PDA

View Full Version : "Дрехите не правят човека" есе.



pettie.russewa
11-15-2012, 16:57
Спешно ми трябва някой да ми помогне за есето. Темата е "Дрехите не правят човека" Аз не успях да го направя тъй, като аз лично не съм на това мнение. Много ще съм благодарна, ако някой ми помогне с малко материали!

FuCKkK13
11-15-2012, 17:01
и ще ми обясниш ли защо не си на това мнение ? да не би някой с долнище от 10 лв и блуза от 5 да не може да е по интелигентен от някой с дънки от 70 лв и блуза за още 50 ?

pettie.russewa
11-15-2012, 17:04
Не се изказах доста точно. Смисъл аз съм на мнението, че и да имаш висше, ако си облечен в дрипи никой няма да те приеме никъде, но ти си напълно прав в това отношение!

FuCKkK13
11-15-2012, 17:08
оф......... в подписа го има бе хора - момиче см.. не см прав,а правА ...защо да не те приемат ? доста известни личности не са били кой знае какво като малки... в училище са ги обиждали и са им хвърляли подигравки за каквото се сетиш,но са успели да се издигнат като личности в обществото.... дрехите не могат да прикрият таланта ти за нещо ... така и дрехите не могат да направят талант от нищото ... ето ти няколко въпроса върху които да разсъждаваш и есето ти е готово

Nikolcheto24
11-15-2012, 19:52
Щом не си на това мнение, защо не се опиташ да го опровергаеш по някакъв начин?Все пак това е есе, свободно си изказваш мнението и никой не може да ти държи сметка.Всъщност, и аз съм съгласна с теб донякъде.Така де, ето един пример:Виждаш една жена, облечена като първата к...а и мазна мутра, напомняща ти на Азис.От другата страна - жена, и съответно мъж, облечени със стил (или поне не като първия пример).Айде сега ми кажи кой е по-интелигентен и възпитан!Мисля, че по тази тема много неща могат да се изпишат, има много гледни точки.