PDA

View Full Version : Това момиче ;@ !!!



shaunaa
11-15-2012, 13:09
В момента съм 8-ми клас в ново училище. Повечето хора в класа ми са готини, но има едно момиче, което много ме изнервя и ще я нарека Лара. Често отговаря на учителите и си върти главата към другите, за да каже "Е, ко " или нещо друго от сорта и се усмихва. Дразни се постоянно с една моя приятелка, която ще нарека Петя, която е леко пълна и едра и повечето от класа се базикат с нея, но тя е много готина и или не им обръща внимание, или ако е нещо друго просто отговаря с нещо и става забавно. Тя не се обижда лесно, затова и сега повечето в класа я харесват повече и тя си говори свободно с всички, И така да не се отклонявам от темата Лара постоянно в часовете обижда Петя или се дразни с нея на висок тон, за да чуят всички и да се хилят. Това момиче постоянно търси внимание, без да осъзнава колко тъпо изглежда в очите на хората. Толкова е смешна и жалка ! Изпокара се с няколко човека в класа ни и постоянно се прави, че е готова на бой със всички. Лара се беше скарала с едно момиче в класа, което се казва Нели и на следващия ден Нелито каза, че Лара много я дразни и ще се карат сериозно и другите в класа почнаха да викат, че ще има бой и тая ЛАра крещеше ''Аз и кой ?! " Прави се на голямата биячка, а всъщност изглежда доста невинна и нежна. Днес Лара пак се заяждаше с Петя и аз й казах да се спре и тя почна да ми вика, че не се била заяждала и почна сякаш да ми се оправдава, но аз си заминах. Много ме дразни, когато се заяжда с Петя и искам да ви помоля за съвет какво да й каже, като почне отново да се заяжда с Петя ? Ами ако почне някой скандал и почнем да се бием ? Аз не искам да се бия, първо защото може да ни на кажат, а второ, защото никога не съм го правила преди и не мога да се бия, защото съм доста слаба физически . Искам да ми кажете нещо, с което просто да я затапя, когато почне отново да се дразни с Петя. А дразненията са за това, че Петя говори по-силно и говори доста, в часовете, я които е позволена и Лара постоянно й прави шумни забележки за това, защото седят заедно и по точно Лара седна до Петя или просто й казва, че много я дразни !

msdattt
11-15-2012, 13:52
От всичко, което разбрах.. 1во - няма за кво да се косиш каккто се казва ;д да, приятелката ти е, хубаво е да си и й зад гърба, но по-добре й помогни просто да отслабне, не е невъзможно, защото едно 80% от хората, които описват някого с думите "по-пълничък" и тем подобни обикновенно говорятт за човек метър на декар, което според мен е неприемливо и не й правиш услуга, като я наричаш с умалителни, просто й помогни да се стегне малко, а що се отнася до оназз надъханата, кажи й да си бие чекиите - въздух под налягане бате, кво да ти кажа ;д

marilyn
11-16-2012, 13:17
Много лично го възприемаш това, такива патици като тая Лара ли ква та, навсякъде ги има.

CrazyLittleThing
11-16-2012, 20:19
Мда, доста подобни случаи съм виждала. Еми просто двете с Петя не я отразявате, ако почне да ви обижда и тн., правите си и вие устата, казвате и нещо хапливо и се изнасяте. Едва ли ще се стигне до бой, а дори и тва да стане едва ли ще е кой знае какво - най-много да се побутате, пощипете и толоз, т.е, не ти трябват кой знае какви бойни умения ;дд и все пак, гледай да не се стига дотам, просто е грозно да гледаш как две момичета се бият (изключваме яките мацки по филмите ;дд)

Aspire
11-17-2012, 19:40
Защо се бъркаш в чужди истории и си създаваш проблеми? Във всеки клас има 1-2 много дразнещи, които никой не ги издържа, ама с времето свикваш. Не ви прилича нито на годините, нито на това че сте момичета да се нахъсвате, да се биете и обиждате така.

MsMiracle
11-18-2012, 13:00
При положение, че сте наясно, че Лара само търси внимание, що така усърдно се стараете да и обръщате такова?
Пълен игнор. Хилете и се на глупостите и да не ви пука.

strawberry88
11-18-2012, 16:25
Вие се връзвате на всичко, което Лара каже.Тя точно това цели.Спрете да и обръщате внимание, а ако се наложи я обиждайте и нея и така. :D