PDA

View Full Version : Не усещам удоволстви когато Мастурбирам :(



z0mb1e
11-17-2012, 19:01
Здравеите! Бих искал да ви попитам защо когато мастурбирам не усещам удоволствие
опитвал съм Доста пъти и не усещам, Момче на 12 Години съм ако ще ви даде инфо За да ми помогнете

а и Съм Рязан Дали има нещо Общо с Това
не си помисляте че рязаните Никога не усещат удоволстви от мастубирането Спомням си Че бях изпитал веднъж като Малък
ееее и пак искам да го усетя но не се получава Опитвам вече Втора Седмица И нищо

SunnY-girL
11-17-2012, 19:15
Хаха ми като си рязан си плюй на пениса... Може да усетиш нещо де да знам :D

bitchwolf
11-17-2012, 19:56
направи още 3 редакции по същата причина и вс ще е ок

shmatarok
11-17-2012, 20:09
направи още 3 редакции по същата причина и вс ще е ок

:D +1
Купи си учебник по български, по-нужен ти е на този етап.

Sladursambeeee
11-17-2012, 21:34
Ти нямаш още сперма на 12 години ве пич :D де са хварляш да си праскаш чушката..... почни след 2 години пак да видим резултата какъв ще е вярвай коренно различен......!!!!!!!!!!!

prosto_chovek
11-17-2012, 21:55
пробий дупка в прозорчето на микровълновата и си го вкарай вътре. Остави се на неповторимото усещане микровълните да галят твоя член, защото сам не можеш да го правиш явно.

zuzkata
11-18-2012, 07:20
май че още ти е рано за това, ... иначе , аз с приятеля ми като го праим и с единия пръст му таковам...
масажирам простата, сещаш се, нали... за какво говоря.. и тогава свършва, ти по-добре да залягаш на уроците,
ама ако си много напорист, може да пробваш това с простатата и тряа да стане работата, иначе не избързвай,
щото пък туй с обязването, незнам, може и затова да не ти става ...баси , тога ва си прецакан ,

Hassell
11-19-2012, 12:59
Zuzke, скрий се дете, моля ти се...

inatchiika
11-19-2012, 15:26
Zuzke,научи се да пишеш първо,второ на 14 си доста малка да даваш съвети и трето Z0mb1e още си малък,но ако проблема не се реши след време от самосебеси отивай на лекар

zuzkata
11-19-2012, 16:42
това за простатата го пишеше в едно списание и сме пробвали че става, що да не му дам съвет, дай му ти кат си голяма и кво ми е краснописа, твоя да не е по-добре, виж си запетайките само, преди да учиш другите

prosto_chovek
11-19-2012, 16:44
приятелко, има разлика между краснопис и правопис. Преди да кажеш, че те нападам, ще ти кажа, че не бих те нападнал, защото си момиче и защото си показала половин цици на аватара.

zuzkata
11-19-2012, 18:34
не съм показала полвин цици и вий на момичетата само това ли им гледате?

AfterSex
11-20-2012, 06:07
Една от причините момчетата да биват обрязвани, е да не мастурбират, и това отново идва от религиозните принципи.
Зомби, не се притеснявай, малко по малко ще започнеш да си улавяш начина. Не съм съгласен, че си малък, аз бях на 13, когато почнах с мастурбацията и като се има предвид, че вие сте доста по-напред от нас дъртите, значи ти е време.
Жужке, рожбе, айде да запазим девствено дупето на момчето. Той ако на 12 започне със стимулации на простата, като стане на 25 мотора му хич няма да се задвижва.

anonymous908491
11-20-2012, 17:06
не съм показала полвин цици и вий на момичетата само това ли им гледате?

Не, като са в гръб им гледаме задниците.

z0mb1e
11-21-2012, 17:05
AfterSex Благодаря ти много за инфото а и бих казал Мерси на Всички за помоща

а и моля да не ме помислете за некво тъпо ЗОМБИ заради ника

prosto_chovek
11-21-2012, 17:08
не съм показала полвин цици и вий на момичетата само това ли им гледате?

те не се виждат. Представих си ги :D

Ukhtar
11-21-2012, 19:05
Явно в наше време се изисква е'бем ти висшия разум, за да се разграничават отявлените тролове...

zuzkata
11-21-2012, 20:24
Жужке, рожбе, айде да запазим девствено дупето на момчето. Той ако на 12 започне със стимулации на простата, като стане на 25 мотора му хич няма да се задвижва.

и защо няма да му се задвижва ... "мотора"?, под мотор се сещам кое имаш предвид

bobyyy
11-23-2012, 17:22
Годините си нямат значение аз лъскам бастуна от 8годишен без грам ебавка :Д :Д

zuzkata
11-23-2012, 18:07
а колко ти е голям?

faxxxx
11-23-2012, 18:21
не съм показала полвин цици и вий на момичетата само това ли им гледате?

Ми..Ти т'ва снимаш :D

prosto_chovek
11-23-2012, 18:23
аре, бе, не ви ли писна да мастурбирате, бе, излезте си намерете приятелки, толкова ли се чувствате сексуално привлечени от дланите си? Вярно, че рекламират кремове, които правят "кожата на ръцете ви прекрасна, мека, невероятна", ама друго си е...

Momchence
11-23-2012, 22:35
експериментирай с движенията брат, все някак трябва да се получи в противен случай си супер прецакан ;д

БожиятАгнец
11-23-2012, 22:40
а колко ти е голям?

Ще те лижа, докато се натровя. Стига да нямаш венерически болести, де...

TROLLDADLOLCAKE
11-23-2012, 23:38
Покрай тея , WoW ,LoL,DoTa,Cs и т.н , само чекиджийски теми има тука ! Хвани си една свястна приятелка и няма да ти се налага , да ходиш с мазоли по ръцете ! :D ;)

TROLLDADLOLCAKE
11-23-2012, 23:40
не съм показала полвин цици и вий на момичетата само това ли им гледате?

Космите по гърба ли да им гледаме ? :D :D

TROLLDADLOLCAKE
11-23-2012, 23:42
Здравеите! Бих искал да ви попитам защо когато мастурбирам не усещам удоволствие
опитвал съм Доста пъти и не усещам, Момче на 12 Години съм ако ще ви даде инфо За да ми помогнете

а и Съм Рязан Дали има нещо Общо с Това
не си помисляте че рязаните Никога не усещат удоволстви от мастубирането Спомням си Че бях изпитал веднъж като Малък
ееее и пак искам да го усетя но не се получава Опитвам вече Втора Седмица И нищо

Братле , тоя където те е рязал е бил пиян и ти е махнал тестиситe докатo си бил в упойка ! Без да те обезкуражавам , ама нема да ти дойде кефа ! :D :D :D

z0mb1e
12-05-2012, 19:13
Послушах Съвета на AfterSex и Вече проблема го няма усещам си ..... нали знаете

Може да заключите темата

JahRakal
12-05-2012, 20:14
Здравеите! Бих искал да ви попитам защо когато мастурбирам не усещам удоволствие
опитвал съм Доста пъти и не усещам, Момче на 12 Години съм ако ще ви даде инфо За да ми помогнете

а и Съм Рязан Дали има нещо Общо с Това
не си помисляте че рязаните Никога не усещат удоволстви от мастубирането Спомням си Че бях изпитал веднъж като Малък
ееее и пак искам да го усетя но не се получава Опитвам вече Втора Седмица И нищо

сигурно има нещо общо с тва че си рязан щото аз на твойте години та и мн по малак нямах такива проблеми явно мастурбацията не е за тебе ;(

SweetZombie
12-06-2012, 13:50
май че още ти е рано за това, ... иначе , аз с приятеля ми като го праим и с единия пръст му таковам...
масажирам простата, сещаш се, нали... за какво говоря.. и тогава свършва, ти по-добре да залягаш на уроците,
ама ако си много напорист, може да пробваш това с простатата и тряа да стане работата, иначе не избързвай,
щото пък туй с обязването, незнам, може и затова да не ти става ...баси , тога ва си прецакан ,

много си зле, като не знаеш какво да кажеш по-добре не го казвай!!!!!

zuzkata
12-07-2012, 15:23
ти си зле, като не ги разбираш тези работи кво се месиш

druzilla
12-07-2012, 15:29
Момчето е на 12 години,вие му казвате да си намери приятелка и проблема щял да е решен...На 12 мисля,че е малко рано да започва да води полов живот,а и никоя няма да му пусне :D