PDA

View Full Version : Сбогом утайки



RedArmy
11-18-2012, 21:32
Вече сте с една (утайка) по-малко.

Afternoon
11-18-2012, 21:33
Ще умираш ли? Ураааааааа! Ще почерпя целия форон със синьо Джони! R.I.P

ilovedeath
11-18-2012, 21:34
Недей напуска.

Afternoon
11-18-2012, 21:37
Недей напуска.

Да изчезва тоя паляк, веднага! Явно е осъзнал, че вместо да пише по форумите по цял ден, трябва да се хване на работа, за да може след 20-30 години нон-стоп бачкане да се махне от панелката и да си позволи апартамент като моя.

ilovedeath
11-18-2012, 21:41
Да изчезва тоя паляк, веднага! Явно е осъзнал, че вместо да пише по форумите по цял ден, трябва да се хване на работа, за да може след 20-30 години нон-стоп бачкане да се махне от панелката и да си позволи апартамент като моя.

Стига писа за измисления си апартамент, измисленото си БМВ и стига си писал в тоя форум. Тук не приемаме дебели, ниски и пъпчиви селяци като теб. Айде Бон Воаяж.

Afternoon
11-18-2012, 21:47
Стига писа за измисления си апартамент, измисленото си БМВ и стига си писал в тоя форум. Тук не приемаме дебели, ниски и пъпчиви селяци като теб. Айде Бон Воаяж.

Сега излизам от "измисления" си апартамент, качвам се в "измисленото" си БМВ и отивам някоя като теб да ми духа. Бон вояж - кура ми яж!

ilovedeath
11-18-2012, 21:59
Сега излизам от "измисления" си апартамент, качвам се в "измисленото" си БМВ и отивам някоя като теб да ми духа. Бон вояж - кура ми яж!

Някоя по-жалка и от теб ще да е.

Afternoon
11-18-2012, 22:02
Някоя по-жалка и от теб ще да е.

Е, аз точно това казах - някоя като теб. :lol:

ilovedeath
11-18-2012, 22:07
Е, аз точно това казах - някоя като теб. :lol:

Такива като мен, не духат на селяци като теб.

Afternoon
11-18-2012, 22:13
Такива като мен, не духат на селяци като теб.

Да не ме бъркаш с някой? Аз не съм селяк, дори село нямам, факт. А като ми видиш якото БМВ ще ти се придуха, споко. :cool:

ilovedeath
11-18-2012, 22:21
Да не ме бъркаш с някой? Аз не съм селяк, дори село нямам, факт. А като ми видиш якото БМВ ще ти се придуха, споко. :cool:

Не е нужно да имаш село за да си селяк/селянин. И знаеш ли, ако ще и 100 милиона да ми предложиш - пак няма да ти духам. Никоя себеуважаваща се жена не би си легнала с теб, а аз се уважавам твърде много.

Afternoon
11-18-2012, 22:48
Не е нужно да имаш село за да си селяк/селянин. И знаеш ли, ако ще и 100 милиона да ми предложиш - пак няма да ти духам. Никоя себеуважаваща се жена не би си легнала с теб, а аз се уважавам твърде много.

Аз и не бих ти дал, to be honest. Да не съм си го намерил на пътя? Кой знае каква дебела и грозна скочубра си. Пък и яка да си, пропиля си шанса вече. ;)

ilovedeath
11-18-2012, 22:55
Аз и не бих ти дал, to be honest. Да не съм си го намерил на пътя? Кой знае каква дебела и грозна скочубра си. Пък и яка да си, пропиля си шанса вече. ;)

Радвам се!

machoka
11-19-2012, 06:00
според мен тва е фейк на Насенцето миличко. Същото инфантилно поведение :D

tori
11-19-2012, 08:44
Сбогом да е.

Elli *
11-19-2012, 11:58
:c

FunkyPie
11-19-2012, 12:08
НЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕЕ ЕЕЕ (едно катова забавено)

FuCKkK13
11-19-2012, 17:21
Сега излизам от "измисления" си апартамент, качвам се в "измисленото" си БМВ и отивам някоя като теб да ми духа. Бон вояж - кура ми яж!

o.O ама все още съществуват и такива будали ли ? :lol:

xPafx
11-19-2012, 17:24
ДЕБА ЯМБОЛСКИЯ ТИ БОКЛУК, ДЕБА!
ИЗЧЕЗВАЙ ВЕ ГОВЕДО МРЪСНО.
АПАРТАМЕНТ, КОЛА, ПУТКИ, НЕ ЗНАМ СИ КВО?
АРЕ ВЕ, КВОТ ДА КАЖЕШ СИ ОСТАВАШ ПЕНИС БЕЗ ТАШАЦИ!
МАЧО, НЕ СМЕЙ ДА МЕ ЦЕНЗУРИРАШ!

granger
11-19-2012, 17:26
умри от песък ,копеуе!

ilovedeath
11-19-2012, 19:08
ДЕБА ЯМБОЛСКИЯ ТИ БОКЛУК, ДЕБА!
ИЗЧЕЗВАЙ ВЕ ГОВЕДО МРЪСНО.
АПАРТАМЕНТ, КОЛА, ПУТКИ, НЕ ЗНАМ СИ КВО?
АРЕ ВЕ, КВОТ ДА КАЖЕШ СИ ОСТАВАШ ПЕНИС БЕЗ ТАШАЦИ!
МАЧО, НЕ СМЕЙ ДА МЕ ЦЕНЗУРИРАШ!

Официално съм ти фенка.

xPafx
11-19-2012, 19:10
Йей, радвам се.

Ewok
11-19-2012, 19:18
И ти, както всички напускали окончателно по 1000 пъти, ще се върнеш. :)

Afternoon
11-19-2012, 20:03
ДЕБА ЯМБОЛСКИЯ ТИ БОКЛУК, ДЕБА!
ИЗЧЕЗВАЙ ВЕ ГОВЕДО МРЪСНО.
АПАРТАМЕНТ, КОЛА, ПУТКИ, НЕ ЗНАМ СИ КВО?
АРЕ ВЕ, КВОТ ДА КАЖЕШ СИ ОСТАВАШ ПЕНИС БЕЗ ТАШАЦИ!
МАЧО, НЕ СМЕЙ ДА МЕ ЦЕНЗУРИРАШ!

Явно хормоните яко те тресат, успокой топката бич. Още си малка, но като пораснеш още 1-2 годинки и сама ще искаш да те клати някой пич като мен с хубава кола, с пари и с голям апартамент в центъра на града. Ъм, бтв, не съм много сигурен дали Арманли има център или мегдан, вероятно е второто. Та мисълта ми е, че ще бъдеш супер доволна и ако някой селски пич с жигула и къща на мегданя те вземе. А си представям как ще ти висне ченето като ми видиш БМВ-то и огромния апартамент. Такива малки, селски мръсотиики като теб са ми ясни. Доста такива са ми минали през ръцете и много добре знам какво искат всъщност. А тука във форума си стой с маската, обиждай ме и т.н. Сама знаеш каква е истината... :cool:

TrollFaace
11-19-2012, 20:06
Аре някой да го банне тоз селяк ако още 1 път каже яко бмв, голям апартамент и яки пички...

DieselBlood
11-19-2012, 20:14
Обливам със сакралната си урина селския бек Aftermoon!!

Afternoon
11-19-2012, 20:47
Аре някой да го банне тоз селяк ако още 1 път каже яко бмв, голям апартамент и яки пички...

Гадно ли ти е, че някакво обикновено, провинциално момче може да има хубава кола и голям апартамент? Кво съм ти виновен аз, че си завистлив нещастник...


Обливам със сакралната си урина селския бек Aftermoon!!

А аз обливам гроба на майка ти с моята.

DieselBlood
11-19-2012, 21:19
Пък продължавам да обливам кухата ти глава. Прибавям и голям фекален тайфун.

Afternoon
11-19-2012, 21:26
Пък продължавам да обливам кухата ти глава. Прибавям и голям фекален тайфун.

На майка ти трупът й се разложи вече, но и аз продължавам да я обливам обилно с Орина.

fear4o
11-19-2012, 21:34
ама ти не преставаш да се повтаряш. Започваш да развиваш някакъв интерес в мен още малко и ще ме убедиш да анализирам жалката ти личност и лишения ти от смисъл живот.

Afternoon
11-19-2012, 21:48
ама ти не преставаш да се повтаряш. Започваш да развиваш някакъв интерес в мен още малко и ще ме убедиш да анализирам жалката ти личност и лишения ти от смисъл живот.

Давай, О велики анализаторе!

fear4o
11-19-2012, 21:49
Още не си готов! (epic commercial for Oreo)

icebulllet14
11-19-2012, 22:31
*взима си пуканки*

tori
11-20-2012, 06:07
*взима си пуканки*
НАПАДАЙ, НАРОДЕЕЕЕ!

Oldschool
11-20-2012, 06:36
Е какво имаш да анализираш - социален инвалид, грозен като сова в мензис, израснал в един от най-утрепаните градове на България, третиран мощно с чалга и профанщина от малък, прекаляващ с чикиите, тормозен в училище, дебел и провиснал. Общо взето единствената радост в живота му е да се направи на велик в някакъв форум, а в реалността да бъде изтривалка и обект на присмех.

Много сложно за анализиране

Afternoon
11-20-2012, 10:12
Е какво имаш да анализираш - социален инвалид, грозен като сова в мензис, израснал в един от най-утрепаните градове на България, третиран мощно с чалга и профанщина от малък, прекаляващ с чикиите, тормозен в училище, дебел и провиснал. Общо взето единствената радост в живота му е да се направи на велик в някакъв форум, а в реалността да бъде изтривалка и обект на присмех.

Много сложно за анализиране

Забрави да добавиш - с яко БМВ, с много пари, с огромен апартамент в центъра на Ямбол и т.н. Тоя "грозния като сова в мензис" има сефте, за разлика от теб. Виж си мненията и прецени дали ти не се правиш на велик тука. И не правя чекии - има кой да ми ги прави и то когато си поискам. А Ямбол нека да е утрепан град, предпочитам да живея тука от колкото в кирливата Шопия, пълна с отрепки като теб, мислещи се за богове заради това, че живеят там. То голяма гордост, както съм казвал хиляди пъти, най-мръсният и пълен с мангали и шопи град. Понеже си голям гражданин живееш в някой краен квартал на путката си майна в панелка. Серем ти на Шопията и гордостта. В реалността пробвай да ми се присмееш за нещо, ако има за какво. Веднага ще бъдеш брутално разфасован на улицата и нито някой ще ме спре нито окото ми ще мигне. Точно на един отворко като теб, който след един мач ми се направи на мъж, му сцепих кофата от шутове и сигурно още лежи в кома. ;)

Oldschool
11-20-2012, 11:09
Сигурно е умряло момчето....


































... от смях като те е видял

granger
11-20-2012, 11:15
Обливам ви с красота и изчезвам,изчадия!

vankovvv
11-20-2012, 12:04
http://img29.imageshack.us/img29/341/1387221original.gif
да добавя само
винаги се връщат

xPafx
11-20-2012, 14:52
Явно хормоните яко те тресат, успокой топката бич. Още си малка, но като пораснеш още 1-2 годинки и сама ще искаш да те клати някой пич като мен с хубава кола, с пари и с голям апартамент в центъра на града. Ъм, бтв, не съм много сигурен дали Арманли има център или мегдан, вероятно е второто. Та мисълта ми е, че ще бъдеш супер доволна и ако някой селски пич с жигула и къща на мегданя те вземе. А си представям как ще ти висне ченето като ми видиш БМВ-то и огромния апартамент. Такива малки, селски мръсотиики като теб са ми ясни. Доста такива са ми минали през ръцете и много добре знам какво искат всъщност. А тука във форума си стой с маската, обиждай ме и т.н. Сама знаеш каква е истината... :cool:
Мале мърльо я млъкни ве?
Живея в семейство на лекари специалисти, мислиш ли ,че ми лисва нещо, при все че заплатата е чисто над 1000 лева, ама да съм го упоменавала до сега? Да съм се хвалила като теб? Не, нали?
Сигурна съм,че в банковата си сметка имам повече пари от теб, ама да съм се хвалила?
Отново не, нали?!
Така,че недей да се правиш на много велик, щото доста хора тук са много над нивото ти, ама никой не парадира с това!
И още нещо, нивото не се изразява само в материалното, а и в духовното. Скрий се обратно в заешката ти хралупа и не се показвай повече!

nqmaznacheniee
11-20-2012, 16:34
http://prikachi.com/images/995/5515995X.jpg кеф ти манекенки, кеф ти синьо джони, кеф ти маркови дрешки

Wednesday666
11-20-2012, 16:35
Абе ти нямаш елементарно възпитание.
От къде накъде ще обиждаш чуждите родители?
При все, че си кух като лейка, очаквах поне да имаш някво минимално възпитание.
Нещо май много очаквам от теб.
Не те ли е срам бе? Божке ..

xPafx
11-20-2012, 16:43
http://prikachi.com/images/995/5515995X.jpg кеф ти манекенки, кеф ти синьо джони, кеф ти маркови дрешки
:lol: :lol::lol: :lol::lol: :lol::lol: :lol::lol: :lol::lol: :lol::lol: :lol:

anonymous908491
11-20-2012, 16:59
Мале мърльо я млъкни ве?
Живея в семейство на лекари специалисти, мислиш ли ,че ми лисва нещо, при все че заплатата е чисто над 1000 лева, ама да съм го упоменавала до сега? Да съм се хвалила като теб? Не, нали?
Сигурна съм,че в банковата си сметка имам повече пари от теб, ама да съм се хвалила?
Отново не, нали?!
Така,че недей да се правиш на много велик, щото доста хора тук са много над нивото ти, ама никой не парадира с това!
И още нещо, нивото не се изразява само в материалното, а и в духовното. Скрий се обратно в заешката ти хралупа и не се показвай повече!

Цели 1000лв за храна, вода, ток и останалите консумативи на месец ? Права си да не се хвалиш, а аз си взимам бележка и намалявам джобните. Някои хора по цял месец издържали с толкова.

xPafx
11-20-2012, 17:00
Казах всеки по над 1000.

FunkyPie
11-20-2012, 17:04
Цели 1000лв за храна, вода, ток и останалите консумативи на месец ? Права си да не се хвалиш, а аз си взимам бележка и намалявам джобните. Някои хора по цял месец издържали с толкова.

ти си поредния ямбол

xPafx
11-20-2012, 17:05
Или са един и същ човек.. :lol:

FunkyPie
11-20-2012, 17:06
може
но просто не знам как още имаш сили да се занимаваш с такива като тях

anonymous908491
11-20-2012, 17:10
Или са един и същ човек.. :lol:

Да не се засегна ? Сега още десет пъти поправи цифрите, за да не изглеждаш от най-долната средна класа. Родителите и били лекари, тия са най-големите пумияри, само куките и митниците ги задминават.

xPafx
11-20-2012, 17:16
Че аз цифри не съм поправяла бе :lol:
А ти когато учиш толкова, че да стигнеш на това ниво, на което са те, не визирам само материално, а и интелектуално, когато имаш силата и упоритостта да вземеш специалност, тогава ела и ми се обади.


Фънки, на мен са ми интересни някви такива, постоянно се повтарят, липса на ерудиция и прочие.. :lol:

psychopath
11-20-2012, 17:26
Явно хормоните яко те тресат, успокой топката бич. Още си малка, но като пораснеш още 1-2 годинки и сама ще искаш да те клати някой пич като мен с хубава кола, с пари и с голям апартамент в центъра на града. Ъм, бтв, не съм много сигурен дали Арманли има център или мегдан, вероятно е второто. Та мисълта ми е, че ще бъдеш супер доволна и ако някой селски пич с жигула и къща на мегданя те вземе. А си представям как ще ти висне ченето като ми видиш БМВ-то и огромния апартамент. Такива малки, селски мръсотиики като теб са ми ясни. Доста такива са ми минали през ръцете и много добре знам какво искат всъщност. А тука във форума си стой с маската, обиждай ме и т.н. Сама знаеш каква е истината... :cool:
центъра на града...ямбол, с което ти се гордееш (че има център)
АХАХХАХАХААХХАХАХАХАХ

anonymous908491
11-20-2012, 17:32
Че аз цифри не съм поправяла бе :lol:
А ти когато учиш толкова, че да стигнеш на това ниво, на което са те, не визирам само материално, а и интелектуално, когато имаш силата и упоритостта да вземеш специалност, тогава ела и ми се обади.


Фънки, на мен са ми интересни някви такива, постоянно се повтарят, липса на ерудиция и прочие.. :lol:

То с учене нали се поумнява, гледам каква умна дъщеря са създали, следващата интелигентна Златка.
Поне изглеждаш горе долу прилично, винаги ще можеш да работиш устен труд.

psychopath
11-20-2012, 17:34
papugai е новия покемон на форума, yes? :D

xPafx, като някакви имаш претенции, дръж се подобаващо.

xPafx
11-20-2012, 17:37
papugai е новия покемон на форума, yes? :D

xPafx, като някакви имаш претенции, дръж се подобаващо.
ако обичате, не ми се карайте!

psychopath
11-20-2012, 17:39
Обичам.
Можеш да продължиш да се излагаш :Р

ccdesigns
11-20-2012, 17:40
( ͡° ʖ ͡°)

ccdesigns
11-20-2012, 17:41
( ͡° ʖ ͡°)

xPafx
11-20-2012, 17:42
Обичам.
Можеш да продължиш да се излагаш :Р
апф.

ccdesigns
11-20-2012, 17:43
( ͡° ʖ ͡°)

ilovedeath
11-20-2012, 17:44
Да се смея ли, да плача ли..

ccdesigns
11-20-2012, 17:47
( ͡° ʖ ͡°)

Afternoon
11-20-2012, 21:14
Нямаше ме само няколко часа, понеже за разлика от вас имам реален живот, и мишките пак са се разцъркали яко. Вижда се кои киснат по цял ден у форонa. Почвам ви по ред:


Мале мърльо я млъкни ве?
Живея в семейство на лекари специалисти, мислиш ли ,че ми лисва нещо, при все че заплатата е чисто над 1000 лева, ама да съм го упоменавала до сега? Да съм се хвалила като теб? Не, нали?
Сигурна съм,че в банковата си сметка имам повече пари от теб, ама да съм се хвалила?
Отново не, нали?!
Така,че недей да се правиш на много велик, щото доста хора тук са много над нивото ти, ама никой не парадира с това!
И още нещо, нивото не се изразява само в материалното, а и в духовното. Скрий се обратно в заешката ти хралупа и не се показвай повече!

Чисто над хиляда лева взима на мой близък приятел майка му, която освен че е лекарка ами е и завеждаща спешно отделение. И това в Ямбол, в град повече от 3 пъти по-голям от Арманли. Та в Арманли лекарите да взимат не повече от 700-800лв. Не повече! И слабо да имаш повече пари от мен в измислената ти банкова сметка. Най-малкото тия пари не са изкарани с честен труд, като моите, а са от мама и тати. С това ли се гордееш? Аз не виждам тука хора над нивото ми, виждам само някакви завистливи нищожества, живеещи или в села, или в панелки, или в селски градове като Арманли. Много ти знае устата, селянко, а ти през живота си нито собствена кола ще имаш, ще се возиш в жигулката на тати си, нито собствено жилище ще имаш, порутената колиба в която живееш дори не я смятам за жилище. Така че си затваряй калната уста и не си позволявай точно на мен да ми опонираш! Чиба!


кеф ти манекенки, кеф ти синьо джони, кеф ти маркови дрешки

Кеф ти завистлива отрепка като теб. Какво ми показваш снимки на повече от 5-6 години? Аз се гордея с това което съм. И както се вижда от снимката никога не съм страдал от липса на женско внимание.

Oldschool
11-21-2012, 06:25
то и шамара си е контакт, какво?

Wednesday666
11-21-2012, 14:21
...

Дрън, дрън, дрън ..
Едно и също.
Не ти ли писна една и съща песен да пееш постоянно?
Разбрахме те колко си велик, богат и там кво още беше.
То форумното богатство е нещо страхотно, кво знаем ние.
Айде вземи спри да пълниш с тъпочата си форума, че взе да ми писва вече от глупавите ти изказвания.

Afternoon
11-21-2012, 16:47
Дрън, дрън, дрън ..
Едно и също.
Не ти ли писна една и съща песен да пееш постоянно?
Разбрахме те колко си велик, богат и там кво още беше.
То форумното богатство е нещо страхотно, кво знаем ние.
Айде вземи спри да пълниш с тъпочата си форума, че взе да ми писва вече от глупавите ти изказвания.

Не, не ми писна. Като ти е писнало на теб - пробвай да ме спреш... :lol:

Ukhtar
11-21-2012, 19:54
После пак ще се окаже, че ямбой 'си троли' и всички ще си останете с пръст в уста !!

anonymous908491
11-21-2012, 20:40
Да се смея ли, да плача ли..

Съблечи се, за да правим буги буги

haritov
11-21-2012, 20:41
Съблечи се, за да правим буги буги

не барай жена ми

anonymous908491
11-21-2012, 20:45
не барай жена ми


Няма да я барам, това 'буги, буги' няма нищо общо с барането, ще я ваксинирам.

machoka
11-21-2012, 20:46
тоя лайнар ви троли според мен. няма чак такива идиоти.

psychopath
11-21-2012, 23:00
тоя лайнар ви троли според мен. няма чак такива идиоти.

За кой от всичките говориш? :D

Oldschool
11-22-2012, 06:10
то е ясно за кой става въпрос...

Wednesday666
11-22-2012, 08:43
тоя лайнар ви троли според мен. няма чак такива идиоти.

Надяваме се. Щото иначе е загубена кауза.

anonymous908491
11-22-2012, 11:35
тоя лайнар ви троли според мен. няма чак такива идиоти.

Според теб няма, а си админ в сайт пълен с такива.

bilqnavod
11-22-2012, 11:41
ауфвидерзеен

psychopath
11-22-2012, 13:24
И все пак аз по-скоро вярвам на тезата, че има тежко психическо заболяване, отколкото да троли...

Oldschool
11-22-2012, 13:26
дори не е тежко психическо заболяване, а просто едно грозно, дебело злобарче от провинцията... то си се натрупва и един ден БАМ, ще гръмне от злоба и завист, като тийнейджърска пъпка върху огледало..

Afternoon
11-22-2012, 15:48
дори не е тежко психическо заболяване, а просто едно грозно, дебело злобарче от провинцията... то си се натрупва и един ден БАМ, ще гръмне от злоба и завист, като тийнейджърска пъпка върху огледало..

Тежкото ми психическо заболяване е, че не понасям отрепки като вас, които цял живот в панелки ще живеят, няма да имат пари за кола дори, но иначе във форума са големи мъже... :lol:

psychopath
11-22-2012, 21:01
Е'бати дебила...може ли едно и също да повтаряш, след като съм ти казал, че не живея в панелка, ами в бленувания ти център, ама на София. :D

Afternoon
11-22-2012, 21:15
Е'бати дебила...може ли едно и също да повтаряш, след като съм ти казал, че не живея в панелка, ами в бленувания ти център, ама на София. :D

Ти много работи може да кажеш, дали са истина е друг въпрос. Със сигурност НЕ живееш на центъра на Шопия, защото жилищата там са скъпи, а ти нямаш пари дори за тоалетна хартия, за да си избършиш насрания от страх гъз.

psychopath
11-22-2012, 21:50
не барай жена ми

Той само се здрависа с теб, успокой се...

psychopath
11-22-2012, 21:51
Ти много работи може да кажеш, дали са истина е друг въпрос. Със сигурност НЕ живееш на центъра на Шопия, защото жилищата там са скъпи, а ти нямаш пари дори за тоалетна хартия, за да си избършиш насрания от страх гъз.

АХАХАХХАХАХХАХАХХАХА
А защо си толкова сигурен? :Д

TrollFaace
11-22-2012, 21:51
Иди до кенефа си снимай тоалетната хартия да видим какво ще каже :D

psychopath
11-22-2012, 22:18
Аз и личната карта с адреса да си снимам, няма да се ориентира по картата... все пак Ямбол е с размерите на Борисовата градина (в най-добрия случай)...
а той 100% прескача трамвайните линии, за да не го хване ток и едва ли е виждал от София нещо повече от централна гара, цум, ндк и некой мол...

Последния влак е 16:40...какво друго може да види за толквоа време

Afternoon
11-22-2012, 22:20
АХАХАХХАХАХХАХАХХАХА
А защо си толкова сигурен? :Д

Стабилна ми е агентурата.


Аз и личната карта с адреса да си снимам, няма да се ориентира по картата... все пак Ямбол е с размерите на Борисовата градина (в най-добрия случай)...
а той 100% прескача трамвайните линии, за да не го хване ток и едва ли е виждал от София нещо повече от централна гара, цум, ндк и некой мол...

Последния влак е 16:40...какво друго може да види за толквоа време

Ямбол е доста по-голям от Борисовата градина, а ти ще си останеш невеж цял живот. От Шопия съм виждал достатъчно, може би повече от теб, защото ти не излизаш от жалката си панелка, забутана на путката си майна в някой краен квартал. И с влак не пътувам, имам си перфектно БМВ, за което само може да мечтаеш.

psychopath
11-22-2012, 22:22
Има ли, бе, Юлка?
Кажи сериозно...в Ямбол с какво се друсате?! аХАХХАХАХ

Afternoon
11-22-2012, 22:28
Има ли, бе, Юлка?
Кажи сериозно...в Ямбол с какво се друсате?! аХАХХАХАХ

Само с Кале!

TrollFaace
11-22-2012, 23:01
Там са богати лепилари :D

psychopath
11-22-2012, 23:09
Наистина не мога повече... :D:D:D:
ХАХХАХАХХАХАХХАХАХАХХАХАХ АХ

Моля съответната институция да се погрижи за Юлката, но все пак не му отнемайте достъпа до интернет! :D

Afternoon
11-22-2012, 23:18
Наистина не мога повече... :D:D:D:
ХАХХАХАХХАХАХХАХАХАХХАХАХ АХ

Моля съответната институция да се погрижи за Юлката, но все пак не му отнемайте достъпа до интернет! :D

Аз също моля съответната институция да се погрижи за бедния Вито. Не го оставяйте да живее по пейките на центъра на Шопия, намерете му дом, моля ви!

psychopath
11-22-2012, 23:53
Не го мисли него ти...имаш си достатъчно проблеми, гледай си тях. :D

Oldschool
11-23-2012, 06:07
Не виждаш ли, че Юлката е от племето с външните тоалетни... за него апартамент в центъра на Угърчин или Ямбол е блян, а бмв 4-а употреба на 300к км е скъпа кола... За какво си говорим изобщо

Oldschool
11-23-2012, 06:31
всъщност си има песен за юлкоподобните:

http://www.youtube.com/watch?v=nNSRDKKM5mY