PDA

View Full Version : Ipad



mrankoniiii
11-20-2012, 09:16
Искам да си зема iPad но тук сами много скъпи . Бях чувала за някакви китайски сайтове някой може ли да ми каже дали знае от къде или в някой чуждестранен сайт мога да потърся

UltraBlue
11-20-2012, 10:29
Според мен,в китайския сайт няма да разбереш нищо..а и плюс това дори и да е по ефтино,доставката до България ще ти струва бая пари и пак ще стане толкова колкото тук или може би много малко по ефтино..

titinkaa
11-20-2012, 16:51
накарай някой близък от чужбина да ти купи и като си идва да ти го донесе,но първо разпитай там какви са цените.

Nakadah
11-21-2012, 06:07
Ти нали беше казала как живееш в Канада? Тука са няколко стотин долара и дори да работиш за $10/час то за няколко дена ще можеш да си го позволиш. Това, че струват повече от колкото трябва е друг въпрос...

mrankoniiii
11-22-2012, 10:11
И кво като живея в Канада като живея в Канада не означава че съм милионерка . Ако имах доходи щях да си го купя но понеже още живея с мама и тати и още ходя на училище и все още не работя !!

Nam3less3
11-22-2012, 11:01
Вземи си Asus Google Nexus 7 той е много евтин и има почти същите възможности и повече функционалност, и без това едва ли разбираш от таблети и мобилни ОС-и за теб няма разлика.
Освен ако не е заради марката и имиджа да кажеш, че си с айпад, което е идиотско, тогава не трябва да имаш.
Иначе айпадите въобще не са скъпи, стига да не е последния модел с cellular и повече памет, вземи си ipad 2/3, не ти трябва 4.

bijou
11-24-2012, 17:47
^ iPad mini или iPad 4 както ти си го нарекъл, е по-ЕФТИН от другите.

Авторке в никакъв случай не си взимай от китайски сайтове, защото ще ти доставят някакъв боклук-менте и после ще се чудиш как да го връщаш и какво да правиш.
Щом искаш iPad вземи си iPad mini, може да е по-малък, но пък е и по-ефтин.
Колкото до това от къде да си го вземеш за да си на оферта, амиии в Англия са си доста по-скъпички отколкото в Щатите, затова и аз си взех моя от САЩ. Не ми се вярва да има някаква разлика от Канада.
Идва Коледа, измоли вашите, щом живееш в Канада не ми се вярва да сте бедни.
В най-лошия случай започни да си събираш пари, по $5-10 на ден и за няколко седмици ще можеш да си го вземеш.

Nam3less3
11-24-2012, 18:59
iPad 4 и iPad Mini са различни продукти, и нито един от тях не е по-евтин(asus google nexus 7 е с над 100 долара по-евтин от ipad mini).
Иначе виж в amazon

iceto20
11-24-2012, 19:25
^ iPad mini или iPad 4 както ти си го нарекъл, е по-ЕФТИН от другите.

Авторке в никакъв случай не си взимай от китайски сайтове, защото ще ти доставят някакъв боклук-менте и после ще се чудиш как да го връщаш и какво да правиш.
Щом искаш iPad вземи си iPad mini, може да е по-малък, но пък е и по-ефтин.
Колкото до това от къде да си го вземеш за да си на оферта, амиии в Англия са си доста по-скъпички отколкото в Щатите, затова и аз си взех моя от САЩ. Не ми се вярва да има някаква разлика от Канада.
Идва Коледа, измоли вашите, щом живееш в Канада не ми се вярва да сте бедни.
В най-лошия случай започни да си събираш пари, по $5-10 на ден и за няколко седмици ще можеш да си го вземеш.
Може ли да кажеш сайт ?

bijou
11-25-2012, 18:18
^
http://www.apple.com (близко е до акъла)

ето ти и българския:
http://www.apple.com/bg/

bijou
11-25-2012, 18:31
iPad 4 и iPad Mini са различни продукти, и нито един от тях не е по-евтин(asus google nexus 7 е с над 100 долара по-евтин от ipad mini).
Иначе виж в amazon

Ама ти не разбра ли, че iPad '4' и iPad mini са едно и също нещо, което се нарича IPAD MINI.
След това, кой въобще ти говори за asus google nexus 7?
Аз казах, че iPad mini е по-ефтин от другите iPad-и, по-простата причина, че е mini вариант на оригинала.

Nam3less3
11-25-2012, 18:42
Ама ти не разбра ли, че iPad '4' и iPad mini са едно и също нещо, което се нарича IPAD MINI.
След това, кой въобще ти говори за asus google nexus 7?
Аз казах, че iPad mini е по-ефтин от другите iPad-и, по-простата причина, че е mini вариант на оригинала.iPad Mini си е iPad Mini, този месец излиза и следващия iPad 4(10.1 инча), но между него и iPad 3 няма големи разлики. http://www.gsmarena.com/apple-phones-48.php

bijou
11-25-2012, 18:52
, този месец излиза и следващия iPad 4(10.1 инча), но между него и iPad 3 няма големи разлики.

За пръв път чувам за такова нещо ..
о_о
my bad.

Nam3less3
11-25-2012, 18:55
За пръв път чувам за такова нещо ..
о_о
my bad.
Ами и него го представиха заедно с айпад мини, но не стана известен, защото разликата между него и айпад 3 е само в чипсета(но според apple е 2 пъти по-бърз от този в айпад 3, е това не значи че ще зарежда 2 пъти по-бързо).

bijou
11-25-2012, 19:12
Ами и него го представиха заедно с айпад мини, но не стана известен, защото разликата между него и айпад 3 е само в чипсета(но според apple е 2 пъти по-бърз от този в айпад 3, е това не значи че ще зарежда 2 пъти по-бързо).

Само се чудят какво да направят тия от Apple, ако питаш мен

Nam3less3
11-26-2012, 10:58
Ами изчерпаха се и карат по инерция, но сега Microsoft идва да им яде пазарния дял.

Nakadah
12-01-2012, 07:18
Нека го кажеме направо без завъртулки, mrankoniiii не живее в Канада...

Тъй като сме на темата де, в България има ли PlayBook? Kак 1 тинейджър ще гледа на 1 такова ако му бъде подарено?