PDA

View Full Version : Срамежливите момчета....



lubopitna_123
11-15-2012, 19:07
Как да подходим с такива?Споделете мнението си за тях...сигорно енициaтивата изцяло поема момичето,как да разберем дали има интерес и как ще го покаже?Или просто си губим времето?Как би реагирал да е близо до момичето което харесва и как ще покаже когато не му е приятно други момчета да я заглеждат?Интересно ще ми бъде вашето мнение :)

slunch
11-15-2012, 20:03
Попадала съм на такива, но аз съм много нерешителна личност и не мога да поема инициативата. Трябва да си отделиш много от времето, за да го накараш да ти има доверие и пони малко да се отпусне в твоята компания. Аз по принцип харесвам решителни момчета, но срамежливите момчета са сладки. Такива момчета гледат всичко отстрани, без да правят нищо, но се вижда, че нещо например го дразни просто трябва да се вгледаш в всяка негова реакция. Поне аз така мисля. :)

marilyn
11-15-2012, 20:04
С времето човек се учи да ги разбира тия неща.. опит трябва. Дори и да не е срамежлив може да не проявява интерес и тн и тн.. пораснете малко и ще почете да 'разбирате'
И не пропускай часовете по български...

valdesbg
11-15-2012, 20:16
Сигорно енициятивата трябва да я поеме учителката ти по БЕЛ.

А иначе - срамежливите момчета удрят злобарки, докато не разберат че срам пyтка не ебе, и срам момиче не целува. Без значение от старанието на околните и всичко останало.

bitchwolf
11-15-2012, 20:18
Срамежливи сладури бол, обаче при тях границата между истинските признаци на щастие и простата учтивост е много тънка.. ставаш набожен и се молиш за първото : )))

rusoto_baby_f
11-15-2012, 21:23
Попадала съм на такива, но аз съм много нерешителна личност и не мога да поема инициативата. Трябва да си отделиш много от времето, за да го накараш да ти има доверие и пони малко да се отпусне в твоята компания. Аз по принцип харесвам решителни момчета, но срамежливите момчета са сладки. Такива момчета гледат всичко отстрани, без да правят нищо, но се вижда, че нещо например го дразни просто трябва да се вгледаш в всяка негова реакция. Поне аз така мисля. :)

на същото мнение съм

psychopath
11-15-2012, 23:54
Чудно ми е с какво ви привличат... :)

strawberry88
11-16-2012, 15:22
И аз не харесвам срамежливи момчета. ;д :?

mirorforse
11-16-2012, 16:49
Не мисля, че трябва да се занимаваш с момчета. Препоръчвам ти по-често да посещаваш часовете по български. И не ти давам повече от 12? или 13!? :D