PDA

View Full Version : Ако имахте ВЛАСТ над света?



defender
11-20-2012, 14:23
Какво бихте направили ако ви се даде власт над света за 1 седмица?............

Incadeptus
11-20-2012, 17:22
Ще убия всички утрепки като теб

Doom_Stalker
11-20-2012, 18:25
Ще убия всички утрепки като теб
+1

Auriss
11-20-2012, 18:40
Дворец + златен трон, ще си хвана някоя супер яка курва и ще ви съсипя от репресии, отрепани буржоа такива. =D

Шегата настрана... Най-вероятно нищо. Не се чувствам подготвен да нося такава отговорност. Бих подсигурил във финансов аспект себе си и хората, на които държа, че да не ми/ни се налага да прекарваме време в меркантилни занимания и социални заигравки.

filmimilmi
11-20-2012, 19:10
Ще ви пратя да чукате камъни в Белене. И между другото що само за 1 седмица??

defender
11-20-2012, 20:36
аз пък, на момченцето доктор сатан ще му купя колело, а на Incadeptus - кукла барби.

Doom_Stalker
11-20-2012, 20:53
Междувременно в стаята на defender....

http://prikachi.com/images/253/5517253Z.jpg

defender
11-20-2012, 21:13
приемам най-общо натуралистичното и животинско начало в човека.
на снимката виждам, че добре си го приел, ама наведнъж ли го приемаш или си ги менкаш.

Doom_Stalker
11-20-2012, 21:23
на снимката виждам, че добре си го приел, ама наведнъж ли го приемаш или си ги менкаш.

WTF? Сериозно? Дотам ли си умствено деградирал, че дори не можеш да спретнеш една обида? И трябва да ми извърташ думите по този малоумен начин.... Това е ново падение за теб.

ПС: Чакай и аз да пробвам....

на колене всички кучета и камшик за жигосаните им съвести.

Виждам че си падаш по садомазото, значи си извратеняк и обичаш да се гавриш с кученца, което от гледна точка на 15-тия пост в една тема от 2010г., те прави педал.... (Сори, опитвам се, но пак не мога да бъда толкова несвързан и нелогичен)

defender
11-20-2012, 21:27
ами това което е на картинката показва една част от животинското в човека, което ти толкова почиташ.

Doom_Stalker
11-20-2012, 21:34
ами това което е на картинката показва една част от животинското в човека, което ти толкова почиташ.

Къде си виждал животно с дилдо в гъза? :D Къде е животинското в картинката?

defender
11-20-2012, 22:05
животното задоволява всяко свое желание, което му се появи, а човека разсъждава, но при сатанизма разсъждението хич го няма.

RagioL
11-21-2012, 09:17
Основавам тоталитарен или авторитарен режим и след това едната седмица отива по дяволите.

Doom_Stalker
11-21-2012, 09:38
животното задоволява всяко свое желание, което му се появи, а човека разсъждава, но при сатанизма разсъждението хич го няма.

Това донякъде е вярно, но животинските желания са присъщи на човека, колкото и да ги отричаш, те са там. Гладът и жаждата не са ли животински? Тогава защо ядеш и пиеш вода? Животното прави каквото е необходимо за да оцелее, същото го правят и повечето хора. А твоите "разсъждения" са също породени от желания за удовлетворяването на някакви нужди.... само че тези нужди са психични. Така че не се различаваш съществено от животните, защото и ти "употребяваш" нещо което ти е потребно, също както животните. И все пак животинските нужди са налице, не казвам че трябва да се ръководим от тях, не казвам че трябва да ги издигаме като единственото смислено и правилно нещо.... аз просто ги признавам, приемам че те са съществуващи в човека. Но осъзнаването на животинските нужди е първата стъпка към осъзнаването на мотивите движещи човека. Аз просто ги изследвам, и в това отношение само признавам съществуването им. Нищо повече. Не ги възхвалявам. Животинското е най-основния и най-първия двигател на човешките действия. И цялото общество, всичките коректни идеи и социални договорки(закони), цялото човешко битие е всъщност подчинено на животинските нужди - на принципа стимул->реакция->желание за нов или подобен стимул, който да породи същата реакция. Разсъжденията нямат нищо общо в случая... Преценява се просто кой е най-добрия и желателен вариант за развитие на конкретната ситуация и след това се измислят псевдо-интелектуални обяснения, с които да се прикрие простата животинска нужда. И животните преценяват кое е най-добро за тях, това не е разсъждение...

npp
11-21-2012, 11:10
сигурно е че ако който и от истинските Светии получи пълна власт, би работил единствено за пълното спасение на всички човеци/души в истинският Бог, обаче каквото и да правят, Те винаги предават всичко в Неговите Ръце, защото разбират че са само човеци, и че само Той е единственият, Който може да спасява съвършено

klimatronik
11-24-2012, 17:48
щях да го унищожа искам-не искам

Ambiguous
12-02-2012, 20:09
Първата ми заповед като върховен командващ на СВЕТА, ще бъде да се узакони моят статут на върховен командващ доживотно и ще имам време да измисля какво да сторя.

Лок си го е казал никой не трябва да има абсолютна власт, за да се избегнат подобни неща.

posveteniat
12-23-2012, 19:42
Бих махнал Бойко Борисов от поста му. Бих поставил истински Божии човек да ръководи България. Бих сложил Поу Лошър да ръковори Америка, вместо Обама. Бих премахнал с любов всички други църкви, освен Християнски-протестантските, така и бих премахнал сектантите, сатанистите. Бих помогнал на много гладни деца с топъл обяд и с по-добър живот. Бих принудил за 10 минути (ако имах възможност) целия свят да ме чуе какво ще му кажа - евангелието на Господ Исус Христос, и че ако не повярват в Него, не се покаят, новородят няма да го видят дори. А в ада ще има плач и скърцане със зъби.


Това бих направил....

defender
12-23-2012, 19:47
^
ти сигурно си някакъв баптист, братче............ няма начин.

RagioL
12-23-2012, 20:05
Бих махнал Бойко Борисов от поста му. Бих поставил истински Божии човек да ръководи България. Бих сложил Поу Лошър да ръковори Америка, вместо Обама. Бих премахнал с любов всички други църкви, освен Християнски-протестантските, така и бих премахнал сектантите, сатанистите. Бих помогнал на много гладни деца с топъл обяд и с по-добър живот. Бих принудил за 10 минути (ако имах възможност) целия свят да ме чуе какво ще му кажа - евангелието на Господ Исус Христос, и че ако не повярват в Него, не се покаят, новородят няма да го видят дори. А в ада ще има плач и скърцане със зъби.


Това бих направил....
Фейк.

npp
12-24-2012, 11:36
Бих махнал Бойко Борисов от поста му. Бих поставил истински Божии човек да ръководи България. Бих сложил Поу Лошър да ръковори Америка, вместо Обама. Бих премахнал с любов всички други църкви, освен Християнски-протестантските, така и бих премахнал сектантите, сатанистите. Бих помогнал на много гладни деца с топъл обяд и с по-добър живот. Бих принудил за 10 минути (ако имах възможност) целия свят да ме чуе какво ще му кажа - евангелието на Господ Исус Христос, и че ако не повярват в Него, не се покаят, новородят няма да го видят дори. А в ада ще има плач и скърцане със зъби.


Това бих направил....


за съжаление и ти си на принципа (на): "целуни ми задника, иначе ще отидеш в ада", но ако трябва ти да целуваш нечий друг лайнян задник, тогава най-вероятно веднага ще започнеш да търсиш извинения

Nam3less3
12-24-2012, 12:28
Бих махнал Бойко Борисов от поста му. Бих поставил истински Божии човек да ръководи България. Бих сложил Поу Лошър да ръковори Америка, вместо Обама. Бих премахнал с любов всички други църкви, освен Християнски-протестантските, така и бих премахнал сектантите, сатанистите. Бих помогнал на много гладни деца с топъл обяд и с по-добър живот. Бих принудил за 10 минути (ако имах възможност) целия свят да ме чуе какво ще му кажа - евангелието на Господ Исус Христос, и че ако не повярват в Него, не се покаят, новородят няма да го видят дори. А в ада ще има плач и скърцане със зъби.


Това бих направил....Кви са тия протестантско-евангелистки фанатизми, не си по-добър от другите

DoubleDMG1
12-24-2012, 12:32
щях да избия всяко пишлеме което има сефте под 16 годишна възраст, щях да им дам да ядът наркотиците които използват. Всякаш аз не съм ги ползвал? :Дд

BuBzzz
01-10-2013, 17:51
Щях да избия всички мангали и мюсюлманите,които си бият жените и децата.ИЗРОДИИИ!!Така ми се иска всички мангали да се махнат..само взимат помощи и се издържат на наш гръб.

Tsukuda_Hiroshi
01-17-2013, 09:43
100% щях да оплескам положението... :( Като се знам какво мекере сЪм ;)

SolusChristus
02-10-2013, 12:26
Бих махнал Бойко Борисов от поста му.

Добре.


Бих поставил истински Божии човек да ръководи България.

Кого?


Бих сложил Поу Лошър да ръковори Америка, вместо Обама.

Това, че г-н Уошър е добър проповедник не би го направило добър президент.


Бих премахнал с любов всички други църкви, освен Християнски-протестантските, така и бих премахнал сектантите, сатанистите. Бих помогнал на много гладни деца с топъл обяд и с по-добър живот. Бих принудил за 10 минути (ако имах възможност) целия свят да ме чуе какво ще му кажа - евангелието на Господ Исус Христос, и че ако не повярват в Него, не се покаят, новородят няма да го видят дори. А в ада ще има плач и скърцане със зъби.


Това бих направил....

Това е много хубаво, но нещата не стават така. За да се премахне глада, не можеш просто да 'дадеш' на хората нещо. Трябва да ги научиш как да се изхранват един друг. Трябва да имаш здрав икономически модел, който новата ти "империя" да следва така, че да няма пробойни.

Християнството, въпреки многото му деления, не се дели на Протестанти и други. Сред нашите православни и католически братя има истински вярващи, та и по-вещи във вярата от нас.

Недей да фантазираш. Чети. :)

defender
02-10-2013, 12:55
Християнството, въпреки многото му деления, не се дели на Протестанти и други.

напротив, дели се, дели се дотолкова доколкото се дели истината от лъжата.
аз като православен не искам да бъда квалифициран като едно цяло с лутараните.

ПП: и това поведение не се дължи на някаква омраза, а на любов към истината.

SolusChristus
02-10-2013, 13:36
Разбирам те напълно, но доктриналните разлики, не трябва да бъдат причина за разделение във времената, в които сме. След като поправим нещата, които са счупени от безбожния социализъм, на който е подлагана европа последните 60 години, и който все още продължава, тогава ще имаме добър тепих за борба.

Дотогава, обаче, препоръчвам да се примириш с Лутераните и да работите заедно за единна и силна България, а и Европа.

Delvecchio
02-10-2013, 14:36
Дюи от сериала Малкълм:Ще дам на вълците всички,които са по-високи от мен :D