PDA

View Full Version : въпрос?



bybrek
11-16-2012, 23:52
Здравейте ,на 22 години съм никога не съм имал проблеми с момичетата винаги са ми връзвали ,не се оплаквам.Но забелязвам че момичетата са доста наивни и стават по наивни от преди,не се правя на големия плейбой или нещо такова просто ми прави впечатление това,че едни и същи неща правя и казвам и винаги ми се връзват.Не говоря за глупави лигли а за сериозни красиви момичета ,просто искам да попитам момичетата толкова ли лесно едно момче с мили думи и жестове вече да се влюбите.Само това ли е "любовта" ??

Auriss
11-17-2012, 02:32
На хората им е достатъчно да получават внимание от човек, който им допада. Ти явно успяваш и в двете. Честито.

TheBeliever
11-17-2012, 06:49
Това, че ти отговарят на свалките и евентуално си лягат с теб не значи, че са наивни или влюбени. Да си се замислял, че и момичетата имат желание се забавляват с противоположния пол?

valdesbg
11-17-2012, 07:17
И кво...расте ли чурката, викаш?

kalpazanka
11-17-2012, 07:19
http://bonappetit.com.ua/uploads/posts/2009-09/1252388611_end.jpg

Ако не вдяваш, това е компот.
А ако се оплакваш от лесни и наивни, промени обкръжението.

pozitiwen
11-17-2012, 07:25
i like turtles

marilyn
11-17-2012, 09:39
Ами ти с такива общуваш явно. Ако ти се иска нещо по-трудно си промени обкръжението. И не, не всички сме наивни. :)

Chacho
11-17-2012, 11:08
Държиш се мило с тях, а те, моля ти се, се влюбват!? Що за момичета...

FuckedUp
11-17-2012, 14:23
Недостъпните са още по-зле. Къде е проблема?

TheBeliever
11-17-2012, 15:10
Недостъпните са още по-зле. Къде е проблема?

Проблем няма. Авторът просто искаше да се похвали колко много му "връзват" мацките.

bybrek
11-17-2012, 17:40
Не не съм искал да се похваля,просто чак сега се прибрах :) Въпроса не е в това дали ми връзват или не ,нямам проблем с момичетата.Въпроса ми е ,това ли е всичко ,да им говориш мили думи ,да се държиш мило,защото на мен ми изглежда ,че това е всичко и това ли е цялата "любов" ? Това питах,защото ако е така не си заслужава,не говоря за кой ми връзва и кой не ,не става въпрос за секса ,не ми е цел да си легна с някоя и това да е всичко,целта ми е много по различна,правя нещо като лично проучване,държа се добре,говоря им мили думи,обръщам им внимание и те се влюбват,доста по лесно отколкото можеш да си легнеш с тях.

granger
11-17-2012, 17:46
Ако определението ти за любов се изчерпва в мили думи и жестове...то тогава нищичко не знаеш за любовта.
Ако се задържиш при някоя по-дълго, не просто някоя случайна задявка, а момиче,което УСЕТИШ нещо повече от напрежение в гащите, тогава сам ще си отговориш за въпросеца.
И НЕ БЪРКАЙ ЛЮБОВТА С ПРИВЪРЗАНОСТ, съмнявам се след няколкото излизания и единия секс с теб да се влюбят безнадеждно,не че и такива ги няма,но като цяло -нъц.

Auriss
11-17-2012, 17:50
Братле, не сгряваш.
И аз, пък си мисля и всеки друг тук, е способен да симулира поведение, което ще се хареса на другия. Ако в комбинация с това изглеждаш и прилично - ми да - всяка ще ти върже общо взето. Какво толкова невероятно виждаш ? Пак ти го казвам - ако кефиш и на характер, и на визия - грижи нямаш.

Имам чувството, че нещо не си си домислил въпроса, затова ще ти отговоря на онова, което считам, че *може би* искаш да знаеш.

Това питах,защото ако е така не си заслужава,не говоря за кой ми връзва и кой не ,не става въпрос за секса ,не ми е цел да си легна с някоя и това да е всичко,целта ми е много по различна,правя нещо като лично проучване,държа се добре,говоря им мили думи,обръщам им внимание и те се влюбват,доста по лесно отколкото можеш да си легнеш с тях.
"Влюбват" се в това, което показваш. Не в теб. Въпросът е в това да не симулираш поведение, а да си непукист и някой да те хареса заради това, което си. Ако дрънкаш врели-некипели и се правиш на оборотен, а в действителност не се чувстваш такъв - ми себе си лъжеш най-вече, брат.

И на въпроса ти - не, не е лесно някой да се влюби в теб. На първо място трябва да си някой, който е достоен да бъде част от нечий живот. Това е трудното. Това означава изобщо да си човек.

ShtrudeL
11-17-2012, 17:52
толкова ли лесно едно момче с мили думи и жестове вече да се влюбите.Само това ли е "любовта" ??

Не.
За какви мили думи говориш?
Защото имам приятелка, която не е тъпа лигла, но съм забелязала, че се кефи на неща като 'ти си роза, ти си крем, ти си щастие за мен!' или 'утрото е по-хубаво с теб' и такива ти лигни. И то не просто им се кефи, а ах-ва и се чувства специална. Мен такива работи не ме трогват и ми фалшивеят и често я мисля за по-наивна и от мен. И все се 'връзва' с някакви, които й казват, че я обичат на втория ден, не знам как ги търпи.

Мен като цяло ме дразни прекалено милото държание. Всмис... някои момченца се престарават и едва ли не ти лазят в краката. Това е дразнещо. Та тази моя дружка обича да получава внимание и едва ли ще преглътне някой момък да й направи забележка, което е тъпо.. Защото е толко' скучно някой да ти върви по гъза и да ти сваля звезди. И ако едно момиче се задоволява с това да върти някой загорял лигльо на пръста си, много жалко. Ест едно момче не трябва да е и грубиян, който се прави на ебати мъжа, твърдейки че жените са под него и такива ти глупости.

Но авторе, теЗ които ти се връзват толкова лесно, или са прекалено наивни, или... са прекалено наивни.

bybrek
11-17-2012, 17:56
Значи аз за това питам ! Никъде не съм казал,че става въпрос за 2-3 седмици и излизания и секс ,говоря за примерно излизам с дадено момиче 2-3 месеца,но просто едни и същи работи стават.Смисъл лесни са за чувства не толкова за секса ..

bybrek
11-17-2012, 18:01
Братле, не сгряваш.
И аз, пък си мисля и всеки друг тук, е способен да симулира поведение, което ще се хареса на другия. Ако в комбинация с това изглеждаш и прилично - ми да - всяка ще ти върже общо взето. Какво толкова невероятно виждаш ? Пак ти го казвам - ако кефиш и на характер, и на визия - грижи нямаш.

Имам чувството, че нещо не си си домислил въпроса, затова ще ти отговоря на онова, което считам, че *може би* искаш да знаеш.

"Влюбват" се в това, което показваш. Не в теб. Въпросът е в това да не симулираш поведение, а да си непукист и някой да те хареса заради това, което си. Ако дрънкаш врели-некипели и се правиш на оборотен, а в действителност не се чувстваш такъв - ми себе си лъжеш най-вече, брат.

И на въпроса ти - не, не е лесно някой да се влюби в теб. На първо място трябва да си някой, който е достоен да бъде част от нечий живот. Това е трудното. Това означава изобщо да си човек.


Да тук си прав/а аз съм друг,не съм такъв какъвто съм не знам и аз какъв съм,правя се на друг,говоря мили неща,правя мили неща за момичетата ,защото ми харесва удоволствие ми доставя,да виждам,как ми връзват и до някаква степен,ми доставя удоволствие когато си тръгна от тях ,как страдат ,но това е примерно първата седмица,после като ги виждам наранени се чувствам зле,казвам си ще съм искрен със следващата и го правя,държа се така както го чувствам в момента,но после всичко изчезва на 3тия месец примерно.Имал съм сериозна връзка 3 години ,никога през живота си не съм бил толкова щастлив,преди това бях с по лапешки акъл,след връзката ми ,не знам не съм бил толкова наранен ,да страдах ,да плаках не ми пука,че съм момче и съм плакал за момиче,разделихме се беше ми зле плаках,страдах мина отдавна,но след това нещата които правех за нея и казвах ,сега ги правя за други ,но този път не е толкова искрено ,но те ми вярват ..

Auriss
11-17-2012, 18:01
Едит ...

Филмирал си се, брат. Ще ти мине с времето.

Едит отново ... ;д

Добре, замислял ли си се, че може просто ТИ да не ги харесваш ?

bybrek
11-17-2012, 18:04
Не.
За какви мили думи говориш?
Защото имам приятелка, която не е тъпа лигла, но съм забелязала, че се кефи на неща като 'ти си роза, ти си крем, ти си щастие за мен!' или 'утрото е по-хубаво с теб' и такива ти лигни. И то не просто им се кефи, а ах-ва и се чувства специална. Мен такива работи не ме трогват и ми фалшивеят и често я мисля за по-наивна и от мен. И все се 'връзва' с някакви, които й казват, че я обичат на втория ден, не знам как ги търпи.

Мен като цяло ме дразни прекалено милото държание. Всмис... някои момченца се престарават и едва ли не ти лазят в краката. Това е дразнещо. Та тази моя дружка обича да получава внимание и едва ли ще преглътне някой момък да й направи забележка, което е тъпо.. Защото е толко' скучно някой да ти върви по гъза и да ти сваля звезди. И ако едно момиче се задоволява с това да върти някой загорял лигльо на пръста си, много жалко. Ест едно момче не трябва да е и грубиян, който се прави на ебати мъжа, твърдейки че жените са под него и такива ти глупости.

Но авторе, теЗ които ти се връзват толкова лесно, или са прекалено наивни, или... са прекалено наивни.

Не ,не говоря за такива лигави неща, просто се държа с момичетата така както заслужават,не го правя за да ги лъжа или нараня,просто да са щастливи приятно ми е,не им се моля или нещо такова,не съм груб ,напълно обикновено момче съм ,за външния вид не съм мега красивия ,изглеждам добре,чаровен съм и се поддържам нормално ,но не не са наивни обратното е,че наивните не са ми интересни ,интересни са ми момичетата ,които се дърпат ,които точно не вярват на тези неща едва ли не ги приемам като предизвикателство и всичко правя за да им докажа,че могат да се влюбят в мен и че всяко момиче заслужава да има хубави моменти .

bybrek
11-17-2012, 18:15
Едит ...

Филмирал си се, брат. Ще ти мине с времето.

Едит отново ... ;д

Добре, замислял ли си се, че може просто ТИ да не ги харесваш ?

Не,не съм се филмирал ,защо да съм се филмирал?? Харесвам ги,няма да съм с някой ей така,колкото да не съм сам,всяка има нещо което да ми даде,но в един момент вече няма какво повече и всичко са само спомени,нищо повече ,питам само това ли е ,добро държание,добър външен вид,внимание и разбиране ? ;x

Auriss
11-17-2012, 18:18
Плюс секс и това човекът да ти е интересен. Да.

bybrek
11-17-2012, 18:22
Секса е ясен,просто защото ми прави впечатлени по разни социални мрежи ,как се оплакват хората ,а всъщност не е толкова голяма философия :) Това ми беше въпроса !

bitchwolf
11-17-2012, 19:32
Оо не четох цялото, ама що равнявате влюбването със симпатията и извинете, ако се забия с някого, защото много ми харесва на визия примерно и искам fun днеска, тва значи, че съм влюбена? Или че той е влюбен? лелел