PDA

View Full Version : ПОМОЩ !! Врастнал нокът или...



dude99
11-16-2012, 15:18
Та хора моят проблем е палеца на левия ми крак. Преди месец явно докато съм рязал ноктите съм засегнал месото и сега като ми расте нокътя , ми допира и боли . Вече не боли толкова , минава , оставям нокътя още да расте , вече не е подут пръста ми (преди беше леко подут от вътрешната страна) , почна да се оправя дори вече не ме боли , но почнах да чета такива неща , че ако си имал врастнал нокът е трябвало да се ходи на хирург , че ще си остане така , че не можело да се оправи и се стреснах . Преди 2е години като тренирах футбол , бях по - малък и не си режех правилно ноктите и явно пак съм си засягал месото , ми се получи пак такова нещо само че на 2-ата палеца на двата крака , та тогава бе сериозно , не съм ходил на лекар , но пръстите ме боляха при допир и като съм ритал топката също , течеше много гной и бяха много подути . От тогава на десния крак нямам нищо , на левия също нямах но сега пак явно съм го засегнал и просто ме е страх. Спомням си че тогава слагах реванол и оставих ноктите да пораснат много и след това ги отрязах и ми минаха. Та поне с това се успокоявам .

Сори че изреченията са ми малко объркани , но пиша бързо и се притеснявам. Та врастнал ли ми е нокътя ?

dirtyyy
11-18-2012, 09:02
Нокътя ..ох имам същия проблем.
Ходих на хирург, резнаха ми малко от нокътя и от самото месо и се оправи.
Но тъпото е, че сега и десния ми расте така... имах момент в който другия, преди да отида на лекар имаше гнойна торбичка.
Абе направо ужас.
Ходи на лекар!
Или на маникюристка.

rubby179
11-19-2012, 07:45
Ако се притесняваш да отидеш на лекар, можеш да отидеш на педикюр... там ще видят какво ти е състоянието...

dude99
11-21-2012, 13:52
Благодаря за коментарите , но нокътя ми се оправи :) Както писах и преди години ми беше ставало един път така , но след това ми се оправи , просто чаках да ми порастне много и след това го отрязах и тва е