PDA

View Full Version : Брата на приятеля ми



mehurche
11-17-2012, 09:11
Здравейте! Искам да получа някой друг съвет за моята ситуация. Имам си сериозен приятел, с който съм повече от година. Напоследък обаче усещам някакво привличане между мен и брат му, дори го сънувам. Не знам може би е защото преди да тръгна със сегашния ми приятел с брат му доста флиртувахме, но нищо не стана.. или в крайна сметка си въобразявам, че има някакви искри между нас, защото и той си има сериозна приятелка! Благодаря ви предварително.

BloodyMeri
11-17-2012, 09:19
Бъдете любовници!

kalpazanka
11-17-2012, 09:29
То бива, бива скука... ама на моменти прекалявате.

marilyn
11-17-2012, 09:30
Направи си 3ка с гаджето и брат му.

Ivaaaaa
11-17-2012, 16:58
То бива, бива скука... ама на моменти прекалявате.

наистина...

Зъбчето
11-17-2012, 17:05
То като те тресат хормоните, а и като искаш да пробваш нещо по-различно и няма как.

Сложете си го 1-2 пъти за разнообразие, и задължително с кондом.

Canis_Dirus
11-17-2012, 17:11
усещам Малък Шлем.

Давай, моме, ние сме с теб. Догодиа и голям шлем! Как е таткото?

Azoria
11-18-2012, 13:38
Много филми гледате.. :? Избий си тези мисли от главата, нямаш шанс с брата, защото никой не би направил толкова гадно на брат си, а да не говорим ,че момчето ти ще разбере и него ще загубиш. :?

dream1707
11-18-2012, 14:08
Абстрахирай се от тия мисли ... Отпрал те е нещо хормона
И в никакъв случай не прави каквото и да е с брат му ...

slim.shady
11-18-2012, 14:27
не прави нищо, ще изгубиш приятеля си и освен това се замисли какво става, ако си си въобразила нещата между вас? ;)

TROLLDADLOLCAKE
11-18-2012, 15:19
Здравейте! Искам да получа някой друг съвет за моята ситуация. Имам си сериозен приятел, с който съм повече от година. Напоследък обаче усещам някакво привличане между мен и брат му, дори го сънувам. Не знам може би е защото преди да тръгна със сегашния ми приятел с брат му доста флиртувахме, но нищо не стана.. или в крайна сметка си въобразявам, че има някакви искри между нас, защото и той си има сериозна приятелка! Благодаря ви предварително.


Това отива на историята от The Vampire Diaries .. :D , просто разбери с кого от двамата искаш да бъдеш и разкарай другия ! Но едва ли брат му ще иска да има нещо по - сериозно с теб , при положение че си има "сериозна приятелка"

Azoria
11-18-2012, 15:33
Това отива на историята от The Vampire Diaries .. :D

Първата ми мисъл :lol:

rusoto_baby_f
11-18-2012, 20:03
По принцип Филмите са за да ги гледаш, а не за да се вкарваш в тях.
Ограничи си сериалите особено Дързост и красота (ако все още го дават де)

DragonLady
11-18-2012, 20:09
Най-вероятно е трол, но все пак.
Една прителка беше в абсолютмо същата ситуация. Посъветвах я да не търси под вола теле и да си кротува. Демек направиш ли нещо с брата, я твоя ще разбере, я жена му, абе рискова работа. По-добре недей рискува. А ако все пак ви се отдаде възможност, забравите си здравият разум някъде и тн., гледай поне да е с презерватив ...

In*The*Face
11-18-2012, 20:31
Защо зорлем си правите животеца сложен? Имаш си приятел, брат му си има приятелка, какъв е смисъла изобщо да се обсъжда. Ами то привлекателни момчета и мъже - колкото искаш. Радвай си се на връзката и се отдай на нея. Иначе, сънувай си каквото поискаш. И аз съм сънувала как Джерарт Бътлър и Джони Деп се бият за моята особа, няма лошо : )

DarkTemplar
11-19-2012, 07:51
И аз съм сънувала как Джерарт Бътлър и Джони Деп се бият за моята особа, няма лошо : )
Много си вървежна. 8)