PDA

View Full Version : Какво следва да напрая?



48700200
11-17-2012, 14:49
Така видях едно момиче така , намерих я , писах и , отначало ми отказваше да се виждаме, но така стана успях да навия да са видим за 10 минути поне.. запознахме са лично, поговорихме си , аз още тогава много хлътнах като че ли по нея.. тази нейна усмивка направо като гледам ме правиш супер щастлив...идеалната мацка за мене , точно това което търся. Така след това започнахме да си говорим по често, почнах да и се обаждам по телефона говорихме , смсчета а-у.. Изпратих и едно цвете тя ми писа смс , по късно и звъннах много се радваше , обясняваше ми как вечерта е ревяла , нямало никакво настроение , смятала че целия и ден ще мине само с учене и лошо настроение, но след изненадата много яко си прекарала.. държеше се повече от очакваното, 100% промяна.. и тази седмица се прибра там в нейния град, студентка е в София.. Аз съм в плд студент, но не сме също така от един и същи град.. питах я дали иска да излезем и тя ми вика че не е решила дали е правилно да излезни или не е правилно да излезним.. Казах и че ако ми даде шанс да ме опознае , ще и покажа.. А тя , че ще покажеш покажеш ама това за мен дали ще означава нещо незнам.. вика много съм объркана тези дни, незнам какво чуствам , незнам какво искам.. вика не искам да си затварям раните като използвам друг, не искам да наранявам повече хора.. Викам че я разбирам , но от едно кафе няма какво да стане.. тя вика че отвътре не и идвало да излезни с други хора .. Вика ми може би не е точния момент сега.. объркана съм.. И аз викам разбирам объркана си бля бля и тя благодаря за разбирането.. После и казах че ще и се обадя и ако и е удобно да си говорим .. тя ми каза че ще ми дигне ако и е удобно.. така стана че още не и се обадих макар че и казах друго.. Незнам какво да направя, по принцип искам да я спечеля , и ще я направя ннай-щастливата жена по всякакви възможни начини.. Оттук какво следва помогнете ми.. Да я оставам няколко дена или седмици да си мисли да решава какво иска.. да спирам ли да и се обаждам или да продължавам поне отвреме на време? Да направя някакъв друг жест? примерно да отида в София без да очаква за да я видя, дали това ще вкара поне малко положителни работи в някои неща да си изясни в главата си.. Дайте съвети какво да напрая че съм объркан и аз тотално от снощи и не мога да спра да си мисля за нея..

bwef
11-17-2012, 19:53
Ако я оставиш ще я загубиш, ако прекалиш резултатът ще е същия, трябва да уловиш тънката граница, което никак не е лесно.

48700200
11-17-2012, 23:54
добре дайте съвети как да процедирам тогава?

rusoto_baby_f
11-18-2012, 01:40
Смятам, че да отидеш до София не е добра идея.Много е вероятно да реагира все едно я притискаш.
Ако искаш да си с нея, не спирай контакта, обаждай и се, но не я притискай.Бъди до нея.

Ivaaaaa
11-18-2012, 09:00
Аз мисля, че е добра идея да отидеш при нея. Смятам, че така ще й докажеш, че тя значи нещо за теб, че се интересуваш от нея. Може би тя се чувства несигурна в нейните и твоите чувства. Помогни й да разбере, че е много важна за теб. Успех ;)

Enchanting
11-18-2012, 15:44
Смятам, че да отидеш до София не е добра идея.Много е вероятно да реагира все едно я притискаш.
Ако искаш да си с нея, не спирай контакта, обаждай и се, но не я притискай.Бъди до нея.


+++

strawberry88
11-18-2012, 16:05
Смятам, че да отидеш до София не е добра идея.Много е вероятно да реагира все едно я притискаш.
Ако искаш да си с нея, не спирай контакта, обаждай и се, но не я притискай.Бъди до нея.

+

48700200
11-18-2012, 19:30
много ми е объркано и на мен какво следва да направя, но ще се придържам към вашите съвети.. обаче аз съм такъв тип ,не мога да и се обаждам да и говоря ей така 3-4 месеца 1 година без да действам , аз ще искам примерно след 1 седмица или 10 дена пак да я видя , пак ли трябва да я питам? примерно тя пък ако си промени нещо мислите, може да не ми покаже че е така и да чака аз да направя някакво действие, колко време да подържам това , след колко време мога отново да я поканя да излезним, да се видим? Колко е добре да я търся , всеки ден? през ден? Да се обаждам или да пиша смс, за добро утро , за лека нощ ли?

rusoto_baby_f
11-18-2012, 19:46
Тя знае много добре, че си падаш по нея, не е нужно да и звъниш всеки ден, досадно е, прекалено се натрапваш и може да те отблъсне.
Смс за добро утро и лека нощ мисля, че е все още доста рано.
Ти си студент, тя е студентка, предполагам, че в края на седмицата се прибирате в родния си град.Тогава можеш да и звъннеш, да се видите, за кафе, кино..

prosto_chovek
11-18-2012, 21:10
според мен пък не те иска и не иска да ти го каже в прав текст. Съжалявам, приятелю, но няма смисъл да те окуражавам в тази ситуация. Ако все пак искаш да направиш нещо, което да не бие кофти на очи, това е просто да поддържаш приятни отношения с нея, като малко по малко закачаш темата, без да си нахален и да искаш срещи непрекъснато и да пращаш подаръци. Дръж се възпитано, готино, може пък да иска да я спечелиш с нещо. Карай го на полусъединител, пък каквото стане.