PDA

View Full Version : Защо на мен се случва ?



slunch
11-15-2012, 19:39
След много неуспешни връзки и влюбване в неподходящи, които или не ти обръщат внимание, или са с теб само и единствено заради нещо, което няма да получат поне от мен де. Една година без гадже и куп разочарования, чувствам се толкова самотна. Не мога да намеря човек, в които до се влюбя. И не знам какво да правя, не искам да се чувствам самотна вече. :( Искам да опитам какво да направя, за да изтръгна това нежелано чувство от сърцето си...

marilyn
11-15-2012, 19:46
В живота има и други важни неща освен любовта и гаджето. Има приятели, училище/уни/работа, семейство, хобита, интереси и едва 24 часа в денонощието, в които да можеш да се отдаваш на гореспоменатите. Не бива да си самотна, сигурна съм, че има качествени хора около теб, които обичаш.
Не превръщай идеята за 'гадже' в идея фикс и не си мисли "защо все на мен се случва?"
Не знам на колко си, но все пак смятам, че един тийнейджър, не може да седи и да се оплаква "на мен не ми върви в любовта"... хора на колко сме години.. и аз и вие.. живейте си живота!

w0sh
11-15-2012, 19:49
Защо на хората се случва да ги отвлекат извънземни? Случайност.

notlike
11-15-2012, 20:24
Егати егостите, братле. Защо на мен? Направо да се случи на другия, хаха. OP(Original Poster), научи се да не се чувстваш зависима от някого постоянно, това е отговорът на твоят въпрос.

TROLLDADLOLCAKE
11-15-2012, 20:58
До преди няколко месеца и аз бях на същото положение , след куп неуспешни връзки си мислех едва ли не че вече няма да мога да обичам .. излизах с доста момичета и никоя не ми грабваше погледа.. месец по - късно точно , когато не очаквах се влюбих в едно момиче и нещата се получиха (поне за сега) ! Когато най - малко очакваш ще се появи правилния ! : )

fenkaaa
11-16-2012, 08:32
Точно,когато вече бях отчаяна и си казвах "Винаги ще е така,винаги ще съм с един човек за по месец максимум,никога няма да изпитам нещо по-специално към някой.." и ето така неочаквано се случи.. и вече имам връзка 2 години с най-прекрасното момче! :)

Когато му дойде времето,тогава.Едно нещо идва само,когато ти не го търсиш.

LadyDi
11-16-2012, 08:37
На теб не ти се случва нищо дето не си си го случила сама.
Сама си избрала хората, които да те разочароват. Що трябва да обвиняваш някаква външна сила.
Вземи се в ръце и другия път като се хвърлиш с главата надолу в някоя връзка, помисли малко. Или си направи справка с темата емоции vs. разум.

Azoria
11-16-2012, 09:21
Точно,когато вече бях отчаяна и си казвах "Винаги ще е така,винаги ще съм с един човек за по месец максимум,никога няма да изпитам нещо по-специално към някой.." и ето така неочаквано се случи..

+