PDA

View Full Version : Проблем за рожден ден



BrOkEnBrAiN
11-15-2012, 20:03
Имам доста голям проблем, който ме тревожи от известно време.
След 1 месец ставам на 18, а няма кой да поканя. В смисъл, че напоследък се изпокарах с доста хора, с които преди излизах. В момента излизам предимно с хора, които са ми по-близки от преди, от стария и от сегашния ми клас. Но това са
не повече от 10 човека, които дори не биха си подхождали заедно- едни слушат чалга, други по-твърда музика, едни ходят само по кафенета и не обичат дискотеки, другите точно обратното

Не знам какво да правя......

fUcKsMiLe
11-15-2012, 20:54
Как да ти кажа.. събери ги всички на парти у вас(препоръчително) или у някой, който обича да прави у тях (въпреки, че не е добър вариант). Бих предложила и наемане на вила (ако има наблизо), но тъй като остава само 1 месец не съм сигурна дали ще можете да съберете пари и да намерите добро място на изгодна цена.. като за рожден ден.

Относно гостите, за мен 10 човека са достатъчно за да си направя веселото. Няма нужда да са еднакви или да си пасват перфектно. За музката ще се направи компромис от всички страни. Да има плейлист с музика от всички жанрове които са най-предпочитани от всеки гост, за да може всеки да е доволен. А пък още по-добър вариант, според мен, е хауса (ако музиката е по-силна ---->). Създава се атмосферата все едно си на кафе/дискотека, а всъщност си вкъщи, на топло и уютно място. И всички са доволни.

SHPAIdURmeN
11-15-2012, 23:17
^

Nakadah
11-16-2012, 05:51
Няма да го празнуваш. Ще си запазиш парите които щяха щяха да бъдът превърнати в алкохол и ще си купиш нещо което искаш...

♠Joker♠
11-16-2012, 06:40
Няма да го празнуваш. Ще си запазиш парите които щяха щяха да бъдът превърнати в алкохол и ще си купиш нещо което искаш...

+

EternalDream
11-16-2012, 06:51
Ами аз на твое място не бих празнувала :D

j_adore2
11-16-2012, 07:38
Може да отидете на караоке - голяма забава пада. Преди това ресторанче нещо - да хапнете, да пиинете - да се поопознаят малко гостите, ако не се познават и да се поотпуснат.