PDA

View Full Version : Любовно отмъщение?!



cutiepie^^
11-18-2012, 17:57
Добре, може би малко хиперболизирах заглавието, но имам нужда от вашите идеи, съфорумници. Има един мъж, със който се зарибяваме, флиртуваме (имало е и доста целувки), но той така и не ме иска за своя приятелка. Доста страдах покрай него и лъжите му (вече 3 години) и искам да му го върна някакси :D Имате ли някакви идеи, от личен опит също, ако може споделете ги :) Благодаря ви предварително :))))))

CrazyLittleThing
11-18-2012, 18:02
Чакай бе, вие три години се забивате, и като се стигне до нещо по-сериозно, той се дърпа, така ли да го разбирам ? Възможно е да иска просто да те използва, или пък и той да не знае какво иска... през това време забиваше ли се и с други момичета ? А за отмъщение, един вид, предполагам ако доста те ревнува, ще свърши работа.... друг е въпросът вече дали на него дотолкова му пука за теб, че да си в състояние да го накараш да ревнува.

Sh@d0w
11-18-2012, 18:07
Като може би спреш да се занимаваш въобще с него?

cutiepie^^
11-18-2012, 19:51
Да, точно така - когато се стигне до нещо по-сериозно той все се отдръпва. И да - занимаваше се с други момичета, но приятелите му ми казват, че съм му слабост. Нямам идея как да го накарам да ревнува, защото е малко непукист и трудно се трогва от каквато и да било ситуация.....

cutiepie^^
11-18-2012, 19:52
Опитвах се многократно да го забравя, но той все се появява в живота ми, когато съм сигурна, че съм го забравила....

kalpazanka
11-18-2012, 19:53
Мъж?! Женен да е случайно така? Да не би да нямаш 18 и да го е страх от тежката ръка на татко ти?

rusoto_baby_f
11-18-2012, 19:57
Изиграй роля на недостъпна

anonymous708973
11-18-2012, 20:43
Мъж?! Женен да е случайно така? Да не би да нямаш 18 и да го е страх от тежката ръка на татко ти?

Мда, и аз бих се замислила над това.

In*The*Face
11-18-2012, 20:47
Три години някой да те прави на луда и да си играе на "иди ми, дойди ми", изобщо не си заслужава старанието според мен. Просто зарежи тия неща и си гледай живота. Със сигурност има и по-умни и по-хубави и по-добри от него. Отвори си очите и остави тия истории зад гърба си.

prosto_chovek
11-18-2012, 21:06
абе ти на колко си, че да си връщаш, бе? Твоя си е вината, че три години го търпиш на целувки. Като ти е казал, че не те иска, чий си го дирила да се буташ повече и не си прекратила всичко? Остави го и не се занимавай, някои хора се засягат и може после да те тормози и прочее. Явно и на него му е малко акъла, или е на 16+-

psychopath
11-19-2012, 05:09
Защо проблема е в момчето? Защото не иска да бъде с нея ли?
И аз съм бил в подобни ситуации - (е...разбира се не 3г. :Д) и като не искам да съм с момичето, какво?!
Така е по-добре и за 2мата.

Не мога да разбера какво имаш предвид като казваш "лъжите му"

tori
11-19-2012, 07:40
абе ти на колко си, че да си връщаш, бе? Твоя си е вината, че три години го търпиш на целувки. Като ти е казал, че не те иска, чий си го дирила да се буташ повече и не си прекратила всичко? Остави го и не се занимавай, някои хора се засягат и може после да те тормози и прочее. Явно и на него му е малко акъла, или е на 16+-
+1

Nakadah
11-19-2012, 08:08
Понякога не мога да повярвам колко злоба може да има в 1 човешко същество...

xXxPETYAxXx
11-19-2012, 10:08
Пф...понятието "отмъщение" е неправилно употребено в случая. Не можеш да "отмъстиш" на някой, без да излезеш с детински акъл(в такива случай само имам в предвид), да си проличи, колко си била наранена и колко си била слаба психически и глупава, за да стигнеш до този момент.
Иначе, все пак безразличието е по-лошо дори от омразата, така че тоя го забрави, игнорирай го, ако трябва! Хем ще покажеш, че са ти се проявили най-сетне поне малко гордост и достоинство!

psychopath
11-19-2012, 15:24
Не можеш да "отмъстиш" на някой, без да излезеш с детински акъл(в такива случай само имам в предвид), да си проличи, колко си била наранена и колко си била слаба психически и глупава, за да стигнеш до този момент.

Сигурна ли си?

cutiepie^^
11-19-2012, 16:11
на 19 съм, а той на 21. Не е женен (не бих разбила семейство). Доста ще е дълга темата, ако трябва да разказвам за лъжите му и със сигурност няма човек, който би могъл да ги оправдае. И нямам в предвид отмъщение в пълната сила на думата, а просто нещо като отплата. Не очаквам да разберете, защото няма как. Очаквах само съвет. Благодаря на тези,които отделиха от времето си да ми отговорят :)

marin4itu
11-19-2012, 16:34
За какво се занимаваш изобщо, а не си насочиш вниманието към някой, който си струва старанието? 3 години са те правили на идиот и ти искаш още повече да се излагаш..

anonymous708973
11-19-2012, 16:37
Изключително е отчаяно, че за три години не си успяла да си намериш истинска тръпка, която не просто да отклони вниманието от въпросния, но и напълно да го изтрие от съзнанието ти.

jghgh
11-19-2012, 16:52
Изключително е отчаяно, че за три години не си успяла да си намериш истинска тръпка, която не просто да отклони вниманието от въпросния, но и напълно да го изтрие от съзнанието ти.

Не четох темата бтв, но тоя коментар ме изкърти.
По принцип да ревеш за някого 3 години е жалко - yeah it is. И най-вече е пълна загуба на време.

Обаче не се намира ей така тръпка - истинска! Такава, която да изтрие от съзнанието всичко минало.
Човек не се влюбва, защото така си е решил.. Просто в един момент среща подходящия човек, от когото краката омекват, коремът се вълнува и разни други клишета.

Всичко останало - като например да забравиш някого - навярно може да се контролира. Дисциплина, заетост - има някви врътки.
Но да си намериш тръпка не става ей така.. не го вярвам :?


EDIT: Прочетох и темата. Е, няма какво да направиш. Ако някой те иска, прави всичко възможно да те получи. Нещата са шибано простички. И няма да спра никога да твърдя, че гарантът за мъжката любов е инициативността. Тук ако някой мъж се намеси да каже да/не, ще заспя по-спокойно.
Наложи си желязна вода.

И, Психопат, виновен е и той, че я разиграва. Като не я иска да не я целува.

marilyn
11-19-2012, 17:00
Какво да ти кажа и аз съм се занимавала така 3 години с един. Хем да стане, хем не, занимавахме се и с други и нз си какво. И накрая просто осъзнах колко е зле и казах 'край'.
Няма какво да отмъщаваш и тн. Като не ти харесва положението-промени го. Не си потъпквай достойнството, той ако искаше да имате нещо - е за 3 години.. не е като да не е имал време да ти покаже или да пробвате. Остави го просто и продължавай напред.. тва с отмъщението.. долна работа.

anonymous708973
11-19-2012, 17:30
Не четох темата бтв, но тоя коментар ме изкърти.
По принцип да ревеш за някого 3 години е жалко - yeah it is. И най-вече е пълна загуба на време.

Обаче не се намира ей така тръпка - истинска! Такава, която да изтрие от съзнанието всичко минало.
Човек не се влюбва, защото така си е решил.. Просто в един момент среща подходящия човек, от когото краката омекват, коремът се вълнува и разни други клишета.

Всичко останало - като например да забравиш някого - навярно може да се контролира. Дисциплина, заетост - има някви врътки.
Но да си намериш тръпка не става ей така.. не го вярвам :?


EDIT: Прочетох и темата. Е, няма какво да направиш. Ако някой те иска, прави всичко възможно да те получи. Нещата са шибано простички. И няма да спра никога да твърдя, че гарантът за мъжката любов е инициативността. Тук ако някой мъж се намеси да каже да/не, ще заспя по-спокойно.
Наложи си желязна вода.

И, Психопат, виновен е и той, че я разиграва. Като не я иска да не я целува.

Дори да не е Истинският, колко е трудно да си намериш някой, който е съгласен да изпълни своята роля в играта, а не само да се дърпа?

xXxPETYAxXx
11-19-2012, 19:10
Сигурна ли си?
Мда, отмъщението е основно доказателство за слаб характер. Една силна и горда жена не би търпяла 3 години да я разиграват, че да се стига до такива решения.

Faye
11-20-2012, 07:37
Запали го. Много..огън :D
Не сериозно, наистина най-доброто решение е просто да не се занимаваш с него. Намери си някой, който ще те цени :)

cutiepie^^
11-20-2012, 16:21
Благодаря за коментарите! Радвам се, че има няколко човека, които разбират какво ми е. Наистина ще се опитам да го забравя (ще ми бъде адски трудно, но ще се постарая). Колкото до огъня......имаш ли гурелка? :D :D :D

bitchwolf
11-20-2012, 18:45
гарантът за мъжката любов е инициативността. ! +100 оттук лесно се вади правилен извод.