PDA

View Full Version : въпросс за упражнение за кракатаа ;//



radii__
11-19-2012, 13:28
Такаа,, от март месец започнах да се храня здравословно( повече протеини и по малко въглехидрати и мазнини ии ходех да бягам по 2 км на ден и правех упражнения за допълнителен ефект... Така я карах до август месец, когато се разболях от анемия и ензимите в черния ми дроб се увеличили 10 пъти... Родителите и роднините ми много се уплашиха и ми се караха всеки Божи ден затова че съм спазвала диети и съм спортувала и съм се била изтормозила направо... :х Както и да е,, трябваше да спра диетата, за да приемам "по-силна" храна и също така спрях да спортувам (защото сърцето ми нямало да издържи),, първоначално като започнах да се храня повечко си изглеждах по същия начих,, ( забравих да кажа че от месец правя едно упражнение за вътрешната част на краката,, то е като легнеш на земята и до тебе трябва да има стол,, и започваш да стискаш с крака-краката на стола) Имаше ефект ноо преди няколко дена забелязах че луфта ми е почти изчезнал... :/..... Таа въпроса ми е дали може тялото ми някак си да е привикнало към това упражнение и вече да няма ефект като го правя... Също така ако знаете някакво друго за вътрешната част на бедрата ще сте ми мноого полезни ...
забравих да кажа че сега се храня напълно нормално,, но може би не чак толкова здравословно..
А и при това упражнение което аз правя (и което си загуби ефекта) се усещаше напрежение в най-горната вътрешна част на бедрата ако ме разбирате...

FuckingFreak
11-19-2012, 13:41
Карат ти се, защото спортуваш? Мале, що за родители....
Няма упражнения за вътрешна и външна част, има предно и задно бедро. Това, което те дразни теб, са мазнините, които трудно ще се разкарат без една идея по-добро хранене.
За упражнения - пробвай клекове, напади, разни такива по-динамични, а не лежерни от типа, който ти правиш. Със сигурност ефект ще видиш по-голям.

radii__
11-19-2012, 13:48
амии караха ми се защото заради прекаленото спортуване и диета ,, а диетата ако беше : закуска 2 домата ;обяд- салата от 1 настъргано червено цвекло и вечеря: краставица или варена тиква (facepalm)... Знам че е супер тъпото ама мн се бях вманиачила да отслабвам,ии така я карах цяло лято.. ама се разболях . Затова ми се караха.. А за упражненията може ли линк или нещо такова (ако нямаш нищо напротив) ии някаква диета..? защото направо не мога да се понасям в сегашния ми вид :/

FuckingFreak
11-19-2012, 14:02
За диетата съм съгласна, че е пълен абсурд. Но прекалено спортуване? С какво по-точно си се занимавала преди?
Ако искаш дай на лични :)