PDA

View Full Version : Чудя се кое е правилното, кажете си мнението???



Virjii
11-16-2012, 20:01
Здравейте, нямам много богат сексуален опит, само с едно момче съм правила секс и то не сме ходили много време, та нямах възможността да практикувам някои неща и ако може да ми отговорите(ще се опитам и да дам обяснения):

като се прави чекия силно ли се стиска пениса или съвсем леко се докосва (или и да не е чикия ами в любовната игра като му го хвана и го "мачкам" повече ли да натискам или съвсем леко да масажирам?; ако трябва да съдя от това, че когато приятеля ми тръгнеше да ме натиска все едно през пароструйка минавам или както в дупето е доста тясно, оставам с впечатлението, че трябва при момчетата да се натиска малко повече или малко по-грубо или не знам как точно да се изразя... като му го хвана и нали движението е нагоре надолу по дължината, но съвсем леко ли трябва да го хвана едва да го докосвам или да го захвана по-силно да стискам). Ако може обяснете ми.

второто е малко към първия въпрос...знам, че с топките съвсеееем нежно трябва, защото боли - така е, нали? същата "нежност" ли да оказвам и върху пениса или както се опитах да обясня трябва малко повече напрежение(стискане/натискане)?

освен това при свирката кое е по-правилно - да смучиш или да го лигавиш? и докато си го лапнала нали движението е пак напред-назад в този момент когато е в устата ти и устните са обвили ствола трябва да смуча, т.е. да създавам някакъв вакуум или не трябва????


надявам се въпросите ми да не са ви смешни, но не знам как да обясня точно, че да придобиете най-добра представа какво имам предвид, надявам се да сте разбрали все пак. знам, че ще разбера като опитам, но да съм подготвена все пак, а никъде в нета не намерих отговори :)

lydddd
11-16-2012, 22:02
Алеее ... убиват ме някои теми в тоя форум .. :)

marilyn
11-17-2012, 08:58
Ти ме хвърли в музиката... думи нямам.

Тия неща с практика се учат, а и на всеки му харесват различни неща.

BloodyMeri
11-17-2012, 09:02
За чекията не знам, но за свирката, което и от двете да правиш или да ги редуваш няма да го разочароваш.А за чекията път на момчетата, аз до ся не съм правила чекии на никой.

YoUcANNOtiMaGiNe
11-17-2012, 14:09
Хаххахахаааахахаххахахахх ах ненененененнен. Тая тема е за МИДАТА. :D

vodolaz
11-17-2012, 15:38
Не ги слушай знаят само да се оплакват таква била темата онакава била.
Като го хванеш с ръце да му правиш чикия стискаи колкото можеш няма да го боли небой се.
Топките не се стискат там по леко ще пипаш леко и нежно ще ги смучиш и тях ще ги ближеш ама няма да ги стискаш.
Като му го налапаш и да го смучиш и да го лигавиш все ще му хареса . Пробвай да гоо лапнеш и с ръка да му правиш чикия едновременно. Той ще иска д ати го набута в гърлото изненадай го и му го лапни до гърлото без да те кара

supersonic0
11-17-2012, 16:05
:D :D :D :D :D :D :D

Зъбчето
11-17-2012, 16:27
Просто бъди нежна, и нека партньора ти да те насочва, а ти му покажи ентусиазъм ;) Той ако иска да му стискаш члена ще си каже сам.

Казали са по-горе какво и как, но трябва практика.

Ползвайте презерватив ей!

anonymous708973
11-17-2012, 18:14
В общия случай пенисът се държи здраво,
а с топките се отнасяш изключително нежно, можеш да ги драскаш, смучеш, но не ги мачкай.

bitchwolf
11-17-2012, 21:16
прав е водолаза

Зъбчето
11-18-2012, 08:16
прав е водолаза

За дълбокото гърло или ?

bitchwolf
11-18-2012, 08:33
^щом не съм конкретизирала, значи имам предвид цялото му мнение от горе до долу.

vodolaz
11-18-2012, 09:37
miminko :
Пий си хаповете редовно и няма да те боли

vodolaz
11-18-2012, 10:00
Не се правя на интересен.
Аз СЪМ интересен

vodolaz
11-18-2012, 10:04
Не се правя....
Аз СЪМ интересен

rusoto_baby_f
11-18-2012, 22:33
тая тема ме разби..
Признавам си аз не бих могла да опиша толкова добре нещата :D

Иначе получи и подобаващ отговор


Не ги слушай знаят само да се оплакват таква била темата онакава била.
Като го хванеш с ръце да му правиш чикия стискаи колкото можеш няма да го боли небой се.
Топките не се стискат там по леко ще пипаш леко и нежно ще ги смучиш и тях ще ги ближеш ама няма да ги стискаш.
Като му го налапаш и да го смучиш и да го лигавиш все ще му хареса . Пробвай да гоо лапнеш и с ръка да му правиш чикия едновременно. Той ще иска д ати го набута в гърлото изненадай го и му го лапни до гърлото без да те кара

Chacho
11-18-2012, 22:52
Абе я като го обслужваш с ръка не стискай баш със всичка сила, да не вземе да ти плесне шамар по рефлекс. Здраво е подходяща дума, просто без да се напъваш.

И отначало можеш да го подкараш по-леко, после забързвай и го раздавай грубо. Ако си изтеглиш козовете на първата ръка, няма да ти останат за края.

Ако ловиш по-напред, се усеща по-възбуждащо. Но ако сложиш ръка директно върху главата, а тя е суха, може и да го заболи. При мен беше доста чувствителна по едно време и имах проблеми с това - с презервативи, с френска. Някак си ми мина с времето, но може да попаднеш на такъв пич. Ако се налага, ползвай слюнка.



И не го мисли много-много, все ще му хареса. По-скоро се пази да ти го не натика в гърлото и да върнеш поръчката, че имаме някво вродено желание да вървим все по-навътре. И гледай да си извлечеш кеф за себе си от цялата работа. Ако ти види в очите, че го правиш, защото и на теб ти е приятно - и накриво да му го хванеш, пак ще свърши бързо-бързо.

MuTuTyYy
11-19-2012, 01:37
Колкото по-бързо, толкова по-силно! Така е при мен. Ако е прекалено бавно или го държиш прекалено нежно не се усеща нищо. Ужасно е смешно да гледаш как момичето си мисли, че прави нещо, а всъщност не прави нищо :D Не държа на тези неща и още не съм обяснил на моето момиче как се прави, но така поне е забавно :D , но определено знам как е неправилно, защото тя го прави именно така.

Foxa^
11-19-2012, 08:46
За чекията не знам, но за свирката, което и от двете да правиш или да ги редуваш няма да го разочароваш.А за чекията път на момчетата, аз до ся не съм правила чекии на никой.

ххахахааааАХАХахаахААА :D