PDA

View Full Version : Женски правила за бързо сваляне на мъже [ хайде дами ние сме :)) ]



a1a2b3v
11-18-2012, 13:37
Такам попаднах на една полезна статия, която смятам, че ще полезна на много от нас... и след като мъжката част от форума си има подобна тема (имам в предвид " Как да се харесаме на момиче") смятам, че и ние можем да си направим подобна, в която да споделяме малки трикове или неща които смятаме, че биха били полезни и да обменяме опит.

Аз съм първа (надявам се да има и други желаещи, които да се включат)
Та ето я и статията :



Изкуството на погледите, умението да избереш подходящи теми за разговор, усетът в точния момент да замълчиш или да кажеш сполучлива шега, навикът да се движиш грациозно - това е изкуство, на което там се учат години. Съществуват някои правила и овладявайки ги, вие можете да се доближите до така желания статут: да бъдете ИСТИНСКА ЖЕНА.

Първо правило: Състояние на готовност към запознанство и отношения - излъчване на посланието "Аз съм море от любов, достойна съм да обичам и да бъда обичана".

Излъчването, това е специалното състояние, когато вие усещате, че сте готови да се обвържете и изпращате сигнали към противоположния пол.

Когато изпращат спътник в Космоса, той първо лети на свободен ход, след което влиза в орбита, настройва се в състояние на готовност и започва да приема и изпраща сигнали. Представете си че сте спътник, влязъл в орбита, а вашата задача е да изпращате и приемате сигнали. Какво представляват сигналите?

Сигналите са всевъзможни съобщения, които се изпращат с помощта на езика на тяло (намигване, усмивка, леко мърдане с вежди, кръстосване на краката и т.н.) с цел да покажете на мъжа, че сте привлечена от него. Вие го забелязвате, отделяте го от масата и го разглеждате като възможен сексуален обект.

Можем да разгледаме комуникацията като процес протичащ по схемата:

"стимул - реакция", т.е. определен стимул предизвиква дадена реакция.Например, „невинната" игра с украшенията по тялото ви, особено в областта на деколтето, предизвиква сексуално настроение в потенциалния ви партньор.



Знаейки това, вие можете нарочно съзнателно да си играете с накитите, за да предизвикате сексуално настроение.

За да постигнете нужната реакция, създавайте съответния стимул. Стимул може да бъде всеки от горепосочените сигнали от статията.

В началото на вашите опити няма абсолютно никакво значение към кого изпращате сигнали. Цената на комуникация тогава все още е много ниска. Уменията се придобиват в процес на обучение. Не е важно кой ще бъде обектът - случаен минувач, келнер, таксиджия. Целта е изпращане на сигнали и предизвикване на нужните за Вас реакции.

По какви критерии да разберете, че сте в състояние на готовност?

Вие вече забелязвате мъжете около вас (а те са толкова много!). Зениците ви сякаш малко се разширяват. Устните се поотварят. Жестикулацията се усилва. Дишането зачестява. Изведнъж топлина обгръща тялото ви, гърба се изправя, гърдите изпъкват, тазът започва да се движи леко. Струва ви се, че всички обкръжаващи в гледат.

Ако усещате в себе си някои от тези признаци, значи вие вече сте в състояние на готовност. Ако не, тогава опитайте да направите отново всичко горепосочено първо преструвайки се, а после наблюдавайте резултата. Така вие много бързо ще влезете в необходимото състояние - състояние на излъчване.

Спомнете си филма "Мемоарите на една гейша", където героинята спираше с поглед мъжете. Всеки ден поне 20 пъти изговаряйте наум, особено когато сте навън и наоколо се движат хора, „Аз съм море от любов, обичана съм и достойна да бъда обичана" и ще забележите, че околните ще променят своето поведение спрямо вас.

Второ правило. Изрази, които можете да използвате в началото на запознанството.

Вие се научихте да излъчвате любов. Успявате да изпращате сигналите, вече можете само с поглед да спирате мъжете. Сега трябва да започнете общуването. В началото на новото общуване не е важно КАКВО говорите, а КАК се изразявате.

Аксиома: "Всички мъже искат да бъдат силни и нужни на жените". Ето защо е най-добре да започнете общуването с молба за малка и незначителна услуга. След като мъжът е направил тази услуга му благодарете горещо.

Разбира се, реакцията на феминистките би била: "Как така ще молим за нещо? Ние сами всичко можем!". Естествено, че можем без мъжете, но нашата цел е да им покажем, че те са ни нужни. Молбата трябва да бъде елементарна. Като например да ни помогне за паркирането на колата, да ни обясни някакъв адрес, да помогне при избора на парфюм за вашия брат, да подържи чантата ви за момент и т.н.

След това идва най-важният етап - благодарността! Вие трябва да благодарите така, като че ли този мъж eспасил живота ви и много, страшно много ви е помогнал. Например, помогнал ви е да свалите буркан от горния рафт в магазина и вие казвате: "Много ви благодаря, направо не знам какво бих правила без вас. Колко хубаво, че се озовахте тук в магазин. Много сте галантен!".

За мъжете никога няма достатъчно похвали! Те ги усвояват със светкавична бързина и с нетърпение чакат новата порция. И така, обменихте сигнали и фрази. Сега е време да преминете към общуването.

Трето правило. Теми за разговор.

В Средна Азия има певци, които се наричат АКЪНИ. Те пеят само за това, което виждат наоколо. Това народно пеене се нарича: „Каквото виждам-това пея!"

Първото общуване често става по методa"Каквото виждам, това пея". Ако мъжът ви помогне и свали консервна кутия с грах, веднага го попитайте дали знае някаква необичайна и оригинална рецепта със зелен грах. Ако той не знае, бързо реагирайте: "Aда, сетих се за една рецепта на баба ми..." , и опишете апетитно и вкусно блюдото, така че да възникне непреодолимо желание у мъжа да попадне на вашата трапеза.

Почувствайте баланса в общуването. Вашата цел е да задавате неутрални въпроси, за да разговорите мъжа. Колкото повече говори мъжът, толкова повече той се разкрива пред вас и толкова повече се увеличава шанса да го "хванеш на куката".

В края на такова общуване мъжете често си казват: „Тя е толкова умна и всичко разбира". При това жената само е задавала въпроси и се е съгласявала се с него. Жената, за да се почувства удовлетворена, трябва да изговори поне 30 000 думи, а мъжът - само 3 000.



Ето защо прекалено приказливите жени плашат и отблъскват мъжете. Говорете на теми, които са интересни на мъжете. Мъжете обичат да побеждават. Затова е добре да се поинтересувате с какво той се гордее в своя живот? В какъв момент през живота си е бил щастлив? Какво му се отдава най-добре?

Също така отбелязвайте мислено какви свои ценности демонстрира мъжа.

Хубава кола, галантни маниери, или пък цитати от нова книга. Трябва да разберете кои са неговите ценности и да говорите за тях пред него.

Ако сте разбрали, че той обича коли, направете си труда да прелистите някои списания за коли, за да може поне да кимвате схватливо в подходящия момент. Или пък от време на време да вмъквате умни думи като: „акумулатор, двигател, 116 конски сили...". Ако той обича спорта, прочетете за известни спортисти, за футболни мачове и т.н.

Опитайте се да го изследвате и разберете. Говорете за интересните за него неща. Отивайки да ловите заедно с него риба, вземете със себе си червеят, когото обичат рибите, а не ягоди, които вие обичате.

Четвърто правило. Сбогуване при първото запознанство.

И така, вие изпратихте сигнал, запознахте се, общувахте малко ( 15 - 25 мин!). Желателно е първите срещи да бъдат по-кратки. Това е същото като първата глътка младо вино. Тя остава лек и приятен вкус, но виното не трябва да се изпива сега.

На раздяла му кажете, че ви е било приятно да се запознаете или пък споделете колко добре е завършил/започнал денят ви благодарение на него и това е подарък от съдбата. Или пък, че често посещавате това място/заведение, защото ви харесва. Целта е да му намекнете къде той може да ви намери отново. Ако сте предизвикали неговия интерес, той ще запише вашия телефон и дори може да определи следваща среща. До следващата среща е по-добре да направите кратка пауза - не повече от два, три дена.

Кажете му, че имате много работа и хоби, отнемащи доста време. Ще ви бъде трудно да освободите време за срещата, но все пак задължително ще намерите възможност да се видите отново. С това вие му давате да разбере, че е значим за вас.

И така, мъжът е намерен, захапал е примамката, а по-нататък започват игрите в отношенията.

FuCKkK13
11-18-2012, 13:47
няма такива.. държа се естествено 8-)

SisiStrange
11-18-2012, 13:59
няма такива.. държа се естествено 8-)
Абсолютно. Нищо никога не се получава със заучени модели на поведение. Трябва да ти дойде отвътре.

marilyn
11-18-2012, 13:59
"Женски правила за бързо сваляне на мъже" заглавието ти ме уби. Не искам 'бързо да свалям мъже' щот ми е писнало. Искам някой по-труден.

granger
11-18-2012, 14:03
Абсолютно. Нищо никога не се получава със заучени модели на поведение. Трябва да ти дойде отвътре.
При жените - не, но при мъжете се получава.
Има заучени реплики, пикъпи , и тн. Да не издавам тайната на братствата!
Разликата при мъжете и жените в свалките е ,че жените при свалка по-скоро карат на усещания, а мъжът отсреща анализира. Като и аз ест. се слагам в числото на тези,които го караме по-скоро на усещания и емоции.

a1a2b3v
11-18-2012, 14:06
Абсолютно. Нищо никога не се получава със заучени модели на поведение. Трябва да ти дойде отвътре.

Никъде не съм казала, че трябва напълно с точките и запетайките да копираме поведението, но лично това с искането на помощ и погалването на егото върши работа.


"Женски правила за бързо сваляне на мъже" заглавието ти ме уби. Не искам 'бързо да свалям мъже' щот ми е писнало. Искам някой по-труден.

Заглавието идва от самото име на статията, не е измислено от мен, но все пак ми се стори достатъчно подходящо.


Като цяло идеята за темата ми е съвсем добронамерена. Не е нужно да нападате веднага, ако си направите труда да прочетете това, което съм постнала ще видите, че би спестило на доста момичета труда да се ровят по темата " Как да заговоря еди кого си/как да му направя впечатление" и подобни, които често се срещат във форума. :) Ако има все пак желаещи да се занимаваме с темата мога да потърся повече такива статии.

a1a2b3v
11-18-2012, 14:11
При жените - не, но при мъжете се получава.
Има заучени реплики, пикъпи , и тн. Да не издавам тайната на братствата!
Разликата при мъжете и жените в свалките е ,че жените при свалка по-скоро карат на усещания, а мъжът отсреща анализира. Като и аз ест. се слагам в числото на тези,които го караме по-скоро на усещания и емоции.

Защо си мислиш, че при нас няма такива неща? Просто нашата цел е малко по-различна- по-скоро да привлечем вниманието ви и да направим добро впечатление, но реално вие правите крачката. Иначе казано ние даваме сигнали, чрез тялото на езика и поведение, а вие разчитате и ако сте заинтересувани ни обръщате внимание.

marilyn
11-18-2012, 14:13
Заглавието идва от самото име на статията, не е измислено от мен, но все пак ми се стори достатъчно подходящо.


Като цяло идеята за темата ми е съвсем добронамерена. Не е нужно да нападате веднага, ако си направите труда да прочетете това, което съм постнала ще видите, че би спестило на доста момичета труда да се ровят по темата " Как да заговоря еди кого си/как да му направя впечатление" и подобни, които често се срещат във форума. :) Ако има все пак желаещи да се занимаваме с темата мога да потърся повече такива статии.
Извинявай, ако ти е прозвучало като заяждане. Не е. Идеята ми е, че с писани правила няма да стане. Това поне за мен е вид игра. Игра, която действа на огромен процент от мъжете и те връзват. Погледи, докосвания, закачане... игра е и се учи...

mimunche
11-18-2012, 14:15
Ето и моето предложение: 5 неща, които ще го накарат да си загуби ума по-вас http://bgstylezone.blogspot.com/2012/11/5.html

granger
11-18-2012, 14:21
Първо -момиче съм
Второ, определено при мъжете е доста по-залегнало и изявено отколкото при нас. Именно ,защото съм достатъчно запозната знам как стоят нещата .
Не казвам,че не трябва да се прилага и от жени, но по-скоро трябва да е нещо като наръчник - как да се държим нормално в обкръжението на мъже,защото при голям процент от момичетата има промяна в поведението - към зле.
Започват едни фръцкания, надувания, едва ли не- щом ти е обърнал внимание -значи е принцеса.
Като цяло нещата не могат да се обяснят с няколко изречения,но не смятам,че ако се правиш на друг ще спечелиш много в каквото и да е отношение. Може би по-скоро трябва да сме естествени и дами!

FuckedUp
11-18-2012, 14:29
Имало правила! :shock:

a1a2b3v
11-18-2012, 14:29
Това поне за мен е вид игра. Игра, която действа на огромен процент от мъжете и те връзват. Погледи, докосвания, закачане... игра е и се учи...

Съгласна съм. Донякъде ни е вродено, но също и може да се научим. Но също трябва да проумеем, че в това да привлечем нечие внимание няма нищо лошо. Трябва да имаме самочувствие и да се научим да боравим с жестове. Трябва да пренебрегнем страха си от отхвърляне- нещо което преди време лично мен много ме е спирало в доста неща.

Също искам да добавя нещо, което вчера забелязах при мен- трябва да се научим, кои предмети/действия ни носят увереност дали това е някой парфюм/ любима блуза или нещото, което винаги ни е под ръка-усмивката. Не е истина колко определени неща могат да ни помогнат да направим неща, които в обикновенни обстоятелства не бихме и помислили. Иначе казано момичета, когато чувствате и най-малката неувереност, носете със себе си нещо, което да ви кара да се чувствате добре/секси/желани. ;) Поне при мен действа.

Ще се радвам да чуя и други мнения по въпроса :).

a1a2b3v
11-18-2012, 14:34
Първо -момиче съм Ами извинявам се за грешката, моля да ме извиниш :)





Второ, определено при мъжете е доста по-залегнало и изявено отколкото при нас. Именно ,защото съм достатъчно запозната знам как стоят нещата .
Не казвам,че не трябва да се прилага и от жени, но по-скоро трябва да е нещо като наръчник - как да се държим нормално в обкръжението на мъже,защото при голям процент от момичетата има промяна в поведението - към зле.
Започват едни фръцкания, надувания, едва ли не- щом ти е обърнал внимание -значи е принцеса.
Като цяло нещата не могат да се обяснят с няколко изречения,но не смятам,че ако се правиш на друг ще спечелиш много в каквото и да е отношение. Може би по-скоро трябва да сме естествени и дами!

Нямам в предвид такава коренна и искуствена промяна. Със сигурност "фръцканията и надуванията" няма да помогнат на никого в каквото и да е. Надали някой би харесал нещо, което е 100 % заучено. Трябва да си имаме собствен стил, но това не пречи да взаимстваме и от чуждия. Винаги има малки и дребни детайли, които могат да ни помогнат да правим значително по-добро впечатление.


И искам да добавя още нещо като пример, защото това " бъди себе си" винаги ме е дразнело. Представи си едно по-срамежливо момиче, което поради някаква причина има ниско самочувствие и почти не общува с никого. Харесала си е някое момче, вижда го всеки ден, но си няма и идея как да му покаже. Нямат общи приятели, които да ги запознаят. Мислиш ли, че в този случай това да е себе си - в случая да бъде срамежлива би и помогнало?

NomNomNom
11-18-2012, 14:41
Ако видя, че има интерес към мен, просто по някое време отивам и го натискам, и толкоз.
Не знам за какво ми говорите.

Или ме харесва като човек, или не ме харесва, ако ме харесва - ще разбера и ще действам, лол.

gabby.vasileva
11-18-2012, 14:44
Хора реших да ви пиша тук щото нз 'кво да пра'я:д Имам др по химия : Фосфорът образува два оксида с молекулен строеж, в които проявява съответно 3 и 5 валентност. Съставете молекулните формули и структурните формули не тези оксиди. Хора к'во е т'ва нещо...

marilyn
11-18-2012, 14:47
Хора реших да ви пиша тук щото нз 'кво да пра'я:д Имам др по химия : Фосфорът образува два оксида с молекулен строеж, в които проявява съответно 3 и 5 валентност. Съставете молекулните формули и структурните формули не тези оксиди. Хора к'во е т'ва нещо...

?????????? Сбъркала си раздела.

Chacho
11-18-2012, 15:48
Пикъпът е успешен, не защото действа безотказно. Предлага едно виждане за нещата, в което ти е гарантирана сигурност по друг начин. Просто те кара да видиш причина в провалите и да ги преглъщаш без проблем. На момичетата им се отдава повече, щото обикновено са по-желаният пол. Но ако не сте стъпвали в чорапите на нежеланите, няма да знаете какво не успяват да разберат.

Всъщност се повтаряте с фразата за естествеността, не защото искате да наблегнете, че е най-добрият и лесен метод, а защото с това подразбирате, че трябва да пребори страха си от отказ.

Тактиките именно затова са безмислени, защото няма да разкарат притеснението от провала. Да спреш да мислиш за него ще го разкара.

И всичките приказки за самочувствие, които съставляват този тип литература, са само да те накарат да виждаш нещата по този начин. Просто спираш да очакваш и когато се получи - тогава. Освен любовта, фокусираш се и на всичко останало от живота.



Всъщност пикъпът е полезен и за мъже, и за жени, които си задават въпроса "как се сваля човек от противоположния пол". След дълъг път осмисляне, когато изчезне вътрешната нужда да се питаш този въпрос, значи си разбрал написаното.

На мен лично ми помогна "Дон Жуан библията", която се разхожда в нета в pdf формат и я препоръчвам тук, щото фокусът е сравнително отдръпнат от тактики. Има и други книги. Има и хора, които мразят книги. Всеки си избира своя път. Единствено опитът е задължителен.

granger
11-18-2012, 15:55
Както се казва - не е срамно да си поискаш срамно е да ти откажат. Чачо ,пикъпа не е само за свали,както знаеш, а и за начин да си вдигнеш малко самочувствието. Дори пикъпа може да послужи да се издигнеш в работата си,просто защото всичко,което го прилагат и показват с курсовете и книгите , може да се покаже на практика и в офиса. Сещаш се за какво говоря. Пикапът е по-скоро начин да се усъвършенстваш не само като "Сваляч" ,но и като по-сигурна личност. Става и за жени , но както вече казах при нас или ще кажа за мен...идват други неща щом стане въпрос за свалка
Знаех за пикъпа, доста добре при тва, бях се поинтересувала,даже първи ти ми беше споменал. Та на практика знаех за какво става въпрос, знаех някои тънкости,но като се стигне до реална свалка (някой мен да ме сваля примерно) мозъка ми изключва за това.Карам го на усещания. Дори след час - два да си дам сметка ,че това е било пикъп, на момента не анализирам. Докато повечето мъже,които го използват - правят именно това. Книгите на Нийл Строс е доста добре описано как да се тълкуват движенията на човешкото тяло ( ако не бъркам де). Знам го и това,но стигне ли се до момента за свалка, го карам на емоции. Тва е разликата при мъжете и жените. Рядко мога да се уловя ,че по време на разговор анализирам думите му, движенията са по-лесни за разгадаване...но вече много се отплеснах.
Докато в един момент в училище , в службата и където и да е с няколко отбрани фрази,движения ,които издават сигурност и увереност можеш да спечелиш много. Ма кво ли ти обяснявам на теб... :lol:

Sh@d0w
11-18-2012, 16:17
Всичките тия неща с тактики, заучени фрази и подходи винаги са ми се стрували тъпи. Всеки човек е уникален сам по себе си и си има собствен чар. Тъпо е всички да се стремят да правят едно и също, къде отива оригиналността тогава? Вместо да се отпуснеш и забавляваш, ти ще седиш и ще си премисляш думите. Преди години като е нямало интернет, хората как са се сваляли? Ами общували са. След 10 години виждам как вече общуването ще бъде нещо толкова сложно, че сигурно ще стане задължителен предмет в училище...е ако има и училище дотогава, а не всичко да се учи през нета.

Така че хора - общувайте. Не си правете някакви планове, да ходите да си давате парите по някакви тъпи пикъп проджекти и прочие. То си е във вас, няма да придобиете нещо ново от това. Просто бъдете себе си.

Сори за отклонението от темата.

Chacho
11-18-2012, 16:21
^Ще го кажа така. Ученето на тактики и схващането на идеите те довеждат до момент, в който човек ще напише коментар като твоя. Идеята не е да стават нещата по-сложни. Идеята е да се припомни простотата.



Едит: Окей, сетих се кво не успявам да изкажа с думи. Ако не ти се получава никак, пробваш разни съвети, усещаш какво е да се получи и като получиш този опит, разбираш че не е нищо кой знае кво и си се впрягал в глупости и тъпите правила ти стават ненужни.

Sh@d0w
11-18-2012, 16:33
Идеята е да се припомни простотата.

И да ти вземат парите. За пикъп учението говоря. Същата информация я откриваш рано или късно сам, по метода проба - грешка.

Иначе за теми от подобен род - щом човек е стигнал до там да търси някаква информация как да общува с противоположния пол в нета, значи очевидно има проблем. Най - често комплекси. Искренно се надявам, подобни теми да помагат да ги преодоляват, макар че не ми се вярвя, защото реалния живот не е толкова розов и въобще нямаш гаранция че следването на някаква формула написана във форум ще ти помогне.

И тук отново се връщаме на личния подход, усета и чувството за оригиналност.

granger
11-18-2012, 16:41
В интернет е пълно с пикъп. И повярвай ми , естествеността няма да помогне на едно момче,да се пребори със срамежливостта. Тва някой на практика да му покаже,че 2-3 заучени фрази работят,дори и да си най-забилия пич на света, би му вдигнало малко брадичката. Все пак , не става въпрос да става всичко по калъп, всеки вкарва по нещо от себе си. Идеята е в началото да се отпусне и да му се получи свалката,оттам нататък няма заучени фрази и жестове затова кво ще стане във вашите отношения,щото понякога ,колкото и притегателна да е една личност,просто не е твоята.

Sh@d0w
11-18-2012, 16:45
Хайде де, нямало да стане. Аз бях срамежлив като пубер. Ама това не ме спираше да трупам опит. И да, с гледане нищо няма да стане, това че гледаш как някакви свалят мацки и след това пробваш и ти, но не се получи само ще влоши положението. А защо няма да се получи? Защото е заучено и изтъркано.

granger
11-18-2012, 16:50
Напротив, нагледала съм се на много такива,които именно с "заучени и изтъркани: започнаха да свалят мацки,именно щото не е само единия лаф, а даваш и нещо от себе си. Пък и с практика се трупа и опит, и самочувствие. Това ,че при теб се е получило е супер,ама не при всеки става. Тези пикъп семинари са толкова интересни и популярни, и успешни на всичкото отгоре,щото наистина показват нещо действащо. Но нейсе, зависи и до известна степен от човека и желанията му.

Sh@d0w
11-18-2012, 16:54
Но нейсе, зависи и до известна степен от човека и желанията му.

Тук съм съгласен.

Иначе радвам се, че помагат на хората да открият нещо толкова очевидно като общуването. Докато има риби, ще има и рибари.

granger
11-18-2012, 17:00
Колкото и лесно да изглежда,на някои не им е лесно да започнат разговор. Именно затова ги има и такива книги,семинари и етнц. В тях няма нищо лошо де,всеки си търси хляба някъде. А да учиш на определен тип и начин на поведение и държание в днешно време е печеливш бизнес. Няма лошо.
Малко извъртяхме темата,ама все тая.

Chacho
11-18-2012, 17:23
Шадоу, замислял ли си се някога, че всичко това, което ти се вижда за естествено, за някои не е? Та толкова естествено заложеното в теб привличане към момичета естествено ли е за гейовете? Някои хора и на 40 не си преодоляват пубертетския срам.

И какво беше това за имитирането на другите, че това не ти помага? Възпитанието, добротата, жертвоготовността изтъркват ли се? Ти като си чел "Под Игото" предполагам не си останал с впечатлението, че е доблестно да излезеш на улицата и да биеш турци, а че е доблестно да си браниш свободата. Нали все пак гледаме идеите, а не четем думите буквално.


Това пък с рибарите беше глупаво. Достатъчно съм чел, но никога не съм давал пари за това нещо. Ако беше платено, нямаше да го насърчавам.

Sh@d0w
11-18-2012, 17:28
Чудно преди 40 години, че и преди това като не е имало такива неща, хората как са се оправяли? Хм.

granger
11-18-2012, 17:30
Времената се променят,хората също.

Chacho
11-18-2012, 19:04
Чудно преди 40 години, че и преди това като не е имало такива неща, хората как са се оправяли? Хм.

Ми някои просто не са се оправяли. И още преди ние да се появим някои маймунки са оставали отритнати. Естествен подбор.

Както е имало и жени, които не са получавали оргазми през средновековието, така има и сега. Просто се дискутира проблема. Не виждам защо да е нерешим.

anonymous708973
11-18-2012, 20:25
Защо си мислиш, че при нас няма такива неща? Просто нашата цел е малко по-различна- по-скоро да привлечем вниманието ви и да направим добро впечатление, но реално вие правите крачката. Иначе казано ние даваме сигнали, чрез тялото на езика и поведение, а вие разчитате и ако сте заинтересувани ни обръщате внимание.

Мнеее... съвсем лекичко, по женски изманипулирВаме (:Д :Д) ситуацията по такъв начин, че отстрани да изглежда, че сме били свалени, а всъщност да е обратното :д
Абсолютно съм съгласна с Мерилин, че е игра на докосвания, погледи, закачания, умишлени грешки...
Изключително много ненавиждам статии за пикъп. Дълги, пълни със сложни обяснения на прости неща... и накрая се оказва, че знам или усещам написаното. Лично аз не смятам, че имам нужда от такива неща.
Факт е, че всеки човек трябва да осъзнае собствените си силни страни и чар и да използва именно тях. Това е. Като ми дойде музата, ще се разпиша повече.