PDA

View Full Version : Въпрос към момчетата



obichka
11-16-2012, 23:50
Какво предпочитате : момичета с повече или с по-малко грим? :)

MaLkaTa_LaDy
11-17-2012, 07:58
Тук момчета не знам дали ще намериш. Смятам, че ще кажат по-малко, но аз пък казвам, че мога така да си сложа грима, че да изглежда, че имам много малко, а да не е така.

strawberry88
11-17-2012, 08:41
Повечето предпочитат с по-малко.

marilyn
11-17-2012, 09:06
Разбира се, че с по-малко. Никой не иска да стане с него като във вица: Един се напил вечерта на купон, събужда се сутринта, боли го главата, поглежда до него и почва да крещи "Крокодил, крокодил!". Момичето до него се стряска и пита "къде, къде?!". И той: "ОООоо, ама даже й говори!!!"

FuckingFreak
11-17-2012, 09:18
Когато гримът е правилно нанесен, в правилните количества (че ако ще и в малко повече да идва), да прикрива несъвършенствата на едно момиче и същевременно да подчертава хубавите и черти - мисля, че това е идеалния грим. И ако се гримираш така, едва ли някой би те върнал, ако ще и 10 продукта на лицето си да слагаш, стига да са правилно подбрани за теб. Естествено, не както преди споменаха - да си смениш самоличността, но всичко друго е в рамките на нормалното и общоприетото поне според мен. Ако някой може да борави добре с четките - супер, що пък да не експериментира, било то и посред бял ден, ако се получи добре винаги ще бъде харесван.

MaLkaTa_LaDy
11-17-2012, 10:12
FuckingFreak - с две ръце подкрепям!

FuCKkK13
11-17-2012, 12:20
ами повечето харесват без или с лек грим.. примерно една очна линия и спирала....

FuCKkK13
11-17-2012, 12:21
а да.. зависи и дали лицето ти го позволява.. т.е. аз съм с много детско лице... ( нда.. не ми дават повече от 13) и колкото и да се радвам на добър грим - хубав,не много.. просто не мога... дори и очна линия трудно ми стои добре,а за сенки да не говорим