PDA

View Full Version : Есета,теми,съчинения,анали



under_black_sky
11-19-2012, 21:01
Пиша страхотни есета,съчинения,анализи върху зададени теми,имам страхотни материали,не неща копирани от интернет и при това на изгодна цена само за ученици.Пиша предимно теми за 11 и 12 клас,подготвям и за матури.За повече информация на лично :) Благодаря предварително :)

fenikss_
11-23-2012, 15:39
Ако е въпрос и аз пиша ,мога и 10листа да ти изпиша върху 1 тема,но не е въпросът да го препишеш ,a да го напишеш сам и да ти остане нещо в главата.Всичко може да ти послужи в тоя шибан живот,дори най-незначителното на пръв поглед нещо.

Radoev
11-28-2012, 13:08
Моля някой да ми помогне имам да пиша философско есе на тема ''Да познаваш и да мислиш не означава да достигаш до безусловно сигурна истина,а да разговаряш с несигурността''

MannieG
11-28-2012, 15:20
Много спешно ми трябва есе на една сентенция на Халил Джубран "Горко на народ, който се облича с дреха, неизтъкана от него, яде хляб, непожънат от него, и пие вино, неизцедено от неговата собствена преса..." Много ще съм благодарен ако някой помогне, не трябва да е кой знае колко дълго 1 страница е напълно достатъчно, трябва ми за утре. Благодаря предварително :) :) :) :) :) :)

pepa97
11-29-2012, 08:12
Есе-обречената красота на христо смирненски-зимни вечери..за първи път ще пишем есе целия клас , а г-жата не обясни много добре какво трябва да се прави.Трябва ми за утре.Ако искаш и имаш желание го напиши... :) :)

desivg95
12-01-2012, 11:39
Болка и памет в ''Обесването на Васил Левски'' ЛИС

ItsMeBitchezz
12-02-2012, 16:33
Много ми трябва лис на тема Проблема за войната и мира в 18та песен на Илиада.Опитвам се да го напиша сама,но не успявам..не искам да го преписвам искам да имам някакъв модел от който да гледам.