PDA

View Full Version : Коледни подаръци за родители.. Идеи ?!



black pearl
11-17-2012, 13:48
Здравейте! Знам,че все още е малко рано за това,но просто не ми се търси в последния момент.. Та кажете някакви идеи ако имате такива :) Аз по принцип вземам един отделен и един общ подарък. За майка ми е лесно,но за баща ми и за общия подарък никаква идея.. Ако може споделете идеи и мнения : )))

BlackWings
11-17-2012, 13:52
Общ подарък - колаж направен от теб с усмихнати общи ваши снимки , сложен в рамка. Да си го закачат някъде. Примерно?
Аз такова ще подарявам на бабите , те много се радват :)
За баща ти , ако има някакво хоби подари му нещо свързано с него. На моят ще подарявам книга за пчеларство. Вече ако толкова няма какво , душ гел и афтършейв винаги влизат в употреба. Стига да не го сметне за отбиване на номера.

black pearl
11-17-2012, 14:03
Хм..това за колажа е добра идея :) За душ гела и афтършейва ще бъдат в краен случай :)

kalpazanka
11-17-2012, 14:16
Фешън кристален пепелник /ако са пушачи/ или посребрен такъв? Някакъв алкохол в готина поставка? Или декорирани ръчно кристални чаши?

black pearl
11-17-2012, 14:22
На майка ми за рд-то и взех кристална чаша така,че може да взема и за баща ми .. И да пушачи така,че и това ще го имам в предвид : )

HiddenSmile
11-17-2012, 16:30
след като пуши защо не му вземеш някакви по-хубави пури и/или запалка някаква
помисли както казаха и за някакво негово хоби или увлечение по нещо, но като цяло мисля, че се води от идеята подаръкът да е практичен ида влиза в употреба,а не просто да стои някъде и да събира прах(изключвам в случая ако става въпрос за предмети,които колекционира,те почти винаги стоят и събират прах,но притежателите им винаги им се радват :D )

Kaena Smith
11-17-2012, 18:06
Щом стана дума подаръкът да е практичен ...и оригинален...и общ :
1)Малко нестандартно,но може да им вземеш някаква захарница.Разбира се,по-необикновена.Забелязах,че има тип "снежен човек".Аз и сестра ми бяхме взели на родителите си във форма на ананас,двамата пият кафе всяка сутрин,така че влезе в употреба.
Чашите също са добра идея...
2)Часовник с аларма.Отново звучи малко нелепо,но двамата вероятно се будят заедно и стават рано.Спомням си,че преди години имахме часовник с хубава мелодия,който светеше.Незнайно защо,баща ми много му се радваше. :D
3)Пепелник.Вече го казаха,но все пак.Не е нужно да е стъклен,щом става дума за пепелници,има доста оригинални и нестандартни.

Както каза и горния потребител,трябва да се съобразиш с интересите и хобитата на баща си,избирайки му подарък.Аз лично на моя бих му взела някакъв нож или готина запалка.Помисли какво харесва баща ти и все ще ти хрумне хубава идея.
Късмет ! :)

emona_love
12-15-2012, 13:17
-крем за бръснене
-ключодържател с любима семейна снимка (във фотото се правят)
-сувенир
-сладкиш или торта
-чаша с надпис най-добър баща

~sweeettt~
12-24-2012, 10:16
има и др такава тема там съм написала м нидеи