PDA

View Full Version : Испания и Шотландия



JustAngel
11-18-2012, 08:51
Здравейте ! :) Търся информация за образованието в Испания и Шотландия (бакалавърска и магистърска степен).Ако някой има информация за унивеситети по международно право или европейско право,начин на живота и т.н.,моля да сподели.Благодаря :)

LoupGarrou
11-19-2012, 20:36
Шотландия, добри университети: Edinburgh, Glasgow, Aberdeen, Strathclyde. Отваряш, четеш и решаваш ...

DS
11-20-2012, 00:50
Защо не Англия, а Шотландия?
Според мен, по-важния въпрос е коя страна ти допада повече като начин на живот, мислене, условия...
Не мисля, че има огромна разлика м/у добър университет в Мадрид и добър университет в Лондон...

shmatarok
11-20-2012, 11:30
Здравейте ! :) Търся информация за образованието в Испания и Шотландия (бакалавърска и магистърска степен).Ако някой има информация за унивеситети по международно право или европейско право,начин на живота и т.н.,моля да сподели.Благодаря :)

за UK влез в bghelp, там има отговори на всичките ти въпроси.

hipster
12-02-2012, 05:53
Защо не Англия, а Шотландия?
Според мен, по-важния въпрос е коя страна ти допада повече като начин на живот, мислене, условия...
Не мисля, че има огромна разлика м/у добър университет в Мадрид и добър университет в Лондон...

Аз доколкото знам висшето в Шотландия е безплатно ,доколкото в Англия се плаща. Поправете ме ако греша. Може да няма толкова финансови възможности момичето. :")

shmatarok
12-02-2012, 14:29
^Висшето в Шотландия не е безплатно, просто в повечето случаи таксите се покриват от държавата, поне за EU граждани.

hipster
12-03-2012, 18:29
^Висшето в Шотландия не е безплатно, просто в повечето случаи таксите се покриват от държавата, поне за EU граждани.

Мерси.