PDA

View Full Version : "Тръпката"



mimeto958
11-18-2012, 15:54
Здравейте!По принцип не пиша в такива форуми, обаче това просто няма на кой да го кажа и към кого да се обърна за съвет. И такаааа не съм вярвала, че може да обичам. Сега всички ще кажат, че съм малка ии нищо не съм видяла от живота, но повярвайте ми наистина е така! Таа въпросното момче, по долу ще го споменавам като Той и Него,го познавам от много отдавна , но чувствата се появиха 2009 година. Ние бяхме заедно около 3 месеца, но след това той каза че нямал никакви чувства. А аз имах, и то много силни. Бях готова на всичко за него. Следващите няколко месеца бяха ужасни за мен. Бях самотна не исках да виждам никой, но всичко мина. След това с Него бяхме заедно на един купон, явно алкохола му подейства и той дойде при мен. Говорихме си и се поцелувахме. Това се повтори още няколко пъти. Но след това той се правеше, че нищо не се е случвало. Докато се усетя, че той просто ме използва мина доста време. Може би 2 години. Сега имам сериозен приятел и сме заедно от около година. Не мога да кажа, че го обичам но имам силни чувства. Но Него не мога да го забравя. Има моменти, в които не мисля за него и си мисля, че съм го забравила. Но точно тогава чувам някоя песен, която ми напомня за него или виждам някоя обща снимка .. и ме връхлитат спомените. Не се бях сешала за него от седмици ... и от два три дни го санувам всяка нощ. Не знам защо.. не съм го виждала, не съм мислила за него, но ето, че го сънувах .. и сега не мога да си го избия от главата точно затова и писах тук.Кажете ми как да постъпя. Не искам да съм с него искам просто искам да разбере как се чувствам. Искам да го наранят така както той нарани мен. Искам всичко да му се върне. Но не знам как да го забравя.. Кажете ми какво мога да направя :(

sexy15
11-18-2012, 16:11
Той не те е прецакал казал ти е, че няма чувства и сте се разделили, а ти тоя твоя приятел.. "Не мога да кажа, че го обичам но имам силни чувства" А на него му казваш обичам те, нали? Най - добре спри да разиграваш момчето което със сигурност те обича, кажи му истината и се разделете от там нататък прави каквото искаш

mimeto958
11-18-2012, 16:25
Не го разигравам. Искам да съм с него и никъде не съм казала, че не е така. Няма да се разделям с него просто исках съвет за това как да го забравя Него.

PurpleDream
11-18-2012, 16:31
стой си с момчето с което си сега, почакай още малко и съвсем няма да си спомняш за другия, а дори и да си го спомняш няма да е със същите чувства, говоря от личен опит

mimeto958
11-18-2012, 16:42
стой си с момчето с което си сега, почакай още малко и съвсем няма да си спомняш за другия, а дори и да си го спомняш няма да е със същите чувства, говоря от личен опит

Благодаря ти за съвета! Написала, си че е от личен опит .. колко време ти отне :(

PurpleDream
11-19-2012, 18:25
амииии много ;д 5-6 години, но поне вече мога спокойно да кажа, че дори и да мисля за момчето не изпитвам нищо, спомените ще си останат хубави, ако го срещна ще го поздравя с усмивка, но вече не ми иде да рева като идиот ;д
всичко зависи от теб

Chacho
11-19-2012, 18:38
Ти си бати злобната животинка бе. Къде си се засилила да отмъщаваш? Да не мислиш, че ще се почувстваш добре от цялата работа?

kalpazanka
11-19-2012, 19:02
http://4.bp.blogspot.com/-fN_DHh9hZYc/TcDGYuY5zyI/AAAAAAAAK9M/5SjcsMrLSss/s1600/face-palm-demotivational-poster-1233926135.jpg

Простотията ходи по хората.

mimeto958
11-19-2012, 21:20
PurpleDream - На теб ще се опитам :)
Chacho - Просто искам да знае как се чувствах аз..
Кalpazanka - поисках съвет,а не някоя си да ми се прави на интересна с намерена случайно картинка от нета ;)

kalpazanka
11-19-2012, 21:30
Не е случайно намерена. ;)

Chacho
11-19-2012, 21:34
Chacho - Просто искам да знае как се чувствах аз..

Ако ти е било неприятно, защо би го пожелала на друг? Нуждата от отмъщение разяжда.

mimeto958
11-21-2012, 13:38
Не е случайно намерена. ;)


аауу все пак се радвам, че специално си отделила от времето си,заа да я намериш : ))))