PDA

View Full Version : Девствеността



inatchiika
11-15-2012, 20:24
Здравейте имам следния въпрос,как мислите,девствеността плюс ли е или недостатък напоследак?

TROLLDADLOLCAKE
11-15-2012, 20:43
По - скоро вече се приема като недостатък , още на по 13 - 14 години на всичко живо му се е*е ! :)

YoUcANNOtiMaGiNe
11-15-2012, 20:49
Няма нищо общо с никви плюсове и минуси. Това си е личен избор, всеки си има правото да си я задържи или да се откаже от нея някога. Кво толкова я обсъждате, пуснете още 1 000 000 теми за това.

TheDevilInMe
11-16-2012, 08:48
Какви са пък тези плюсове и минуси не знам... Девствеността е нещо нормално и естествено, всеки сам си решава вече кога да я изгуби, леко е препоръчително поне да знае с какво се захваща, да се чувства готов и да има някаква основна култура за нещата.

marilyn
11-16-2012, 09:19
Не мисля, че девствеността може да бъде плюс или минус.

granger
11-16-2012, 10:09
Уникално тъпата тема.
Плюс или минус? Що за въпрос...идиотски...
Не може да се определи като такова нещо,като се почувстваш готов и имаш достатъчно акъл в главата , да си понасяш евентуалните последици - тогава прави квото искаш.

LDR
11-16-2012, 11:35
Много глупав въпрос бих казала...Как така плюс или минус? Искаш да ми кажеш, че щом аз не съм девствена съм по-нисша от девствените или обратното? Това си е индивидуално. Всеки човек все някога губи девствеността си...Просто някой се чувстват подготвени по-рано, а други изчакват. Характерът и същността на един човек не се определят в зависимост от това дали е загубил девствеността си или не. :)

In*The*Face
11-16-2012, 11:45
Девствеността е нещо хубаво, особено за едно младо, да не кажа малко момиче. Защо? Защото в момента "модата" е такава, че деца започват да правят секс на невръстни години. Те обаче трудно могат да изпитат истинско удоволствие от това, защото телата им те първа се развиват, защото не познават телата си и защото бързат, за да не останат по-назад, а всъщност не са подготвени. Та от тази гледна точка би могло да се приеме като "плюс". Оттук-натам е въпрос най-вече на избор, на готовност и на подходящ партньор, а според мен и възраст.

xoxi
11-16-2012, 15:21
Загубата на девствеността и самата девственост е нещо нормално, естествено.
Изключително глупаво е някой да я приема като плюс или минус. Или си разтварял краката вече или не си, това е. Никакви други глупости.
Изключително смешно е някой да придава такава важност на това събитие или да парадира с него. Всички знаем и помним едно момиче във форума, което във всяка тема споменаваше девствеността си и вярвам, че повечето от потребителите са усетили комплексите, които неуспешно се криеха зад всяко мнение. В крайна сметка не е нищо особено, просто разни госпожици са си вирнали носа, че ще се пазят едва ли не до втората сватба.
Много е изкривено и неправилно това мислене и говори само на какво ниво са паднали хората. Не знам от къде се зароди тази мода да си девствен. Дали от момичетата, които не могат да си намерят интимен партньор и за това са решили да превърнат неизвестните си недостатъци в техен плюс или просто им е било втълпявано от родителите, които са живяли в друг век, не мога да кажа.
Не казвам, че да си отворена още преди да си учила за Под Игото е по-добре! Тази мода аз лично си я обяснявам с това, че явно децата не получават достатъчно внимание и не им е говорено достатъчно и това е единствения начин да изпъкнат или да се почувстват горди от себе си, че са направи нещо, което другите не са.
Разбира се има хора и от двете категории, които държат на собствените си убеждения, но не парадират с тях. И така е най-добре!

don't say anything.
11-16-2012, 15:27
напоследак?

Тамън викам една грамотно написана тема и тогава.... видях това

ShtrudeL
11-16-2012, 15:49
кО речИ!? За кой модел телефон говориш?

Ivaaaaa
11-16-2012, 17:23
Девствеността е нещо хубаво, особено за едно младо, да не кажа малко момиче. Защо? Защото в момента "модата" е такава, че деца започват да правят секс на невръстни години. Те обаче трудно могат да изпитат истинско удоволствие от това, защото телата им те първа се развиват, защото не познават телата си и защото бързат, за да не останат по-назад, а всъщност не са подготвени. Та от тази гледна точка би могло да се приеме като "плюс". Оттук-натам е въпрос най-вече на избор, на готовност и на подходящ партньор, а според мен и възраст.

съгласна

SunnY-girL
11-16-2012, 18:16
Девствеността няма такива плюсове и минуси.. Ти сам решаваш кога да я изгубиш.. Личен избор.. но в днешно време всички на по 13 14 години започнаха да правят секс... :)

rusoto_baby_f
11-16-2012, 19:20
Здравейте имам следния въпрос,как мислите,девствеността плюс ли е или недостатък напоследак?
Нещо по средата е..Неутрална..

Hilary_
11-16-2012, 20:49
хаха нито едно от двете .. по - скоро се превърна в нещо, което трябва да бъде "взето" преди 15 годишна възраст.

Зъбчето
11-17-2012, 17:13
Може ли да уточните девствеността къде? :D

Аз лично съм на мнение, че 16г е една чудесна възраст да изгубиш девствеността си и внимателно да навлезеш в секса, което не значи, че е лошо да се пазиш до 18, но не и повече. Като цяло май е по-добре да правиш повече секс докато си млад, защото като се бракуваш един ден (или заживееш с някой сериозно), да кажем около 28-29г. да си видял това онова от живота/секса, а не тепърва да откриваш тези неща.

Като цяло това е строго индивидуално за всеки човек. Ама недейте да се пазите за принца на белия кон, че коня му умря, а принца се пропи. :D

xPafx
11-17-2012, 17:48
Оле боже, докъде сме достигнали, че да има такива теми по форумите..
Как така плюсове, минуси..а бе хора, това не е математика!
Това дали си девствен си е лично твоя работа, твой избор..
Може да не си девствен и да си супер човек и да си девствен и пак да си някой боклук.
Девствеността ли е новия начин да поставяне на оценка върху даден човек?

Sladursambeeee
11-17-2012, 21:44
И кво искаш ми кажеш че като едно момиче е на 13-14 години трябва да прави секс ли ей путки и хуюве я са стягайте тука държиш си я докато пораснеш достатъчно и си готова за послетсвията ако има такива и просто като цяло ..... така че никви плюсове минуси няма тука за мен девствеността на едно момиче е много важно трябва и да е специално с любов да я любиш не отваряш краката и я праскаш така че ...... тва е общо взето!!!!!!!!!.... Просто намери подходяштия..!!!!

Зъбчето
11-18-2012, 08:11
И кво искаш ми кажеш че като едно момиче е на 13-14 години трябва да прави секс ли ей путки и хуюве я са стягайте тука държиш си я докато пораснеш достатъчно и си готова за послетсвията ако има такива и просто като цяло ..... така че никви плюсове минуси няма тука за мен девствеността на едно момиче е много важно трябва и да е специално с любов да я любиш не отваряш краката и я праскаш така че ...... тва е общо взето!!!!!!!!!.... Просто намери подходяштия..!!!!

А ти отвори учебниците по Български език, да оправиш правописа, че така като гледам няма да прокопсаш и 10 клас :D