PDA

View Full Version : музикални дискове, торта



Tork
11-17-2012, 21:11
Здравейте,
Приятелката ми много харесва изпълнителите Кристина Агилера и Бруно Марс и много бих се радвал, ако някой ми каже откъде мога да купя техни дискове, за да и ги подаря.Някакъв магазин или сайт - нещо такова. Също така имаше някаква картинка на една торта която е бяла отвънка и отвътре е с кафяв шоколад.Приятелката ми веднъж попадна на тая картинка във фейсбук и много и хареса, каза , че досега не е виждала такава торта и много иска. Тя сигурно вече дори и не помни, че го е казала това, но аз помня и искам да я изненадам приятно. За това ако може някой да ми каже къде продават такива торти, и ако няма дали могат да ми направят по поръчка ?? Много ще се радвам ако ми помогнете. Благодаря.

bitchwolf
11-17-2012, 22:05
За тортите-в Гаврош правят по поръчка и имат гигантски каталози на място. Напиши "сладкишница Гаврош" в гугъл и им намери координатите.

marilyn
11-18-2012, 12:08
Торти по поръчка има на много места.
Не знам от къде си, но дискове има в Orange, примерно.

CrazyLittleThing
11-18-2012, 18:09
За торта не знам точно, но за дисковете... предполагам, след като им е такъв голям фен, има последните им издадени албуми и тн., така че защо не й вземеш концерт на живо ? Има много магазини за дискове в София, а дори и да не намериш готов, може да дръпнеш от нета концерт и да й го запишеш на диск...

TROLLDADLOLCAKE
11-18-2012, 18:23
Ако тортата за , която се сещам е същата за която говориш , има я в сладкарници "Неделя" , разгледай каталога им във сайта или отиди на място във най - близката сладкарница ! :)

Tork
11-19-2012, 18:07
Гледах каталога на "Неделя" , но не я открих , ако си я намерил дай линк , ако може де.
п.с. От Кърджали съм. Ако може да ме насочите за някакъв сайт (за дисковете).. ?