PDA

View Full Version : Вкарване на тялото във форма и усъвършенстването му!



weeknd
11-15-2012, 19:08
Здравейте .. Аз съм на 15 и тялото му е доста отпуснато .. Имам гърди ( не много големи, но ги имам ) , приличен корем, абе личи си, че не съм слаб .. Абе полудебел.. Затова искам да попитам някой знаещ какво да правя.. Питал съм и преди другаде но въпреки точните ми въпроси, никой не ми отговаря точно .. Трябва ми нещо като програма за отслабване и програма за тренировки.. Един вид - Понеделник - ще ядеш това и това, ще тренираш това и това. Вторник - пак така, но по - различни упражнения.. Ако някой е по запознат и знае как да се вкарам във форма и да НАПРАВЯ ДОБРО ТЯЛО нека сподели.. Знам, че не става само с говорене, но искам да почна от някъде .. Мерси ;) :)

Забравих да добавя .. Ходя на училище а и нямам много възможности да давам пари за специални храни :)

DownloadVirus
11-15-2012, 19:53
щом нямаш възможност да даваш пари за специални храни зарежи по-добре хранителния режим

Mladenoff
11-16-2012, 10:18
Хората дават пари за изготвяне на такива програми. Какво те кара да си мислиш, че някой ще седне и ще отдели 2-3 часа от времето си и то 90% е сигурно, че дори няма да я спазваш ?

Целите ти не изискват чак строг хранителен режим и т.н. Яж к'вото мама сготви, тренирай си, ограничавай вредните храни и ще стане.

fig.popinz
11-26-2012, 15:30
Яж к'вото мама сготви, тренирай си, ограничавай вредните храни и ще стане.

и кажи на мама да не готви мазнички храни :D