PDA

View Full Version : Раздяла



Rza
11-17-2012, 22:09
Здравейте :) след 4 години се разделихме с моята приятелка и сега не зная как да постъпя,защото не съм в това състояние,което очаквах,все пак 4 години не са малко време за човек на моята възраст (21)Може би вътрешно съзнанието ми и психиката са се подготвяли за този момент..няма идея.Това лято имахме разговор от сорта,че на нея и липсват нещата,които правят момичетата без сериозни връзки (никога нищо не съм и забранявал и спирал),но ми беше ясно,че и е интересно например като отиде на дискотека да я заговарят и забиват и тези подобни неща.Още тогава разбрах,че годините,на които сме и през,които сме заедно на единия ще му липсва нещо.И точно в момента,когато си мислех,че имам всичко,какво се оказа..не е било така.Бях щастлив,че имам работа,уча това,което ми харесва и имах връзка,в която вече нямаше безсмислени спорове и заяждания,държание на пораснали хора.Може би и аз сгреших дали от инат или нещо друго,но когато ми каза,че вече я няма тръпката,аз като чели вътрешно се отказах,беше ми някак безразлично,не исках да се боря за връзката ни.Още лятото като се видяхме и говорихме за нашата връзка,аз бях готов да се отдръпна,исках и искам тя да е щастлива и след като аз не го правя,по-добре да намери щастието някъде другаде.Предлагаше да си останем приятели,но аз не исках това.Просто ми каза,че вече не е същото,както преди аз не се съгласих и....,обичам я,но не ми е тъжно в момента,не се сещам за нея,но когато съм у дома веднага сядам и поглеждам на страницата и във Фб,нещата,които ме мъчат са свързани с това,какво ще прави от сега нататък,ще ме замести ли веднага с някой друг,ще се промени ли като характер.Интересното е,че майка ми и баща ми приеха много по-тежко новината,отколкото ми е на мен.Бяхме много близки всички,тя с мойте родители и аз с нейните..даже смятам да отида и да видя хората да им кажа едно "благодаря за всичко" понеже тая огромно уважение към тях,много са ме подкрепяли.Понеже изпадам за 1ви път в такава ситуация,макар и на 21 години се чувствам малко объркан...например,какво да правя,когато се засечем случайно някъде,скоро има рожден ден,как да я уважа,ще се намери ли някоя друга да ме хареса такъв,какъвто съм..такива мисли,в момента са прекалено много,повечето от това,което ми се въртеше в главата и исках да напиша го забравих,но искам съвет,обаче за жалост повечето от моите приятели бяха против нашата връзка,че било рано за такива неща и тем подобни (повечето имат неуспешни любови)и сега са само бройкаджии,така,че реших пред непознати хора да излея това,което ми тежеше.Не искам да обсъждам това със нашите понеже и хората много си я обичат и го приемат тежко,останалите пък ми казаха,какво пък толкова,това се случва всеки ден по цял свят,хората се разделят и събират..,да но това не ми помага...
благодаря на тези,които ще прочетат малкия разказ и ако споделят нещо ще съм благодарен :) лека вечер и приятна неделя :))

rusoto_baby_f
11-18-2012, 01:52
На твоите години съм .. :)
Само ще ти кажа - Живота продължава.
Разбира се,че след време ще срещнеш друго момиче, което ще те хареса такъв какъвто си.
4 години не е никак малко време, но просто така е било писано.Хората се събират и разделят.

Brook
11-18-2012, 05:58
Ще се съглася с горното мнение.И аз бях на твоето време преди някъде 2 години мислех че живота ми е свършил че друг няма да обичам че друг няма да ме обикне то не се вкарвах в някакив филми ,истории с които си усложнявах живота то не бяха и истери но в крайна сметка ето ме напълно преодолява това и гледам напредм изпълнена с нови очаквания мечти и надежди и този случай почти го забравих мисля че няма да я забравиш но чувствата ти след време ще се уталожат и тя ще избледнее в съзнанието ти и полека лека ще си тръгне от сърцето ти.Съветвам те сега да не си търсиш някакви заместители било то в алкохол или момичета би било голяма грешка и излишно ще се нараниш както и даденото момиче.Имаш нужда да бъдеш самичък да си починеш малко от всимчко каквото ти се е случвало да премислиш да си извадиш своите изводи сам за себе си да се анализираш на анализираш всичко каквото ти се е случило.Ще имаш сега повече време за себе си използвай го пълноченон почни някакви занимания които ти доставят удоволствие и ти успокояват за да не мислиш толкова много за нея това е по-добре отколкото да се напиеш излизай и прочие.Може би след време да станете приятели защото аз лично мисля че сега няма да е въжможно ти още имаш силни чувства къч нея и по скоро ще се вкараш н някакъв филм сте си навлечеш проблеми отколкото нещо положително да излезе от това поне на този етап.Ако се видите колкото и трудно да ти е я поздраявай ако тя го направи не си обърщай главата на страна или да я подминаваш като пътна гара грозно е все пак ще имали общо минало заедно общи моменти хубави и лоши едно здравей няма да те убие.Аз вярвам че ще срещнеш момичето което ще те хареса защото по това което виждам си наистина мило и добро момче в никакъв случай не позволявай през главата ти да минават мрачни мисли мисли позетивно и не съжалявай за нищо каквото се е случило просто е трябвало да стане даже се благодаи че сега е станало а не като примерно нещата между вас са станали още по сериозин и тя изцепи така.Пожелавам ти много положителни моменти занапред и горе главата.

Rza
11-18-2012, 07:31
Благодаря ви за отговорите :) няма да тръгна,да се напивам или да спя с всяка,която пуска..не съм такъв човек,просто искам да постигна вътрешен мир.Наясно съм,че всеки ден хора се събират и разделят,но мислите просто минават през главата ми.Предполагам,че ще търся момиче,което ще прилича на нея малко или много,Иначе занимания имам,за което благодаря,само вечер преди лягане,когато съм сам със себе си,различни мисли пречат на спокойствието ми и няма как да не се върна към някой спомен,постъпил ли съм правилно и т.н и т.н

Ivaaaaa
11-18-2012, 08:52
На твоите години съм .. :)
Само ще ти кажа - Живота продължава.
Разбира се,че след време ще срещнеш друго момиче, което ще те хареса такъв какъвто си.
4 години не е никак малко време, но просто така е било писано.Хората се събират и разделят.

Съгласна съм, на теб явно не ти е било писано да бъдеш с нея.

Rza
11-18-2012, 21:07
Така е съгласен съм,но незнам дали имам желание да започвам връзка отначало..

In*The*Face
11-18-2012, 21:14
Може да нямаш сега и дори е нормално да нямаш. За тая работа се изисква време и точен човек. То ще си стане от само себе си, няма какво да го мислиш.

Rza
11-20-2012, 20:22
Днес ми писа,но не и отговорих,беше писала доста,не го четох цялото..само видях,че беше написала нещо за виждане.Но мисля,че след като ми е казала веднъж,че няма същите чувства сега ме търси заради това,че е свикнала много с мен,не вярвам да е друго и не смятам да отговоря

Dobbyy
11-21-2012, 14:35
Според мен трябва да отговориш, не трябва да таиш лоши чувства. Както се спомена по-горе, имали сте минало заедно. Жените понякога не знаят какво искат, но това не е оправдание. Може би те обича, но иска за малко да е сама, да си прави каквото иска или и аз не знам точно как да се изразя, но сигурно ще ме разбереш. И да, че е свикнала с теб-това е така. Но все пак ти решаваш какви взаимоотношения да имате. :)

Rza
11-29-2012, 20:47
Като гледам се справя доста по-добре от мен или поне го прикрива по-добре..в началото ми беше леко,но сега ми е по-трудно,много неща ме подсещат за нашата раздяла и просто ми е много тежко,затъвам...

totik
11-29-2012, 21:09
Ще ти мине брат.Непрекъснато си намирай занимание и по някое време просто ще спре да ти липсва.

fenikss_
11-30-2012, 02:48
Времето лекува и изтрива спомени,да ...
Времето може всичко,стига да го пожелаеш ти самият :)
Дай си малко време сам и на размишления.

Rza
11-30-2012, 19:13
Имам си доста занимания,работя,уча,трени ам и през цялото време си мисля за миналото,нямам идея как се справям със всичко,когато мислите са ми на едно място

fenikss_
12-01-2012, 05:01
Тогава къв ти е проблема?

Rza
12-01-2012, 07:35
Смятам,че написах вече няколко пъти,вие какви хора сте?или не сте го преживявали и си пишете само,как се забравя човек,които ти е бил най-близкото същество последните 4 години.това не са 3 месеца или половин година,ей така се забравя и се слага стоп на чувствата :X

mimunche
12-01-2012, 14:23
Вижте кои са най-честите причини за раздяла: http://bgstylezone.blogspot.com/2012/12/blog-post_1.html