PDA

View Full Version : Защо всички ме мислят за странна???



Joker Simone
11-17-2012, 12:47
Какво да правя? Всички ми казват, че съм странна...за всичко: музиката, която харесвам /Поп-фолк, но не тези новите Галена, Андреа и тъй нататък, а по-скоро Сашо Роман, Слави Трифонов, Софи Маринова и други/, Начинът ми на обличане /Спортно или Небрежно:анцунг, кецове и блузка в зависимост от сезона/, Това как се отнасям със семейството си /пренебрежително/ това че не играя игри като CS , не си слагам грим, прическите които си правя /кок и конска опашка/, храната която ям /здравословна или по точно плодове зеленчуци... ям много мляко но не ям месо ,и не си падам по бързата храна като дюнер и хот дог/ уча много и не ми остава много време за хоби ................ Просто не мога до си обясня защо трябва да ми казват че съм странна , просто съм себе си .... Помощ!!!

bijou
11-17-2012, 13:39
Мислят те за странна, защото си различна. Какво точно искаш от нас? Да им кажем, не я мислете за странна или? Всеки си има мнение и ти вместо да се съобразяваш с него и да ти пука какво другите говорят и мислят за тебе, се научи да си живееш живота и да му се наслаждаваш както си искаш.

bijou
11-17-2012, 13:40
Също темата ти не е в подходящия раздел.

icebulllet14
11-18-2012, 19:03
ще правиш филм на такава тема или...?

♠Joker♠
11-18-2012, 20:20
ще правиш филм на такава тема или...?

:D:lol::D

YoUcANNOtiMaGiNe
11-19-2012, 20:30
Ква помощ бе, ти добре ли си? Странна си, и кво? Нали тва си ти, предполагам има поне 1 човек, който те приема такава, кво ти пука за останалите? От всичко, което каза най-странното ти е, че много се впрягаш, стегни се и горе главата.

Azoria
11-20-2012, 13:55
Защото слушаш чалга и носиш анцунг. :lol: ииилл :lol:

xPafx
11-20-2012, 15:08
Ма мале, милата, чак да я оплачеш..
Намери си подходящо обкръжение и не всички ще те мислят за странна, едва ли е толкова трудно. Сигурно има и други като теб..
а
и
да
за
малко
да
забравя
СмЕрт за чалгата.
Ай бай.

Justinda.01
12-19-2012, 16:33
Aбе лесно ви е на вас да я навиквате,и да и казвате да се стегне,много е лесно отсрани .
Нима на вас щеше да ви е приятно всички да ви мислят за ХАХО ,без да си направил нищо лошо никому,да мислят,че в теб има нещо много долно ,да те гледат с око на поркажен,да те подиграват и отблъскват,да те подценяват , да си черната овца в групата или в класа и къде да смени обстановката - няма как като нещо не и харесва през ден да си смени училището ,просто животът е много коварен ,а човекът е долно същество .
Не им обръщай внимание ,не им обръщай внимание,но като всеки ден срещаш такова отношение няма как да не обръщаш внимание ,един да излезе срещу теб съка всички и те излага публично с обиди или държание това си е психически тормоз .

ninjaiscrazy
12-23-2012, 13:45
Aбе лесно ви е на вас да я навиквате,и да и казвате да се стегне,много е лесно отсрани .
Нима на вас щеше да ви е приятно всички да ви мислят за ХАХО ,без да си направил нищо лошо никому,да мислят,че в теб има нещо много долно ,да те гледат с око на поркажен,да те подиграват и отблъскват,да те подценяват , да си черната овца в групата или в класа и къде да смени обстановката - няма как като нещо не и харесва през ден да си смени училището ,просто животът е много коварен ,а човекът е долно същество .
Не им обръщай внимание ,не им обръщай внимание,но като всеки ден срещаш такова отношение няма как да не обръщаш внимание ,един да излезе срещу теб съка всички и те излага публично с обиди или държание това си е психически тормоз .

Аз така съм израстнал-като аутсайдер с 1-2 приятели,без да съм направил на никого нищо лошо,единствената ми грешка бе че се опитах да съм като тях,за да ме приемат.Така че единственото,което мога да кажа на авторката е:различното не е лошо,продължавай напред и не се отказвай,хора като теб има малко,затова не се отказвай,знам че е трудно но с упоритост и търпение всичко се постига,успех :)

xPafx
12-23-2012, 18:39
Аз така съм израстнал-като аутсайдер с 1-2 приятели,без да съм направил на никого нищо лошо,единствената ми грешка бе че се опитах да съм като тях,за да ме приемат.Така че единственото,което мога да кажа на авторката е:различното не е лошо,продължавай напред и не се отказвай,хора като теб има малко,затова не се отказвай,знам че е трудно но с упоритост и търпение всичко се постига,успех :)

Ела те напрая ин-сайдер.. :oops:

ninjaiscrazy
12-23-2012, 19:37
Ела те напрая ин-сайдер.. :oops:

С удоволствие :)

nevermind...
12-23-2012, 20:10
Мии не, такива с анцузи, слушащи чалгия с лопата да ги ринеш.. :lol:

ggerie
12-25-2012, 07:10
Ох моля те ... искаш да ти кажем, че не си странна.. ами, странна си.
Стар поп-фолк?

siminceto
12-27-2012, 19:57
Попринцип не трябва да ти пука какво мислят другите за теб ,ноо .... Чалгарка с анцунг , ако те видя на улицата с моите приятели , мисля че ще те набият ;дд Всеки си има мнение , а на теб или няма да ти пука или ще си живееш отчаяния живот без да провокираш другите с наистина странната си персона ... ;)

~sweeettt~
12-29-2012, 10:06
ами..темата е з араздел "училище и приятели" но все пак....незнам защо на някой им "лепват етикета" СТРАНЕН , но незнам защо и си мислиш така ...може посто като кажеш , че не ядеш месо те да ти кажат "мн странно" тва не значи , че трябва да се засягаш...малко странен стил ем слушаш чалга но не си от онея превзетите кифли , а носиш анцунг вярно е облеклото мн често с ессвързва със стила музика..абе да не ти пука няма значение ккавом ислят другите но явно за тебе има не с епроеняй заради другите изащо ти да си странната а не ТЕ при условие , че те също с ам нразлични от теб..просто за едно ти ис различна ..но пък другите с аразлични също з атеб няма някакъв определен начин на обличане , на вкусове и т.н.