PDA

View Full Version : Просто щастие! /хвърлете по поглед/



slimbo
11-19-2012, 18:14
Просто съм щастлива , нищо особено , но искам да го споделя и с вас , защото започнах да виждам все по-отчаяни хора,но защо? Никога няма да разбера човешката логика...ПРОСТО СЕ ОТПУСНЕТЕ..знам , че ще кажете много е лесно да се каже , живота е сложен , бла - бла ..... Живота не е сложен , хората са сложни , но не им позволявайте да ви пречат на щастието... Не им давайте да ви мачкат и не позволявайте да спрат любовта ви......
Любовта наистина е сложно нещо, но трябва да се изживее до край и с тъгата и с щастието , защото това е любовта...Не изпадайте в излишни драми,не си струва..Всеки се ражда сам и умира сам , вярно е , че е понякога намираме човек , който е с нас , но той или ни зарязва просто така или ние осъзнаваме, че той не е нашата мечта ,много често този човек не е любовта , а е приятел...Идеята ми е да не се губите в любовта .. сълзите са излишни...те са просто вода изтекла след някой и те не се връщат , а смеха е искра ,която пали нещо, подтиква хората към щастие....Бъдете щастливи и не им позволявайте да ви съборят...!Бъдете себе си! Нека вашето "АЗ" бъде слънцето в душите ви :))) Желая щастие на всички!!

П.П. До хората без половинки .... Идва Коледа и всички влюбени души са щастливи , а другите какво ..... Добре къде е поводът да бъдем нещастни ... Повечето имаме семейство , приятели , а дори и да нямаме факта , че сме живи е напълно достатъчен повод за тост :)))))) Бъдете щастливи на пук на всички !!

П.П.П. Скъпи тийнове животът не свършва с липсата на гадже и бъдете спокойни НЯМА да умрете сами :)))

thegreenzombie
11-19-2012, 18:21
лол, добре, че си ти, да ни отвориш очите -___-

mimi_we
11-19-2012, 18:23
бр веднъж някой да каже нещо позитивно :)

gugenceto2
11-19-2012, 18:46
Най - накрая една позитивна тема в тоя раздел!

prosto_chovek
11-19-2012, 18:52
мерси, кефиш ме, приятелко, исках да прочета нещо позитивно.
Благодаря ти! Да ти се връща!

bitchwolf
11-19-2012, 18:59
и аз съм щастлива :grin:

MegiBoOm
11-19-2012, 19:26
Хайде наздраве за щастливите хора! хаха

granger
11-19-2012, 19:31
Щастлива съм...имам всичко,което съм желала.
Обичам.

slimbo
11-19-2012, 20:03
мерси, кефиш ме, приятелко, исках да прочета нещо позитивно.
Благодаря ти! Да ти се връща!

Мерси!! :)))

slimbo
11-19-2012, 20:04
Радвам се да видя колко хора са щастливи ....Продължавайте в същия дух на пук на суровата действителност ... Ух остава да кажа и " не спирайте да се обичате" и ще сам копие на Наталия Симеонова :D :D :D

marin4itu
11-19-2012, 20:11
Трябва да се радваме на малките неща!

the-little-pain
11-19-2012, 20:20
какъв е повода ти да си толкова щастлива ...сподели с нас :)

prosto_chovek
11-19-2012, 20:40
http://www.youtube.com/watch?v=L_MfcZNm7ic
ОБИЧАМ ВИ!

FuckedUp
11-19-2012, 20:46
Бъдете себе си!

Stop that shit. Just stop it.

prosto_chovek
11-19-2012, 20:53
по дяволите, не сери върху хубавата тема! Ако искаш, сери на лични върху моя профил, но тази тема аз я защитавам :D

Wednesday666
11-20-2012, 07:09
Тя си е за защита темата. Да прочетем веднъж нещо хубаво, а не само негативни неща.
То негативното е част от живота на всеки човек, но е добре от време на време да се види и нещо позитивно.
Браво авторке, успя и мен да накараш да се усмихна в това гадно, шибано време :)..

И аз съм щастлива. Постигнала съм каквото съм искала, роднините ми са здрави, справяме се.
И той пак е до мен. И аз до него. Чувствам се изпълнена :).

LadyDi
11-20-2012, 07:19
Колко мотивиращо, indeed.

slimbo
11-20-2012, 12:52
Благодаря на всички на тези , които следят темата , на защитата :)) и на тези ,които ме подкрепят..........Радвам се , че всички споделят хубави неща , а и някой ме попита " Защо съм щастлива? " .. Ми отговора е лесен,аз просто съм родена щастлива и винаги се смея , сякаш в въздуха има екстази :D .. Няма реална причина , мен просто ми е кеф !

titit0
11-24-2012, 21:55
Ей това имат нужда да чуят всички. ^ Животът не е само проблеми и отчаяния. ;) Животът е толкова прекрасен ако го погледнеш от другата страна. Вярно,че всички имат проблеми, но зарежете ги. Всичко си има хубава страна. ;)) Ако излезете с приятели и прекарате един хубав ден, зависи от приятеля какъв ще е де. ;д Моите всичките са такива,че ако съм тъжна няма да ме оставят да вися и да плача ами ще ме изведат и ще направят всичко, за да ме разсмеят и да се отърся от всичките проблеми и грижи и да си прекарам страхотно. <3 Така,че намерете хубавото във всичко,което е пред вас. Излизайте по-често, четете книги, слушайте музика и разнообразявайте. ^ Не може никога да нямате проблеми, но трябва да бъдете по-весели, защото както казах всичко си има своята хубава страна дори да не я виждате. (sun) Абсолютно всички трябва да мислим позитивно, а не да ме саднати и вечно да тънем в размисли и отчаяния, да не смеем да излезем от вкъщи, защото се притесняваме за нещо. =) Животът е прекрасен и ако вие му се усмихнете и той ще го направи. <3 Настроенията и случките зависят от това какъв си. Ако си по-весел всичко ще ти върви по вода. Просто всички бъдете себе си, а не хора, които искат да изглеждат други в очите на хората. Защото винаги ще се намерят истински приятели,които те обичат такъв, какъвто си. Дори да имаш различия, те ще те обичат и подкрепят, а не само, когато имат нужда от теб да те търсят. Те просто ще те обичат, защото това си ТИ и ще ти правят деня от хубав, по-хубав. И затова ако обърнете внимание на обкръжението (доброто) може би ще бъдете щастливи и денят ви ще бъде усмихнат. :)

IlovEmyPuffYToY
11-29-2012, 15:37
ми то и аз съм така :D важното е да не ти пука...а човек, който да обичаме, ще си намерим :D

TROLLDADLOLCAKE
11-29-2012, 19:35
и аз съм щастлива :grin:

За теб знаем ! (wasntme) (tmi) :D

bitchwolf
11-29-2012, 20:39
^много знаеш ти :D

TROLLDADLOLCAKE
11-29-2012, 20:45
^знам , знам ! Утре ще клюкарим , да знаеш. :D :D