PDA

View Full Version : Обичам едно момче от повече от една година



emel_95
11-17-2012, 13:22
Обичам едно момче от повече от една година. Аз съм на 17 и той също.Искам да ми помогнете според вас дали и той има чувства към мене.По принцип ние се познаваме от деца израсна ли сме заедно, но аз усетих горе долу от една година че имам интерес към него но след време осъзнах че го обичам. Ето и моята история как почна по принцип не се виждах ме често, но миналото лято той почна да излиза с моята компания и винаги си търсеше повод да се заяжда с мен, дори и сега е така, аз до сега съм нямала връзка с никого не знам защо може би не желая никого освен него. По принцип когато а не излизам на вън и някои говори зад гърба ми той ме е защитавал, но когато е с мен винаги търси начин да ме унижи пред другите не знам какво точно съм харесала в него но за мен е той много важен.По принцип го виждам доста често аз излизам точно по това време когато той смята да се прибере за да го забравя по някакъв начин, но той тогава не иска да се прибира, той е наясно с моите чувства към него, аз не съм му признала а моите приятелки са му казали и той нищо не е казал, нито че ме харесва нито е отрекъл и не знам как да постъпя. Аз не го карам на сила да ме харесва но поне и аз да знам може ли да ми помогнете, ще ви бъда много благодарна.

thelover3
11-17-2012, 15:41
но когато е с мен винаги търси начин да ме унижи пред другите

Той те обижда, така ли? Дай повече пояснение. Най-добре ТИ му кажи, че го харесваш, но недей да се надяваш много. Защото, ако те харесваше за тази една година да ти беше казал досега, а и като знае, че ти го харесваш..
Все пак му кажи, ако ще става нещо м/у вас да става.

emel_95
11-17-2012, 19:42
Че ме обижда е много силна дума, по точно гледа да се заяжда с мен и после казва не го приемай на сериозно аз по принцип вина ги сме с теб като куче и котка но има и много моменти когато ме е защитавал. Дори по някога се разбираме много добре но ако не се скараме няма да сме ние. Мен когато ме няма на вън с компанията доста често е питал къде съм и моите приятелки са му кавали защо женичката липства ли ти, а той само се е усмихвал. Например миналата вечер се прибирай от училище бях 2ра смяна и ме причака по пътя тъкмо той излизал от магазина и ме изпрати до вкъщи защото имаше цигани по улицата, и аз затова се реших да споделя тука за да чуя и вашето мнение, той също си няма приятелка от горе долу една година и по принцип е много срамежлив в тези теми, но винаги успява да ме разсмива не че да ме унижи пред другите а просто трябва да ми се закача един пит дори ми беще писнало и го попитах защо се държи така а той ми отговори ,, виждам че се ядосваш , а пък аз обичам да те дразня,,

bitchwolf
11-17-2012, 19:51
Тия намеци от приятели като това за "женичката липсва ли ти" в случая, са доста срещано явление и по мои наблюдения човек, който не иска да го свързват с друг човек не реагира с усмивка а по-скоро с "оо не, не тая"..примерно, та мисълта ми е, че те харесва и много се надявам да не греша. Успех нататък :)

rusoto_baby_f
11-18-2012, 01:59
Абсолютно същата ситуация беше една приятелка, бяха като куче и котка.Тя го харесваше.
Накрая се оказа, че той я възприема само като приятелка и нищо повече.

Brook
11-18-2012, 05:45
Ох наистина не мисля че е било правилно приятелките ти да говорят вместо мен глупаво е някакси детинско е и евентуално ако той има чувства ще иска от теб да го чуе а не от другите защото може да реши че се майтапят с него и че не е така.Според мен седни сериозно да поговориш с него и да каже той как те вижда ако те вижда по този начин ще е хубаво ако ли пък не здраве да му е .Най-важното ако той не отвърне на чувствата да съумееж да се държиш по същия начин както се държиш в момента а не нещо да се промени в това отношение той ще се усети можи би ще стане неудобно и неловко и да се стигне до отбягване или енщо друго.Не го приемай навътре не са разтвовай ако нещата не се получат.

Зъбчето
11-18-2012, 08:40
Човекът е притеснителен и го е страх. Иди при него, прегърни го и го целуни. Ей това ще го отърси от срамежливостта. Направи го обаче някъде където сте сами и няма ваши познати. Успех!

Харесва те, но го е срам да си каже :)