PDA

View Full Version : Някой които разбира ..



FlyingUnderpants
11-16-2012, 22:16
трябва ми някой който има опит с по сериозните медикаменти и разбира от такива работи

redbul2
11-17-2012, 14:32
трябва ми някой който има опит с по сериозните медикаменти и разбира от такива работи
Що ще рече това "сериозни медикаменти"? Колко сериозни и какви медикаменти? Половин доктор съм. :D

FlyingUnderpants
11-17-2012, 14:45
стероиди

DownloadVirus
11-17-2012, 15:31
и кво смяташ да вземаш?

FlyingUnderpants
11-17-2012, 16:53
дай си скайп на лс

DownloadVirus
11-17-2012, 17:11
кво да ти давам скайп не съм някой разбирач на тема стероиди(не съм и употребявал такива) Просто ми е интересно..
Обаче следя доста форуми бг и чужди и гледам къде викат продавали по аптеките из другите държави и коментари всякакви.

Зъбчето
11-17-2012, 17:21
Аз лично не ти препоръчвам да пиеш/бодеш анаболни стероиди под никаква форма. Повлияват на целия организъм и то негативно. Отвори и напиши в Гугъл има форуми където са обсъждани тези неща на дълго и широко.

Като цяло ако искаш да ставаш голям се запаси с много търпение и ядене :) Може да ползваш и протеини и аминокиселини.

Стероидите са нещо много временно, пиеш ставаш голям и като ги спреш се спихваш. Няколко мои приятели са използвали и имам преки наблюдения. Дадоха пари колкото за една хубава кола на 2-ра ръка и сега пак са на 0-лата.

DownloadVirus
11-17-2012, 17:43
Нали знаеш,че хората ,които могат да зобят наистина се броят на пръсти и вероятността някой от твоите приятели да е един от тях е не нулева,а направо отрицателна.. :)

Mladenoff
11-17-2012, 18:05
Аз ти препоръчвам да вземеш съвет от някой професионалист, не знам до колко са отворени да говорят по тази тема, но е доста неудачно да се допитваш до разни random пичове от някакъв пъпчив форум.
Ако "зобиш" правилно, може да се извлече само полза от това. Страничните ефекти се проявяват при дълготраен и неправилен прием...

FlyingUnderpants
11-17-2012, 18:20
Аз лично не ти препоръчвам да пиеш/бодеш анаболни стероиди под никаква форма. Повлияват на целия организъм и то негативно. Отвори и напиши в Гугъл има форуми където са обсъждани тези неща на дълго и широко.

Като цяло ако искаш да ставаш голям се запаси с много търпение и ядене :) Може да ползваш и протеини и аминокиселини.

Стероидите са нещо много временно, пиеш ставаш голям и като ги спреш се спихваш. Няколко мои приятели са използвали и имам преки наблюдения. Дадоха пари колкото за една хубава кола на 2-ра ръка и сега пак са на 0-лата.

протеини и амино съм пил много спокойно и след като ги спреш си има начини да излизаш от цикъла и да задържиш постигнатото

FlyingUnderpants
11-17-2012, 18:23
кво да ти давам скайп не съм някой разбирач на тема стероиди(не съм и употребявал такива) Просто ми е интересно..
Обаче следя доста форуми бг и чужди и гледам къде викат продавали по аптеките из другите държави и коментари всякакви.

от испания съм живея тук 7 години вече иначе нещо като за първи цикъл като стромба + анавар или + провирон но не съм още много наясно с дозите и протектори макар че с такъв цикъл само лив52 ще ми трябва за черния дроб мисля

DownloadVirus
11-17-2012, 18:38
значи в Бг дават най-добре да вземеш омнадрен защото е от аптеката заедно с метан(в б-я мисля,че го няма по аптеките,всъщност сигурен съм) Другият вариант е Галениката дето я хвалят много,но отиваш до Сърбия и я вземаш лично от аптеката,а не някой от форум да ти я дава или не знам си кво.Трябва ти човек.Протектори карзила или лив52 дето викаш другите провирон тамоксифен и клостилбегит и хубаво да имаш. И парички също бая за храната и правилно излизане от цикъла(терапията и скъпичка)

avgo01
11-17-2012, 18:44
Тъй като се имам за успял спортист израстнал в семейство- европейски медалисти считам, че имам знания по темата който биха били полезни и ще си позволя да ти дам съвет с силната надежда да разбереш какво бива и какво не. Няма да правя разбор на всичко виждано, достъпно и не чак толкова. Стероидите бъркат хормоналния баланс на организма от което следват увреждания и негативни ефекти от всякакво естество като се започне от окосмяване, че се стигне до видима промяна в половите характеристики. Не се подвеждайте по рекламите, БЕЗПРОБЛЕМНА ХИМИЯ НЯМА ! За любителите на спорта съветът ми е, хранете се разумно и тренираите ежедневно с мярка и акъл. Здравето и красивото тяло са едно прекрасно вследтвие. :)

FlyingUnderpants
11-17-2012, 18:51
значи в Бг дават най-добре да вземеш омнадрен защото е от аптеката заедно с метан(в б-я мисля,че го няма по аптеките,всъщност сигурен съм) Другият вариант е Галениката дето я хвалят много,но отиваш до Сърбия и я вземаш лично от аптеката,а не някой от форум да ти я дава или не знам си кво.Трябва ти човек.Протектори карзила или лив52 дето викаш другите провирон тамоксифен и клостилбегит и хубаво да имаш. И парички също бая за храната и правилно излизане от цикъла(терапията и скъпичка)

омнадрен не е ли по тежък от стромбата и провирона.. и не е ли на инжекции ? и метан в аптека ?

DownloadVirus
11-17-2012, 18:55
чакай сега нещо си се объркал..Сравняваш инжекционен стероид и орален.. Винаги в цикъл трябва да имаш тестостерон,а омнадренът е 4 вида тест. На инжекции е много ясно. Качествен цикъл без него не става,имам примери около мен с момчета дето правят моноцикъл стромба всичко ок вдигна килограми стана голям и като спря спадна,защото няма нещо,което да задържи резултата(теста играе тука ролята) и плюс това излизането от цикъла беше трагедия. Това са просто примери,не е нужно да вземаш под внимание особено.
Ако смяташ да не се бодеш трудно става.

Mladenoff
11-17-2012, 18:59
Aко решиш все пак да включиш анавар, мога да ти препоръчам от къде да си вземеш с доказан произход, но няма да правя реклама сега.

FlyingUnderpants
11-17-2012, 19:01
със стромба и провирон или стромба и анавар като за първи цикъл мисля че си е перфектно като никога не съм упутребявал подобни неща аз не целя 10-15 кг а примерно 6-7 и от тях да задържа 5 примерно

DownloadVirus
11-17-2012, 19:03
стромба анавар и цикъла ти трябва да е 8-10 седмици и след тези 8-10 седмици ще си като дърт алкохолик-черният ти дроб - сещаш се нали..

FlyingUnderpants
11-17-2012, 19:07
и ако са 4-5 няма да има резултат ли ми казваш ?

DownloadVirus
11-17-2012, 19:12
минимален и всичко ще замине след цикъла,казвам го от наблюдение в/у други.Ако пробваш ще видиш и сам..4 седмици ти трябват само за кик старта тоест 'да започнеш' и още 4-6 продължение инжекционнен препарат(тест) Е ако искаш пробвай и само орални и пробвай за 4 седмици и да излезнеш от цикъла максимално добре с много храна и добавки,ама за 4 седмици шанс.

redbul2
11-17-2012, 20:09
и ако са 4-5 няма да има резултат ли ми казваш ?
Най-напред си изследвай чернодробните функции,дали са добре след многото протеин и креатин. Трябва да изследваш от кръв от вената следните ензими: ASAT,ALAT и GGTP. Евентуално и ехограф/видеозон дали размерите на органа са в нормалните граници и има ли мастни натрупвания (стеатоза).

FlyingUnderpants
11-17-2012, 21:16
преди година си правих някви общи и нищо не показа да ми има на черния дроб само на щитовидната жлеза

FlyingUnderpants
11-18-2012, 14:53
ако правя цикъл с омнадрен + стромба + провирон провирона ще ме спаси ли от ароматизация ? и освен за черния дроб други протектори ще ми трябват ли ?

redbul2
11-18-2012, 15:01
Според мен не е добре да вземаш Омнадерен. Това си е чист тестостерон. По-добре както си решил в началото стромба и провирон в съвсем разумни дози. За протектор може да се взема още CARSIL, наричан още LEGALON. Можеш да постигнеш добри резултати и без анаболи. Просто трябва да намалиш тренировките от 5-6 на 3 или 4 седмично. Мускулите растат по време на почивката. :

redbul2
11-18-2012, 15:03
http://www.fitnes-bg.com/%D4%E8%F2%ED%E5%F1/%CC%E5%E4%E8%EA%E0%EC%E5%ED%F2%E8/Winstrol,_stanozolol,_stromba_20070223181/

http://www.fitnes-bg.com/%D4%E8%F2%ED%E5%F1/%CC%E5%E4%E8%EA%E0%EC%E5%ED%F2%E8/%CF%F0%EE%E2%E8%F0%EE%ED_%28Proviron%29_2007111752 7/

redbul2
11-18-2012, 15:19
Има също прекурсори на тестостерона и билки,които го повишават като например Tribulus.

DownloadVirus
11-18-2012, 15:38
ако правя цикъл с омнадрен + стромба + провирон провирона ще ме спаси ли от ароматизация ? и освен за черния дроб други протектори ще ми трябват ли ?

Избираш препарати с коренно различна цел или ми се струва...Омнадрена за качване задържа вода и тн а стромбата за чистене и яко дехидратация хаха.


Има също прекурсори на тестостерона и билки,които го повишават като например Tribulus.

така е,ама при него трибулуса няма да действа,защото е тийн :) Като стане на 35 години може да вземе,до тогава надали му трябва

FlyingUnderpants
11-18-2012, 19:08
нали тестостерона е основата на всеки цикъл ама омнадрена повече се усещали страничните ефекти от тестостерон пропионат и се чуда дали да не е пропионат вместо омнадрен

DownloadVirus
11-18-2012, 19:56
ако можеш да вземеш читав тестостерон - да.Но ако имаш и най-малките съмнения относно това,което ще бодеш недей най-добре.Ако е от много много сигурен човек.Иначе всичко си е в тези т нар ъндърграунд лаборатории и може да е на слука.
Ако имаш възможност отиди до Сърбия да вземеш енантата на галеника от аптека.В частни четох,че дават без да искат рецепта.

redbul2
11-18-2012, 20:02
Омнадренът е хормони,няколко вида тестостерон със различна скорост на освобождаване в кръвта. Бие се веднъж месечно от лекарите. Той не е анабол,а хормон и това е много вредно. Анаболите са химически преработени хормони,така че да се избегне хормоналния им ефект,да се отслаби и да остане само анаболния ефект върху мускулите. Ето в това е разликата между анаболите и тестостерона.

FlyingUnderpants
11-18-2012, 20:06
от испания до сърбия няма как да ида, тук познавам един българин който се занимава с това и продава и е голям приятел с братовчед ми затова мисля че няма да ме излъже с някво менте, ква е разликата между енантат и пропионат и кой е по добър за първи цикъл и чиста ММ ?

redbul2
11-18-2012, 20:19
http://www.home-bodybuilder.com/steroidi/85-omnadren-250.html

DownloadVirus
11-18-2012, 20:22
Оо в Испания не знам не знам как седят нещата.Който и да вземеш все тая.Те бяха различни естери бавен бърз,пък ако си толкова сигурен каквото и да вземеш няма да сбъркаш.Само терапията да е както трябва.

redbul2
11-18-2012, 20:25
http://apteka.framar.bg/15000404/%D0%BE%D0%BC%D0%BD%D0%B0%D0%B4%D1%80%D0%B5%D0%BD-%D0%B0%D0%BC%D0%BF-250-%D0%BC%D0%B3-1-%D0%BC%D0%BB-

Ето прочети какви странични ефекти и вредности има.

DownloadVirus
11-18-2012, 20:35
това на теория има някаква може би вероятност да се случи .. От наблюденията ми към другите и каквото казват се появяват много рядко на много малко хора,а други даже викат,че са пълни глупости.Имам познат дето взема омнадрен а даже не взема нищо друго (за терапия) , което си е ЛУДОСТ ,но няма гинекомастия,за производството на тестостерон не мога да знам със сигурност.

FlyingUnderpants
11-18-2012, 21:34
ква е разликата между енантат и пропионат и кой е по добър за първи цикъл и чиста ММ ?

.

DownloadVirus
11-18-2012, 21:39
Разликата е,че енантата е бавен естер,тоест действа след по-продължителен прием.Нормален цикъл от 10 седмици е достатъчен обаче.

FlyingUnderpants
11-18-2012, 21:59
ясно, а с кой от двата ще имам по добри резултати относно чиста ММ и с какво да комбинирам ?

DownloadVirus
11-19-2012, 07:36
въпросът не е с кой ще имаш по-добри резултати,а какво ще запазиш от тях.. Може да си качиш 7-8 кг от тях 5-6 да са мускулна маса за 3 месеца(5-6 кг мм за 3 месеца са АДСКИ - АДСКИ - АДСКИ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ! МНОГООО) и после да запазиш 1 килограм и все тая..Излизането добавките храната много са важни

FlyingUnderpants
11-19-2012, 13:30
колко е сложно сичко не е като с добавките ;д
иначе викам да е с енантат и нещо друго ама има време имам още много да чета