PDA

View Full Version : Къде наистина отидоха парите от ТОТОто?



zerouser
11-20-2012, 07:03
Приятели, кажете ми, какво мислите за теорията ми?
Знаете, че джакпота от 6/49 се печели изключително рядко и дори ясновидка не може да познае, кога ще бъде спечелен? Да, но преди няколко дена казах следното на един познат: "Ей сега ще видиш, че покрай изборите този джакпот ще бъде спечелен, уж от някой, а ще запазят анонимност и 100% парите ще отидат в държавата, при хората от изборите."
И какво става, минават само два дена и казват, че джакпота е спечелен и не искат да кажат кой го е спечелил. Викам си, не съм врачка, явно- Взели са парите на милионите отчаяни бедни хора, които с надежда са дали фишовете с последните си пари.

А другият случай е да съм врачка... но не вярвам....

Кажете ми, какво мислите за тази случка с джакпота, в какво вярвате вие?

scrooper
11-20-2012, 07:15
Звучи правдоподобно. Обаче ако аз спечеля много пари, ще настоявам да остана анонимна.

DoubleD
11-20-2012, 07:27
Аз също бих искала да остана анонимна, ако спечеля много пари, но има голяма доза истина в това което казваш. Интересно е как си познал/а че това ще се случи. И аз не вярвам да си ясновидец по скоро си предусетила как би постъпила гадната ни държава. като че ли трябва да ни учудва....

Oldschool
11-20-2012, 07:32
ясновидци, врачки и конспирации - какво друго му трябва на човек?

Никой нормален човек няма да иска да се обяви публично, че е станал милионер, че да го налазят пиявици, бандити и друга сволоч.

NEWS
11-20-2012, 07:45
Доста странно indeed, баш на изборите да грабнат парите. аз също дочух някъде че искали да вземат парите но не помня от къде и сега като чета това има повече смисъл..

LadyDi
11-20-2012, 08:27
Кво значи "не искат да кажат кой го е спечелил".
Що пък трябва да кажат?

И плюс това, абе изборите не са ли догодина? Аз ли нещо не съм доразбрала???

Oldschool
11-20-2012, 09:02
някъде нямаше ли едни местни избори сега??

machoka
11-20-2012, 09:06
кво да стане, нема и да разбереш кой ги е взел. човекът вече е емигрирал с цялото си семейство за произволна точка от картата на света и твай. Ест, че ще остане анонимен, да не е луд.

LadyDi
11-20-2012, 09:50
някъде нямаше ли едни местни избори сега??

В САЩ си избраха президент. Но се съмнявам това да има общо с нашето тото...
Местните ни избори бяха миналата година...

machoka
11-20-2012, 09:56
Имаше преди няколко дена някакви местни около 18-ти по Търговишко в едни селца.

LadyDi
11-20-2012, 09:59
Да, в село Лиляк... И те са частични, щото са били шута на кмета, ма тва е един друг въпрос. Как да е :)
Ще видим догодина преди изборите тотото къде ще падне.

Afternoon
11-20-2012, 10:02
Баш когато джакпотът е най-големия в историята на тъпото Тото го печелят 2-ма души. Можеше и 3-ма да бъдат, но вече щеше да звучи прекалееено абсурдно. Тоя в Пеуник не знам дали си е взел наградата, ама другия в онова село още го чакат, що ли...