PDA

View Full Version : Момичета за вас има ли значение ...



whoiammm
11-18-2012, 19:48
Така де сладураниии за вас има ли значение колко е високо дадено момче ? Има ли значение на колко изглежда и т.н ?
Набивам си накакви филми че понеже съм на 16г и съм около 1.61 някъде демек доста нисък и не изглеждам на 16. Някои ме правят на по малък което от една страна много ме дразни но пък от друга страна е добре че изглеждам по малък с 1-2 годинки ! Не съм от най големите да ги наречем "играчи" тъйй де нямал съм много приятелки и все още съм девствен и това от една страна много ме дразни но всичко с времето си. И си мисля че ръста ми пречи при намирането на приятелка смисал малко ми е кофти .. ;х Не се имам за грозен и не мисля че съм ама просто нещо с момичетата не ми варви ;д Хмм някакви съвети ? :)

FuckedUp
11-18-2012, 19:50
За абсолютно всички има. Всички, които твърдят обраното лъжат.

anonymous708973
11-18-2012, 20:36
Мда.

Не се трогвай толкова от височината. В края на краищата, не зависи от теб... просто намери начин да компенсираш.
Един познат беше адски нисък, ама наистина нисък до 10 клас. В началото на 11 направо зяпнах - беше с почти една глава над мен. Има време да пораснеш още, споко.

In*The*Face
11-18-2012, 20:50
Има разбира се, аз като съм тапишон, няма как да се хвана с баскетболист. Аз съм си нисичка и мъжът ми е нисък. Ходила съм и с по-високи мъже, разбира се. Ако някой е твой тип, няма да го отпиша понеже е расъл повечко. Но това, че си нисък не е минус. Има много сладки мини гаджета, до които ще си седиш супер. Що се отнася до това на колко изглеждаш, не бързай. Те първа ще се превръщаш от момче в мъж и докато се усетиш, вече няма да помниш как си изглеждал на 16. Не го мисли много.

whoiammm
11-18-2012, 21:58
Благодаря ви за полезните отговори :)

strawberry88
11-18-2012, 22:03
Има, естествено.

Goddess
11-18-2012, 22:15
Има разбира се. Аз държа партнюрът ми да е висок (тъй като аз съм) и в никакъв случай с детско и сладникаво излъчване, не ме влече, но пък има момичета, които точно по такива си падат, така че...няма нищо фатално. :)

psychopath
11-19-2012, 05:40
Има разбира се. Аз държа партнюрът ми да е висок (тъй като аз съм) и в никакъв случай с детско и сладникаво излъчване, не ме влече, но пък има момичета, които точно по такива си падат, така че...няма нищо фатално. :)

Много си права, преди, когато бях млад и неук съм се чудел с какво сладникавите типажи привличат момичетата, но спря да ме вълнува в последствие.

tori
11-19-2012, 05:53
Ми като се замисля, всички момчета, с който съм излизала или които съм харесвала до момента, са били високи. Сегашното ми момче е 182-3 см, беше толкова и като се запознахме. Тогава обаче не беше мускулест и не се поддържаше толкова добре, не беше и кой знае колко красив в лице. Смисъл не тренираше, но след няколко месеца с мен започна някаква метаморфоза и в момента е здрав, гордо изправен, красив, уверен... Знам ли, вероятно има значение външния вид. За мен не е много голямо, но за друг може бе е. :D След време, когато намериш твоето момиче сигурно и ти ще се промениш леко и в лице, и в тяло.

bitchwolf
11-19-2012, 06:10
Аз си падам по много високи момчета. При все факта че съм 1.75м, но пък има страшно много момичета, на които ти ще си им висок, така че.. абе за всеки влак си има пътници. Не се притеснявай.

Ivaaaaa
11-19-2012, 07:24
За мен няма значение. Ако е по-нисък няма да го върна затова. Предишното ми гадже беше съвсем малко по-висок от мен но пък беше толкова сладък. Е да ти си маалко по-нисък от мен, но не мисля, че това е от значение. Има и други момичета, които могат да се откажат от момче само заради височината му. Една съученичка например е някъде към 1,80 и се беше отказала от един голям сладур само заради ръста му. Тъпа работа ама ги има и такива.

sexa_na_kompleksa
11-19-2012, 17:09
Ръста няма значение... за разлика от интелекта.

CoNviCt
11-19-2012, 17:17
За абсолютно всички има. Всички, които твърдят обраното лъжат.
Това не го казвай на Майк Тайсън.

Chacho
11-19-2012, 17:20
"Така дееее, сладуранииииии, малко съм несигурен в себе си, тва дали ми пречи?"

smile12345
11-19-2012, 17:22
ами аз пък си падам по такива, които изглеждат по-малки ;дд...ама височината винаги има значение, трябва да е поне колкото мен...

kissyou
11-19-2012, 17:32
зависи.. и да е висок 2метра ако е грозен ..... :дд

fenkaaa
11-19-2012, 17:56
Лично за мен няма особено значение,защото аз самата съм нисичка и не мисля,че ще някога ще попадна на по-нисък от мен,освен ако не порастна,но то няма за кога :D Приятелят ми е 1.77/8 и си ми е идеален :)