PDA

View Full Version : Спешнооо е :(



Lolippop
11-19-2012, 11:18
Здравейте .. аз съм 7 клас .. и ми трябва трансформиращ преразказ на трета глава от повестта ''Немили -недраги'' от името на героя Бръчков .. :) много ми е спешнооо ... :( мерси предварително

dPa3HuTeJl
11-19-2012, 11:24
http://i261.photobucket.com/albums/ii51/adulter/stuff/_DSD0760.jpg

Aspire
11-19-2012, 19:47
3-та глава е не повече от 1-2 страници в учебниците. Наистина ли дотолкова не можеш да го направиш или мързела ти е ОГРОМЕН? За времето, в което ще чакаш отговор тук и ще преписваш, ще си го направиш сама и ще забравиш...7 клас срамота да караш други да ти вършат работата. Добре, 8,9,10 и нагоре наистина има неща, които трябва да ти се обяснят и може да не разбираш всичко както и езиците, преводи и т.н. ама един трансформиращ преразказ да не можеш да направиш САМА?! После на изпита кого ще помолиш?
П.С. Нямам за цел да те тропам или нещо такова...просто тия упражнения са ти необходими за изпита след това. Важно е да се вземеш насериозно още от сега, а не после последния месец да се чудиш какво да правиш. И понеже преразказите носят най - много точки ще ти дават още много и трябва да ги правиш сама, за да можеш да успееш на изпита.

Nakadah
11-20-2012, 05:12
Ах това поколение...

devil13666
11-20-2012, 12:29
е,не,ти ме разби!да искаш да препишеш от форум е направо върха!толкова ли си мързелива,че да не си го напишеш сама!!!както и aspire спомена,главата е много кратка!какъв ти е проблема за 5 минути да я прочетеш,да я преразкажеш за още 20-30 и да си живееш спокойно!като от сега преписваш така,не те мисля на матурите...нали нямаш надежди да те приемат някъде,че на изпитите пищови и преписване няма.аз си учих последната година,преминах си с 6 и сега съм в супер училище и си живея живота!

gugenceto2
11-21-2012, 13:35
Пази боже от т'ва поколение нищо не става.

~The Smile~
11-22-2012, 11:04
Мале,мале!!! Тази задача,която ти е поставена е супер елементарна!!!
Кво?! Наистина ли се надяваш да ти го сдъвчем наготово и да ти го дадем в устата?!?
:| Както хората са казали"Мързелът болиии!"

~The Smile~
11-22-2012, 11:09
е,не,ти ме разби!да искаш да препишеш от форум е направо върха!толкова ли си мързелива,че да не си го напишеш сама!!!както и aspire спомена,главата е много кратка!какъв ти е проблема за 5 минути да я прочетеш,да я преразкажеш за още 20-30 и да си живееш спокойно!като от сега преписваш така,не те мисля на матурите...нали нямаш надежди да те приемат някъде,че на изпитите пищови и преписване няма.аз си учих последната година,преминах си с 6 и сега съм в супер училище и си живея живота!

Емм..жалко за момичето,че няма да си попреписва на матурите.
И аз тая година ще имам изпити ,защото съм седми клас.
По темата: Ти още от сега като почваш,че ти е много трудно и че не можеш да си пишеи домашните,то гледай нататък какво ще става! О,и надали ще се почувстваш добре,след като препишеш от някъде,само за да ти пишат шестица! :|

devil13666
11-30-2012, 17:58
на такива хора им се вика бележкари и в стария ми клас беше пълно с такива!сега си останаха в тъпото ни даскало,само 4 ги приеха на друго място!

fizzyg
11-30-2012, 18:23
Прочети си разказа няколко пъти и прочети няколко анализа и без да преписваш,последователно си напиши твой си преразказ. Не е трудно,стига да не те мързи ;)

devil13666
11-30-2012, 18:27
ама като гледам май я мързи..нищо,ще я отмързи!!!

SHPAIdURmeN
11-30-2012, 21:34
Пълна трагикомедия. Не знаеш дали трябва да се смееш или да плачеш....

Мързели.

~The Smile~
12-06-2012, 15:36
Не знаеш дали трябва да се смееш или да плачеш....

+1