имам някакво специално мнение... :)

MaLyKoLiU
11-16-2012, 16:33
Прави ли секс вече :S

Не съм...
Чакам принцесата на бяла кобила... :lol:

DeviL_AsS
11-16-2012, 16:42
А за мен,а за мен? :D

MaLyKoLiU
11-16-2012, 16:43
А за мен,а за мен? :D

Само хубави неща... :oops:

DeviL_AsS
11-16-2012, 16:44
Така те искам :Д

PainMonopoly
11-16-2012, 16:47
По принцип съм доста позитивна личност и съм винаги усмихнат

Това само външно ли е?

MaLyKoLiU
11-16-2012, 16:51
Това само външно ли е?
Не :)
Рядко се случва да съм в депресиран период в който слушам предимно разни балади и т.н. :) И то се случва за кратко... примерно няколко часа и ми минава...

EinGutesKind
11-16-2012, 17:10
Някога имал ли си връзка с мъж? Не и не бих имал.


Това значи ли, че те е гнус от себе си и се намираш за отвратителен :shock:

MaLyKoLiU
11-16-2012, 17:16
Това значи ли, че те е гнус от себе си и се намираш за отвратителен :shock:

Това какво общо има с това дали бих се плющял с друг мъж?
И не, не ме е гнус от себе си...

ledenakrasota
11-16-2012, 17:40
Имаш ли си вече приятелка?
Как си през последните месеци (след загубата на баща си) ?
Любимо ястие?
Коя песен слушаш напоследък?

MaLyKoLiU
11-16-2012, 17:48
Имаш ли си вече приятелка?
Как си през последните месеци (след загубата на баща си) ?
Любимо ястие?
Коя песен слушаш напоследък?
Нямам приятелка, правя опити да заговоря едно момиче във Фейса, но за сега без успех... 8-)
Мм все по-добре съм... като изключим някои проблеми с къщата на село и местните цигани...
Хмм... любимо... може би мусака, таратор, пържени картофки със сирене... абе много са 8-)
Последно време доста често слушам SHM - Don't You Worry Child :) Кара ме да настръхвам <3

fear4o
11-16-2012, 21:18
Какво те привлича у хората?
С кой черти на околните не можеш да се примириш?
Кои са нещата, които наистина мразиш?

icebulllet14
11-16-2012, 21:21
Коле, какво сънуват най-често пингвините?

MaLyKoLiU
11-16-2012, 21:29
Какво те привлича у хората?
С кой черти на околните не можеш да се примириш?
Кои са нещата, които наистина мразиш?

Външно ли или вътрешно...
Не мога да се примеря с лицемерието на някои хора...
Мразя лицемерието и лъжите...

MaLyKoLiU
11-16-2012, 21:30
Коле, какво сънуват най-често пингвините?

Ммм, не знам. Може би пингвини и камъни...? Или зли косатки?