PDA

View Full Version : Schauma ...



twlgh
11-18-2012, 14:46
Какво мислите за този шампоан?
http://www.schauma.schwarzkopf.com/content/dam/schauma/en/products/stages_710x258/productlines_stage_creme_oil_710x258_com.jpg

bloodyF
11-18-2012, 15:05
в момента съм с него, мирише уникално <3
много ми харесва :Д

strawberry88
11-18-2012, 15:09
УЖАСНО ми подейства!Изпозвах го само един път и го дадох на една приятелка.Тя пък е много доволна от него.А на мен ми направи косата суха, заплетена, без форма и ми се омазни на следващия ден.На всеки различно действа.Докато не пробваш няма да разбереш.А и не е супер скъп. :D

marilyn
11-18-2012, 15:20
Каквато и Шаума да съм ползвала изобщо не съм доволна, косата ми стои като мръсна и ми се появява пърхот.

.Wonder
11-18-2012, 15:24
Schauma като марка никак не я харесвам. Никак. Избягвам да купувам техни продукти и не ги препоръчвам на приятелите си. Според личните ми наблюдения, при тях повечето е реклама, качеството сякаш остава на заден план.
Разбира се, че зависи според индивидуалните желания и търсения резултат. Както всяка, така и тази марка има своите добри изключения. Може този шампоан да е такъв.

dryndryn
11-18-2012, 16:31
На мене шаумната много ми харесва. Каквото и да съм пробвала все съм оставала доволна. Добре ми действа.

antiyou
11-18-2012, 19:16
Аз мога да кажа, че съм много доволна от този шампоан.. По принцип не на всеки ефекта е еднакъв, но при мен определено действа. Купих си го преди един месец и от както се къпя с него косата ми мирише хубаво, по-мека е и цъфтящите краища определено намаляха.

MaLkaTa_LaDy
11-19-2012, 07:33
Специално този шампоан не съм го използвала, но се присъединявам към мнението, че продуктите на Schauma не действат добре.

Ivaaaaa
11-19-2012, 07:40
Не струва нищо въобще на Schwarzkopf. Не съм доволна изобщо.

tori
11-19-2012, 07:48
Ползвала съм други видове Шаума, точно този не съм и определено нямам добро мнение за марката. На морето като бяхме с майка ми, ни свърши шампоана и си купихме една малка, синя такава. Уж хубаво миришеше ама хич не си струва парите. Косата ми заприлича на нищо, изглеждаше мръсна и се омазняваше на 2рия ден.

rubby179
11-19-2012, 07:58
Не съм доволна от шампоаните Schauma, но маската ми действа добре на косата.

Elinaaa
11-19-2012, 09:09
Какво мислите за този шампоан?
http://www.schauma.schwarzkopf.com/content/dam/schauma/en/products/stages_710x258/productlines_stage_creme_oil_710x258_com.jpg


В момента съм с този шампоан и съм доволна !

malka_sladkka
11-19-2012, 10:45
Не струва нищо въобще на Schwarzkopf.

Много далече си от истината ;) Това, че тия Shauma са голям боклук, не означава и че Schwarzkopf като цяло е ;) Щото имат много качествени продукти да ти кажа ;)

bilqnavod
11-19-2012, 15:22
На мене шаумната много ми харесва. Каквото и да съм пробвала все съм оставала доволна. Добре ми действа.

+1

Zar4e
11-19-2012, 15:24
И аз съм с този шампоан и на мен ми действа добре. :)

strawberry88
11-19-2012, 20:56
Уж хубаво миришеше ама хич не си струва парите. Косата ми заприлича на нищо, изглеждаше мръсна и се омазняваше на 2рия ден.

Same here. :D Определено миришат много хубаво и имат хубави опакoвки, но ... :D

MegiBoOm
11-20-2012, 07:17
^Тя говори за професионалните продукти на марката.

ema_ema
11-21-2012, 16:49
Много далече си от истината ;) Това, че тия Shauma са голям боклук, не означава и че Schwarzkopf като цяло е ;) Щото имат много качествени продукти да ти кажа ;)

Съгласна съм с тебе не всички продукти на Шварцкопф са лоши, аз от Шаума и Глис Кюр хич не съм доволна не знам какви са вашите отзиви за тези двете серия, не знам може би си е до коса, чувствителен скалп но преди години си купих шампоан на Шаума, толкова много пърхот образувах че нямаше отърване от него и се настроих много скептично към тази марка като цяло, но пък фризьорката ми ползва професионалната серия на Шварцкопф Бонакюр и тя ми я препоръча, сега ползвам ето този шампоан BC Dandruff Expert Control Shampoo http://bg.strawberrynet.com/haircare/schwarzkopf/bc-dandruff-expert-control-shampoo/91935/#DETAIL и съм страшно доволна.

LeprikonA
11-21-2012, 17:22
и ми се омазни на следващия ден.

И при мен същото.

malka_sladkka
11-21-2012, 18:01
Съгласна съм с тебе не всички продукти на Шварцкопф са лоши, аз от Шаума и Глис Кюр хич не съм доволна не знам какви са вашите отзиви за тези двете серия, не знам може би си е до коса, чувствителен скалп но преди години си купих шампоан на Шаума, толкова много пърхот образувах че нямаше отърване от него и се настроих много скептично към тази марка като цяло, но пък фризьорката ми ползва професионалната серия на Шварцкопф Бонакюр и тя ми я препоръча, сега ползвам ето този шампоан BC Dandruff Expert Control Shampoo http://bg.strawberrynet.com/haircare/schwarzkopf/bc-dandruff-expert-control-shampoo/91935/#DETAIL и съм страшно доволна.

И аз много им харесвам професионалните продукти, използвах маска от тая серия преди време и бях много доволна :) Иначе Шаумата е от най-боклушките шампоани, които съм ползвала, ама при всеки действа различно :)

crazydivane
11-21-2012, 18:43
Не съм доволна!Много бързо ми омазнява косата!Също така стои без форма.Ужас.Поне за мен.

sexa_na_kompleksa
11-22-2012, 06:09
А някой ползвал ли е сухия шампоан на Шаума?

bloodyF
11-22-2012, 06:39
само на мен ли продуктите на Шаума ми харесват?
по-рано ми се появяваше пърхот от тях, сега нищо ми няма и косата ми е супер мека, мирише хубаво и блести :Д